برگزیده های پرشین تولز

مسابقه معروف ترین آیدی ایران

Usefi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام خدمت دوستان محترم
سری اول مسابقه معروف ترین آیدی ایران اول اسفند ماه 1387 شروع شد و پایان اردیبهشت 1388 به اتمام رسید . حدود 40 نفر از دوستان لطف کردن و تو مسابقه شرکت کردن که نتایجش هم تا یک هفته روی صفحه اول سایت قابل نمایش بود .
امروز هم سری دوم مسابقه به طور رسمی شروع شده و دلم میخواد دوستان لطف کنن و با همکاریشون من رو هم خوشحال کنن . جوایز این دوره نقدی هست . جایزه نفر اول شش هزار تومانه . میدونم میگین چرا اینقدر کم . دلیلشم اینه که من این پول رو دارم از جیبم میزارم و چون مثل بعضی از افراد وعده و وعید نمیدم و هدفم قدردانی از شرکت کنندگانه , سعی میکنم جایزه ها در حد وسع خودم باشه که شرمنده دوستان نشم .
جایزه سری قبل هم هاست رایگان به همراه نصب سیستم مدیریت محتوا بود که ابتدا قرار بود توسط دوست خوبم آقا علیرضا ( آریا آی تی ) تامین بشه که به دلیل مشغله کاریشون و عدم دسترسی به ایشون توسط دوست خوبم آقای فخرایی ( پارسه هاست ) تامین شد .

منتظر شرکت شما دوستان عزیز در این مسابقه هستم به آدرس : http://kilik.ir

meysam77

Registered User
لایک‌ها
7
سلام خدمت دوستان محترم
سری اول مسابقه معروف ترین آیدی ایران اول اسفند ماه 1387 شروع شد و پایان اردیبهشت 1388 به اتمام رسید . حدود 40 نفر از دوستان لطف کردن و تو مسابقه شرکت کردن که نتایجش هم تا یک هفته روی صفحه اول سایت قابل نمایش بود .
امروز هم سری دوم مسابقه به طور رسمی شروع شده و دلم میخواد دوستان لطف کنن و با همکاریشون من رو هم خوشحال کنن . جوایز این دوره نقدی هست . جایزه نفر اول شش هزار تومانه . میدونم میگین چرا اینقدر کم . دلیلشم اینه که من این پول رو دارم از جیبم میزارم و چون مثل بعضی از افراد وعده و وعید نمیدم و هدفم قدردانی از شرکت کنندگانه , سعی میکنم جایزه ها در حد وسع خودم باشه که شرمنده دوستان نشم .
جایزه سری قبل هم هاست رایگان به همراه نصب سیستم مدیریت محتوا بود که ابتدا قرار بود توسط دوست خوبم آقا علیرضا ( آریا آی تی ) تامین بشه که به دلیل مشغله کاریشون و عدم دسترسی به ایشون توسط دوست خوبم آقای فخرایی ( پارسه هاست ) تامین شد .

آیدی چی ؟ یاهو مسنجر ؟ فروم ؟ صداتون مفهموم نیست سید تمام ففففففففففففف !

Usefi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببخشید فراموش کردم بگم . آیدی یاهم مد نظره .

Usefi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
يعني چي ؟ الان من بايد به چه آي دي راي بدم ؟

شما هم میتونین آیدی خودتون رو توی کادر سمت راست بالا وارد کنین و کدی رو که میگیرین بین دوستان پخش کنین یا تو وبلاگ بذارین . با کلیکی که روی لینک اختصاصی شما میشه یک امتیاز به مجموع امتیازات شما افزوده میشه .

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504
سلام خدمت دوستان محترم
منظورشون من بودما :p

آیدی چی ؟ یاهو مسنجر ؟ فروم ؟ صداتون مفهموم نیست سید تمام ففففففففففففف !
بسی خندیدیم، با حال بود :D

دوست عزیزم، آقای یوسفی: جوایز نقدیت واقعاً کمه ... بعضیا هم اینو یه جور مسخره بازی میدونن ...
بزار محصولاتم رو اوکی کنم، تو دوره بعدی خودم اسپانسرت میشم به برنده ها محصول توپ بده ... از فیلم گرفته تا هاست و سخت افزار و ... ;)

بهرحال ... موفق باشی ;)

Michael Angelo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آقا می خوای میل لیست برای اسپم تهیه کنی چرا دیگه مسابقه می زنی ، مردم رو هم زابرا می کنی . اه اه اه

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504
آقا می خوای میل لیست برای اسپم تهیه کنی چرا دیگه مسابقه می زنی ، مردم رو هم زابرا می کنی . اه اه اه
نه بابا، آقای یوسفی تو این کارا نیست ;)

