آژانس هواپیماییexchanging
dakhlestan

مسابقات قبلی که آواژنگ برگزار کرده

شروع موضوع توسط avajang ‏9 ژانویه 2008 در انجمن مسابقات Need For Speed: ProStreet با حمایت آواژنگ

1. avajang

avajang کاربر تازه وارد

تاکنون آواژنگ برگزار کننده و اسپانسر مسابقات زیادی بوده است
    این مسابقات گستره مختلفی از مسابقه رالی قهرمانی کشور تا عکاسی آنلاین و مسابقات Need For Speed را در بر می گیرد
    فهرست کامل مسابقات برگزار شده توسط آواژنگ رو می تونین اینجا مشاهده کنید

{ فهرست مسابقات برگزار شده توسط آواژنگ }

مسابقاتی که تا به حال در عرصه بازی های کامپیوتری - ماشین سواری برگزار شده است بدین قرار می باشد:

مسابقه زیباترین اتومبیل در Need For speed

مسابقه Need For speed - NFS Carbon

در صورتی که می خواهید در جریان جدید ترین مسابقات آواژنگ قرار بگیرید می تونین در" خبر نامه آواژنگ " ثبت نام کنید و یا به سایت " زندگی آواژنگ " مراجعه کنید

در صورتی که در مسابقات قبلی شرکت کرده بودید و نظری در مورد آنها دارید، می تونین زیر همین تاپیک بنویسید.

2. smohammadhendi

smohammadhendi Registered User

سلام ...

من همون نفري هستم كه توي مسابقه NFS Carbon نفر اول خز ترين ماشين شدم .... اميدوارم اين دوره هم بتونم به اين موهم برسم (;

3. avajang

avajang کاربر تازه وارد

چه جالب
    اگه می شه تصاویر ماشینتون رو بزارین اینجا که بقیه بچه ها بتونن ببینن

4. smohammadhendi

متاسفانه با توجه به اينكه شماره موبايل ام روي بدنه اش هست نمي تونم قرار بدهم ...

5. TehranNet

TehranNet کاربر فعال فوتبال کاربر فعال

خوب اون یه تیکه رو مات کن یا همرنگ ماشین کن ببینم چی شکلی هست
    دستت درد نکنه

6. cyber boy

cyber boy Registered User

آره یه جوری ردیفش کن بزار اینجا ما هم ببینیم :ی

7. smohammadhendi

با توجه به اينكه دوستان خواستند من ميزارم !!:)

الان هم جايزه اش كه يه ATI x1650 Pro 256 MB Gddr3 هست روي سيستم برادرم هست

و اين هم نقل قول شركت آواژنگ در مورد اون مسابقه

8. h_elytron

h_elytron کاربر تازه وارد

سلام. من توی مسابقه ی قبلی آواژنگ که CARBON DRIFT بود شرکت کردم. ولی فکر می کنم این مسابقات offline زیاد روحیه ی مسابقه توش در جریان نیست. یعنی اصلا با مسابقات آن لاین یا حضوری قابل مقایسه نیست.چرا که معتقدم تو مسابقه ی قبلی حق من خورده شد. اون مسابقه یه دوره به خاطر استفاده از cheat به وسیله بعضی ها لغو شد ولی دوباره با برطرف شدن مشکل به گفته مسئولین مسابقه از سر گرفته شد.تو اون دوره من خودم راهنمایی هایی به سایت کردم که چه جوری می تونین متوجه بشین چه کسی تقلب کرده . وقتی رکورد ها اعلام شد ( اگه درست یادم باشه) من رکوردم باید دوم یا سوم می شد.ولی اسمم تو لیست نبود. بعدا که با مسئولین مکاتبه کردم بهم گفتن که شما از cheat استفاده کردین واسه همین ما اسمتون رو نگفتیم. در حالی که روی سایت اومده بود 15 نفر اول رو دعوت کردن که بیان و حضوری در دفتر آواژنگ رکورد بزنن و بعد 6 نفر اول رو اعلام کردن. بعد که پرسیدم چرا از من دعوت نکردین گفتن رکورد شما قابل قبول نبوده . من که نفهمیدم چرا، ولی فکر می کنم چون شرکت کننده نمیبینه چه اتفاقی می افته هر بلایی ممکنه سر رکوردها بیاد. من که هنوز اون مسابقه یادمه.
    این که چرا آواژنگ بین این همه شاخه ی متنوع تو prostreet رفته و wheelie رو انتخاب کرده جای سواله. آخه اکثریت می تونن از اول تا آخر مسیر رو روی دو چرخ برن ولی احتمالا یه جاده 1 متر از بقیه بیشتر داره که فقط بعضیا می دونن یا یه راه نا شناخته واسه چند متر بیشتر رفتن هست و هیچ گونه هنری در زمینه تیونینگ کردن ماشین برای سریع تر بودن یا هنر رانندگی برای پیچ ها یه دنده دادن ها توش به کار نمی آد!!:f34r:!!!!
    اصلا prostreet مسابقه ای نیست که بشه offline برگزار بشه. ولی اگه حضوری یا online باشه یکی از هیجان انگیز ترینهاس. فکر می کنم سایت آواژنگ باید تجدید نظری تو نحوه ی برگزاری مسابقاتش بکنه. ممنون می شم نظر بقیرم داشته باشم .
    حامد

9. avajang

avajang کاربر تازه وارد

حق با شماست که مسابقات افلاین این مشکلات رو داره
    ولی به صورت آفلاین ما می تونیم طیف گسترده تری از افراد رو پوشش بدیم

10. h_elytron

h_elytron کاربر تازه وارد

مطمئن باشین طیفی که توی یه مسابقه ی حضوری ، بعد از تبلیغات و اطلاع رسانی خوب پوشش داده میشه به مراتب گسترده تر از طیف این نوع مسابقات حاضره . در ضمن اون کار برای شرکت شما توجیه مالی هم داره. چون من که حاضرم با یه مبلغ معقول تو یه مسابقه ی حضوری ثبت نام کنم.فکر نمی کنم بقیه هم نیان. مطمئناً خیلی ها WCG رو تجربه کردن. این هزینه ی اندک به هیجان و انرژی ای که جریان داره می ارزه. به هر حال به نظر من بد نیست آواژنگ تجدید نظری تو شیوه ی برگزاریش بکنه.
    با تشکر
    حامد