برگزیده های پرشین تولز

مسائل و مشكلات پيرامون مجموعه نرم افزاري King 2007 محصول شركت پرند

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
سلام

همونطور كه مي دونيد بسته نرم افزاري King 2007 (شامل 8 سي دي) بهترين بسته نرم افزاري موجود است كه نسخه كامل و ثبت نام شده بيش از 400 برنامه پركاربرد مثل Office 2007, AutoCad2007, PhotoShop 2007, WindowsXP 2007 و... را در خود دارد. علاوه بر آن، سي دي هاي بوتيبل مختلف، از قبيل بوت Win98، بوت WinXP، بوت NortonGhost و... را هم داراست. شخصاً خريد اين بسته را به كليه كاربران مبتدي تا حرفه اي پيشنهاد مي كنم.
(جهت مشاهده فهرست نرم افزارهاي اين مجموعه، اينجا را كليك كنيد)

اما فعلاً يك سوال در مورد يكي از برنامه ها دارم:

در سي دي شماره 5 (يعني ديسك 1 از Part2) قسمت Convertors برنامه RM To MP3 Convertor را كه نصب مي كنم، فقط سي ثانيه از هر فايل rm را به mp3 تبديل مي كند. براي رفع اين مشكل بايد چكار كنم؟

متشكرم

Simpson

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
4
مجموعه 4 DVD هم داره. اون خیلی بهتر و کامل تره. ویندوز Vista کرک شده را هم داره.

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
مجموعه 4 DVD هم داره. اون خیلی بهتر و کامل تره. ویندوز Vista کرک شده را هم داره

WoW
Really?

اگه مي دونستم DVD رو مي گرفتم.

در سي دي شماره 5 (يعني ديسك 1 از Part2) قسمت Convertors برنامه RM To MP3 Convertor را كه نصب مي كنم، فقط سي ثانيه از هر فايل rm را به mp3 تبديل مي كند. براي رفع اين مشكل بايد چكار كنم؟

حالا كسي جواب اين سوالو نمي دونه؟

Simpson

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
4

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
ببینید اینی که شما دارید همینه؟
http://rapidshare.com/files/24136599..._Converter.exe

ببخشيد يعني دانلود كنم ببينم همينه؟ مال من نسخه 1.48 هست. البته نسخه هاي ديگري دارم كه كار مي كنه اما اوني كه روي سي دي كينگ هست نسخه 1.48 هست كه سريال نامبر و ... هم نميخواد. اين سريال هم كه دوستمون اينجا گذاشتند:

منم یه برنامه به همین نام دارم
اگه همونی باشه که من دارم این کد رجیسترشه

Name:crsky

Code:000JHF-CFUE8Y-WJ3QC7-DXZZQC-MHVCZT-E3H4N1-TK8CYB-J8JJQW

نميشه بهش داد چون رجيستر شده هست و سريال نامبر نميگيره. اما با اين وجود مشكل داره. به هر حال دست همگيتون درد نكنه.

حالا از اين قضيه بگذريم چون مشكلم رو با يه ورژن ديگه از همون نرم افزار كه روي سي دي Assistant 2007 بود حل كرد. حالا يه سوال يلي مهم تر دارم لطفاً هر كي ميدونه جواب بده چون برام حياتيه:

به نظرم ميرسه قبلاً توي يكي از سي دي هاي كينگ، نرم افزار Visual Studio 2005 رو ديده بودم، اما الآن هر چقدر كه سي دي ها رو ميگردم چنين چيزي ندارند. آيا واقعاً نبوده و من اشتباه فكر مي كردم يا هست و من پيدا نمي كنم؟

خيلي ممنون

Bigboy222

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
توی cd های پرند 2006 برنامه Visual Studio 2006 موجوده

فقط می خواستم بپرسم این اپدیتهای ویندوز Xp sp2 که نسخه ء 2007 رو این شرکت داده بیرون البته با اپدیت

این اپدیت ها سالم هست ؟؟؟!

چون من نسخه 2006 پرند رو گرفته بودم .... اپدیتهای Xp Sp2 رو هم داشت !

وقتی این اپدیت ها رو ریختم ویندوزم خراب شد ! انیستالر ویندوز رو خراب کرد !

کسی شرکتی رو میشناسه اخرین اپدیتهای ویندوز Xp Sp2 رو توی سی دی زده باشه ؟؟

اگه هست ممنون معرفی کنید :))

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
توی cd های پرند 2006 برنامه Visual Studio 2006 موجوده

فقط می خواستم بپرسم این اپدیتهای ویندوز Xp sp2 که نسخه ء 2007 رو این شرکت داده بیرون البته با اپدیت

این اپدیت ها سالم هست ؟؟؟!

چون من نسخه 2006 پرند رو گرفته بودم .... اپدیتهای Xp Sp2 رو هم داشت !

وقتی این اپدیت ها رو ریختم ویندوزم خراب شد ! انیستالر ویندوز رو خراب کرد !

کسی شرکتی رو میشناسه اخرین اپدیتهای ویندوز Xp Sp2 رو توی سی دی زده باشه ؟؟

اگه هست ممنون معرفی کنید )

سلام
خيلي ممنون از پاسختون. اما دو تا نكته:
1- آخرين نسخه Visual Studio كه شركت مايكروسافت توليد كرده نسخه 2005 هست. چطوري شركت پرند نسخه 2006 رو داده بيرون؟

2- من آپديت هاي اكس پي اس پي 2 رو كه از king 2007 نصب كردم مشكلي برام پيش نيومد. شما چه جور مشكلي براتون پيش اومد؟ اينستالر چي هست؟

Simpson

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
4
سلام
خيلي ممنون از پاسختون. اما دو تا نكته:
1- آخرين نسخه Visual Studio كه شركت مايكروسافت توليد كرده نسخه 2005 هست. چطوري شركت پرند نسخه 2006 رو داده بيرون؟

2- من آپديت هاي اكس پي اس پي 2 رو كه از king 2007 نصب كردم مشكلي برام پيش نيومد. شما چه جور مشكلي براتون پيش اومد؟ اينستالر چي هست؟

آپدیت را منم نصب کردم. اول اینکه مدیا پلیر خراب شد و با مکافات درستش کردم و دوم اینکه آیکون انتخاب زبان رفت و دیگه نیومد.

بالا