اگه به لست ایمیل ایرانی و خارجی نیاز داری تا بهت بدم ;) (پ.خ)

Michael Angelo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1

نه ممنون . من اسپمر هستم نه در اون اسکیل وسیع . بنده در همین حد پی تی اسپمر هستم :D

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
یادمه یه بار توی این مسابقات دیدیم یه آی دی توی این مایه ها اول شده بود: Sara_jennifer

کلا بیشتر واسه دختر پسرایی این بازی خوبه که تازه اومدن اینترنت. یه جورایی سرگرم میشن و لحظات خوشی رو سپری میکنن

Second Life

Registered User
لایک‌ها
58
نظرتون راجع به این آی دی چیه inl3ox(at)yahoo.com

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
یادمه یه بار توی این مسابقات دیدیم یه آی دی توی این مایه ها اول شده بود: Sara_jennifer

کلا بیشتر واسه دختر پسرایی این بازی خوبه که تازه اومدن اینترنت. یه جورایی سرگرم میشن و لحظات خوشی رو سپری میکنن

دقيقاً همينطوره...
يادمه تو يکی از اين سايتها چند سال پيش شبيهه همين بود با ايدی
PlayBoy-_- شرکت کرده بودم ( که از ايديهای اليگال ياهو محسوب ميشد ) که يکی از زيباترين ايديها محسوب می شد و خيليها حتی مبلغ بالای 200 تومن هم براش ميدادن ولی اخرش يه ايدی مسخره معمولی که هيچی نداشت امد اول شد..
کلاً ايدی های خيلی زياده ديگه ای هم بودن که ميتونستن مقام بيارن ولی همونطور که گفتم يه ايدی که هيچی نداشت امد اول شد..فکر کنم دوست دخترش بود.

Usefi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

خواهش میکنم تاز مانی که علم غیب پیدا نکردین , بیخود و بی جهت و فقط بخاطر عرض اندام به دیگران تهمت نزنین . . .

Usefi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دقيقاً همينطوره...
يادمه تو يکی از اين سايتها چند سال پيش شبيهه همين بود با ايدی
PlayBoy-_- شرکت کرده بودم ( که از ايديهای اليگال ياهو محسوب ميشد ) که يکی از زيباترين ايديها محسوب می شد و خيليها حتی مبلغ بالای 200 تومن هم براش ميدادن ولی اخرش يه ايدی مسخره معمولی که هيچی نداشت امد اول شد..
کلاً ايدی های خيلی زياده ديگه ای هم بودن که ميتونستن مقام بيارن ولی همونطور که گفتم يه ايدی که هيچی نداشت امد اول شد..فکر کنم دوست دخترش بود.

تو دوره قبل که ازین خبرا نبود . اینو میتونین از دوستاینکه در دوره قبل تو مسابقه شرکت کرده بودن بپرسین . انشاالله تو این دوره هم ازین خبرا نخواهد بود .

Last edited:

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504
تو دوره قبل که ازین خبرا نبود . اینو میتونین از دوستاینکه در دوره قبل تو مسابقه شرکت کرده بودن بپرسین . انشاالله تو این دوره هم ازین خبرا نخواهد بود .
تایید میشه ...
تو این مسابقه هم ما چیزی به نام دوست دختر نداریم که بخوایم بیاریمش مقام اول :p
درسته که جایزه درست و حسابی نداره، ولی تا راه بیفته جوایز درست و حسابی هم میذاریم ;)

Usefi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنونم . امیدوارم دوستان کم لطفی نکنن .

Michael Angelo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
خواهش میکنم تاز مانی که علم غیب پیدا نکردین , بیخود و بی جهت و فقط بخاطر عرض اندام به دیگران تهمت نزنین . . .
علم غیب ندارم ولی علم محاسبه و دودوتا چهار تا رو دارم . بلاخره این چیزی که من گفتم هم یکی از آپشن ها هست و ممکنه که چنین برنامه هایی به این هدف برگزار بشه . اونش دیگه به معرفت برگزار کننده بستگی داره که با این همه ایمیل کار ناشایستی رو انجام نده :rolleyes:
شما که خودت ذینفع هستی . من اولش فکر کردم که شما با ایشون نیستی :rolleyes:
پس دلیل حمایتت این بود :rolleyes:

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504
شما که خودت ذینفع هستی . من اولش فکر کردم که شما با ایشون نیستی :rolleyes:
پس دلیل حمایتت این بود :rolleyes:
ذینفع چیه عزیز :p
به عنوان دوستی دارم کمکشون میکنم، همونجور هم که گفتم نیازی به جمع کردن آی دی و ایمیل نیست ... تا دلت بخواد ایمیل و آی دی دارم + روش تبلیغاتی نوین هم بلدم. نیازی به آی دی نیست ... :D

موفق باشی دوست عزیز

بالا