برگزیده های پرشین تولز

مسابقه طراحي لوگو و آرم پرشين تولز (بحث عمومي) قسمت دوم

mitch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
خب اون تاپیک بسته شد. من یه چیزهایی داشتم برای گفتن. برای همین این تاپیک جدید رو ساختم.

تا این لحظه که هنوز از انتخابات آرم پی تی خبری نیست. ولی من - به عنوان متخصص انتخابات - فکر نمی کنم احسان به لوگویی که دنبالش بود رسیده باشه. میگین چرا؟ بقیه روضه رو گوش کنین. با توجه به ارزش ریالی جایزه ای که احسان برای لوگو گذاشته فکر کنم طرح پیشنهادی بهار کاملا مناسب باشه. آخه کجای مملکت اسلامی دیدین که برای یه لوگو 15000 تومن بدن؟ این تعزیرات کجاست؟ من که گرافیست نیستم، ولی اگر بودم با این مبلغ 5 تا لوگو می ساختم.

احسان تو که بچه مایه داری، یه کم بیشتر چربش کن، حتما یه لوگوی توپ بهت میدن :D

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
اول اینکه فکر میکنم من باید این تاپیک رو میزدم ولی شما پیش دستی کردی. به هر حال ممنون
والا لوگو فرستادن. بعضیهاشون واقعا عالی هستن و من دلم میخواد از همشون استفاده کنم. این 2-3 روزه درگیر امتحانها بودم و آنلاین نمیشدم.
الان هم دارم لوگوها رو مرتب میکنم میذارم توی صفحات که رای گیری در موردشون رو شروع کنیم.
در مورد ارزش جایزه و این چیزا این اولین مسابقه این مدلی است که راه انداختیم و همش تجربه است. تازه مگه ندیدی به ضمیمه اون سرویس میزبانی یه بنز الگانس هم هدیه کردیم به بانک تجارت.
حالا این تجربه اول چیزای خوبی برای گفتن داشت و چیزایی تو ذهن من انداخت و از دوستان ممنونم.
حالا که این تاپیک باز شده در ادامه همین من در مورد رای گیری و این چیزا مینویسم.

بالا