برگزیده های پرشین تولز

مسايل مربوط به ثبت نرم افزار

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
آقا يه ايميل واسه من آمده خواستم اگه ميشه و كسي بلده اينو جواب بده.
-------------------------------------------------------
سوالی دام که ممکنه مشکل خیلی از کسانی باشه که قصد تولید نرم افزار داشته باشند.لطفا در صورت امکان کلیه مسایل قانونی و اداری مربوط به عرضه نرم افزار های فارسی را توضیح بدین. نرم افزار های فارسی در چه سازمانی باید به ثبت برسه تا از از حق کپی رایت قانونی بهره مند بشه؟ مسایل مالی و مالیاتی که باید رعایت بشه چه مواردی هستند؟چه قوانینی از این نرم افزارها حمایت میکنن و در جه شرایطی؟ و خلاصه هر مورد مربوط که در عرضه قانونی نرم افزارها مهمه رو لطفا در قسمت مخصوصی در سایت قرار بدین و... لطفا در صورت امکان به آدرس من e mail کنید نيازه فوري دارم!!! موفق باشید

ghaboli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از iranvig :
آقا يه ايميل واسه من آمده خواستم اگه ميشه و كسي بلده اينو جواب بده.
سوالی دام که ممکنه مشکل خیلی از کسانی باشه که قصد تولید نرم افزار داشته باشند.لطفا در صورت امکان کلیه مسایل قانونی و اداری مربوط به عرضه نرم افزار های فارسی را توضیح بدین. نرم افزار های فارسی در چه سازمانی باید به ثبت برسه تا از از حق کپی رایت قانونی بهره مند بشه؟ مسایل مالی و مالیاتی که باید رعایت بشه چه مواردی هستند؟چه قوانینی از این نرم افزارها حمایت میکنن و در جه شرایطی؟ و خلاصه هر مورد مربوط که در عرضه قانونی نرم افزارها مهمه رو لطفا در قسمت مخصوصی در سایت قرار بدین و... لطفا در صورت امکان به آدرس من e mail کنید نيازه فوري دارم!!! موفق باشید
سئوال1- سازمانش حج و اوقافه
سئوال2- خمس و زكات رو بده بقيه اش حله
سئوال3- قانون زور هر كي بيشتره و هر كي آقازاده تره
از موارد ديگه اينكه تو مملكت ما توليد فقط پيكانه بقيه توليدات مثل نرم افزار و فكر و اين جور چيزا خلاف شرعه
صبر هم نكن تا مجلس هفتم استارت بزنه چون اين قانونا غبر قابل تغييره

بالا