برگزیده های پرشین تولز

مسابقه طراحي لوگو و آرم پرشين تولز

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
سلام.

خب فکر کنم این اولین مسابقه در پرشین تولز باشه که رسما از طرف خودمون برگزار میشه و براش جایزه تعیین شده
سعی میکنیم از این قبیل مسابقات برگزار بشه که هم یه جورایی استعدادهای فروم شکوفا بشه و هم یه امتحانی کرده باشیم. شاید جواب داد و تونستیم گسترده دنبالش کنیم.

مسابقه شماره یک: طراحی لوگو ، آرم و بنر برای پرشین تولز
زمان مسابقه: یک هفته (اتمام مسابقه چهارشنبه هفته دیگر - 19 فروردین - در صورت نیاز تمدید خواهد شد)
جایزه: هاست و دامین پلان 1 لینوکس به همراه بنز الگانس بانک تجارت

شرح مسابقه:
از اونجایی که تاحالا هیچ لوگو یا آرم واحدی ما نداشتیم و بیشتر بازی با حروف و کلمات بوده تصمیم گرفتم یه لوگوی واحد و شیک داشته باشیم. من یه مقدار توضیح در موردش بدم.
لوگو یا آرم هرچه ساده تر و سنگین تر باشه بهتر ، ترجیها تنوع رنگی زیادی نداشته باشه. قابلیت استفاده در سایزهای مختلف رو داشته باشه (ترجیها در ابعاد مربع و سایز منطقی) و اگر از حرف یا حروفی در اون استفاده میشه ، به صورت کاملا خوانا باشه.
به همراه این آرم ، یک بنر با سایز 31 × 88 با استفاده از همان آرم باید طراحی شود. ولی مسابقه اصلی بر اساس آرم خواهد بود.
توضیحات بیشتر و یا سوالاتی در اون مورد داشته باشین توی تاپیکی که برای بحث در این مورد آماده شده میتونید مطرح کنید.

ارسال طرح ها به آدرس: forum [AT] persiantools.com

ضوابط:
1. آرم و لوگو ها به صورت عکس (jpeg) برای ما ارسال خواهد شد. از بین اونها تعدادی به عنوان برگزیده انتخاب خواهند شد. در همینجا اضافه میکنم که پرشین تولز حق داره هر کدوم از طرحها رو بدون دلیل رد کنه.
2. لوگوهای انتخاب شده ، در معرض دید کاربران قرار خواهند گرفت و انتخاب برنده نهایی از طریق یک رای گیری (Poll) و به عهده اعضای فروم خواهد بود.
3. از هرگونه تخلف در رای گیری با ثبت نام های مصنوعی جلوگیری خواهد شد.
4. اگر کیفیت طرحها در حد انتظار نباشد ، مسابقه منتفی خواهد بود.

اهدای جایزه:
پس از انتخاب برنده ، طراح باید طرح خود و بنر را در دو قالب PSD و jpeg برای ما ارسال کند و سپس جایزه تقدیم خواهد شد.
توجه: طرح نهایی باید در Resolution 300 pixel/inch ارسال شود. و قابلیت استفاده برای چاپ را داشته باشد. همچنین قالب PSD باید در Layer های مجزا و قابلیت تغییر را داشته باشد.

با تشکر از همه دوستان و امیدوارم تجربه خوبی باشه.

بحث و تبادل نظر در مورد این بحث در این قسمت خواهد بود:
http://forum.persiantools.com/showthread.php?t=5800

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا