برگزیده های پرشین تولز

مسابقه بهترین آواتار پرشین تولز | آواتارها در پست اول | دور چهل و یکم

به نظر شما بهترین آواتار متعلق به کدام کاربر زیر است؟ (سری41) |آواتارها در پست اول

• Total voters
    72
  • Poll closed .

aria_ tehran

Registered User
لایک‌ها
23,518
یعنی صراحت کلامت تو حلقم !
laughingsmiley.gif

پ.ن: این مسابقه فقط رفیق بازیه و حق به حقدار نمی رسه .. وگرنه الان باید H9(v با اختلاف فاحشی پیشتاز بود .

اینجا مهم نیست آواتارت چی هست .. هر کی همشهری بیشتری داشته باشه اول میشه !!

بعضی ها به خاطر رودربایسی که دارن رای میدن ، بعضی ها هم به خاطر چاپلوسی و خوشحال کردن طرف مقابل .. و در این بین تنها چیزی که ملاک نیست مفهوم و زیبایی آواتار طرف هست !

من همیشه بی رودربایستی هستم
4628.gif

اسمی قله یدونه رای هم نباید میآورد با این آواتار ...ش
2i8d4ao.gif

کافر مقدس

Registered User
لایک‌ها
200
بنده قبلا این رشته رو کار میکردم مال الان نیس اگه سری به تاپیک هنر های رزمی بزنین متوجه میشین که بعدا میخوام چه رشته ای کار کنم.
باز هم دلیل نمیشه .. ببین مثل این میمونه که به طور مثال من رشته ی وزنه برداری مشغول باشم بعد شما بیای آواتار حسین رضازاده رو بذاری و بعد من بیام به این آواتار رای بدم .. اینجا هم کسی به خاطر اینکه در اون رشته ی مورد نظر شما کار می کنه به این آواتار رای نمیده .. از همه ی این ها گذشته این آواتاری که من می بینم چیزی دیده نمیشه ! معلوم نیست کی داره به کی لگد میزنه و اصلن چی به چی هست ! باز لااقل یه چیز با کیفیت می ذاشتی یه چیزی !

قبول کن که رای هایی که کسب کردی سالم و عادلانه نیست .. گرچه فقط این دور اینطوری نیست ؛ در دوره های گذشته هم تقلب زیاد میشد و حق به حقدار نمی رسید

اسمی قله

Registered User
لایک‌ها
39
باز هم دلیل نمیشه .. ببین مثل این میمونه که به طور مثال من رشته ی وزنه برداری مشغول باشم بعد شما بیای آواتار حسین رضازاده رو بذاری و بعد من بیام به این آواتار رای بدم .. اینجا هم کسی به خاطر اینکه در اون رشته ی مورد نظر شما کار می کنه به این آواتار رای نمیده .. از همه ی این ها گذشته این آواتاری که من می بینم چیزی دیده نمیشه ! معلوم نیست کی داره به کی لگد میزنه و اصلن چی به چی هست ! باز لااقل یه چیز با کیفیت می ذاشتی یه چیزی !

قبول کن که رای هایی که کسب کردی سالم و عادلانه نیست .. گرچه فقط این دور اینطوری نیست ؛ در دوره های گذشته هم تقلب زیاد میشد و حق به حقدار نمی رسید

عزیزم شما مشکل دارین؟؟
گفتم که به تاپیک هنرهای رزمی برو تا دستگیرت بشه داداش

کافر مقدس

Registered User
لایک‌ها
200
عزیزم شما مشکل دارین؟؟
گفتم که به تاپیک هنرهای رزمی برو تا دستگیرت بشه داداش

آره عزیز من مشکل دارم .. با دروغ مشکل دارم . با تقلب نیز همچنین ! نمی تونم حق کشی رو ببینم و سکوت کنم . دست خودم نیست ، توی ذاتمه دیگه

فقط می خوام بگم اون افرادی هم که به آواتار شما رای دادند البته اگه یوزرشون واقعی باشه خودشون هم خوب می دونند که انتخاب شایسته ای نکردند و فقط رفاقتی رای دادند

یه نکته دیگه هم که نظرمو جلب کرد و البته متاسف شدم خودشیفتگی شما بود ! اگه دقت کنی کاربران شرکت کننده کمتر کسی به خودش رای داده و به جز حمید همه به شخصی غیر از خودشون رای دادند .. اینطور رای دادن هم به نظرم جالب نیست حالا درسته قانونی وجود نداره ولی به هر حال خود فرد شرکت کننده باید رعایت کنه و به خودش رای نده !

جایزه هم که نداره اول شدن ، دیگه نمی فهمم این همه سعی و تلاش ولو با دوز و کلک برای چیه ؟!:guilty:

hossein137

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,757

ممد رضا.عزیزمی :)

حسین اقا با احترام به شما
بنده قبلا این رشته رو کار میکردم مال الان نیس اگه سری به تاپیک هنر های رزمی بزنین متوجه میشین که بعدا میخوام چه رشته ای کار کنم.
در کل زیاد انلاین بودن ربطی به ورش کردن نداره

خوب این برای من ملموس نبود و این رو گفتم.شاید اشتباه میکردم و پشت این مانیتورها.همه رزمی کارند.اما وقتی عکسشون رو تو گالری عکس میگذارند(حرفم با شما که ورزشکارید و یا کسایی که واقعا" ورزش رزمی انجام میدند نیست) میبینی که.....

اسمی قله

Registered User
لایک‌ها
39
آره عزیز من مشکل دارم .. با دروغ مشکل دارم . با تقلب نیز همچنین ! نمی تونم حق کشی رو ببینم و سکوت کنم . دست خودم نیست ، توی ذاتمه دیگه

فقط می خوام بگم اون افرادی هم که به آواتار شما رای دادند البته اگه یوزرشون واقعی باشه خودشون هم خوب می دونند که انتخاب شایسته ای نکردند و فقط رفاقتی رای دادند

یه نکته دیگه هم که نظرمو جلب کرد و البته متاسف شدم خودشیفتگی شما بود ! اگه دقت کنی کاربران شرکت کننده کمتر کسی به خودش رای داده و به جز حمید همه به شخصی غیر از خودشون رای دادند .. اینطور رای دادن هم به نظرم جالب نیست حالا درسته قانونی وجود نداره ولی به هر حال خود فرد شرکت کننده باید رعایت کنه و به خودش رای نده !

جایزه هم که نداره اول شدن ، دیگه نمی فهمم این همه سعی و تلاش ولو با دوز و کلک برای چیه ؟!:guilty:

اگه جایزه نداره پس چرا تو این همه خودتو به اب و اتیش میزنی
نه به من چیزی میرسه نه به تو
تو داری به کسایی که رای دادن بی احترامی میکنی وتمام یوزر های اونا واقعی بوده من نمیدونم منظورت از تقلب و دوز و کلک واسه چیه دادا؟؟
یکی از سر رفاقت رای داده یکی بخاطر همشهری بودن و..... اینجا قانونی که وجود نداره که کی باید به کی رای بده که تو واسه ما جوش میاری داداش!!

بالا