• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

مستقیم کردن لینک های شما

وضعیت
موضوع بسته شده است.

dobidob

Registered User
لایک‌ها
127
با سلام
من یه سرور دارم که حدود 85 گیگ هارد داره و الآن 30 گیگش خالیه
مربوط به سایت فیلمم هست
در حال حاضر سایتم بازدید زیادی نداره و میتونم مقداری از سرور رو اختصاص بدم به مستقیم کردن لینک
سرور فول اسپید میده همزمان 30 نفر هم ساپورت میکنه
میتونید سرعت رو امتحان کنید از داخل سایتم
برای اینکه تبلیغ نشه داخل اسپویلر قرار میدم

دوستانی که میخوان لینک های غیر مستقیم رو براشون مستقیم کنن پیام بدن در خدمتشون هستم

TVKade

Registered User
لایک‌ها
1,712

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,140
داداش سایت میزنی بزن ! فیلم میذاری بذار ، اینج میخوای تبلیغ کنی بکن ، ولی اون خلاصه داستان که میذاری خواهشا قبلش خودتم یکبار بخون ! همه رو من ندیدم . ولی اولی رو بخون ببین معنی میده اصلا ؟

در کل سایت خوبیه . میام از شما دانلود میکنم از این به بعد . انیمیشن هم زیاد بذارید . من انیمیشن خیلی دوست دارم . دست گلتون درد نکنه !

TVKade

Registered User
لایک‌ها
1,712
داداش سایت میزنی بزن ! فیلم میذاری بذار ، اینج میخوای تبلیغ کنی بکن ، ولی اون خلاصه داستان که میذاری خواهشا قبلش خودتم یکبار بخون ! همه رو من ندیدم . ولی اولی رو بخون ببین معنی میده اصلا ؟

در کل سایت خوبیه . میام از شما دانلود میکنم از این به بعد . انیمیشن هم زیاد بذارید . من انیمیشن خیلی دوست دارم . دست گلتون درد نکنه !

تجربه میگه تبلیغ در اینجا = فیلتر :D

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,140
تجربه میگه تبلیغ در اینجا = فیلتر :D

سایت فیلم کلا خطر داره . زود میگیرن ! یکی از بچه های پی تی رو هم گرفتن البته ایشون در بخش فروش بودن که فکر کنم الان اب خنک تشریف دارن ! ولی من موندم چرا این فارس کیدذ رو نمیگیرن !! به نظرت چرا اونا رو نمیگیرن ؟‌

dobidob

Registered User
لایک‌ها
127
از این هاست ExtMatrix - The Premium Cloud Storage میتونی مستقیم کنی؟
حالا مجانی هست یا پولی؟
پولی هست چند گیگ فایل دارید شما ؟

دوست عزیز چرا تاپیک رو به بیراهه میکشی ؟
من گفتم واسه تست سرعت میتونید خودتون برید دانلود کنید
آدرس هم توی اسپویلر گذاشتم که تبلیغ نشه
منظورت رو هم از اون خط آخر متوجه نشدم

TVKade

Registered User
لایک‌ها
1,712
پولی هست چند گیگ فایل دارید شما ؟

قیمت گیگی چند؟
از سایتی که دادم میتونید مستقیم کنید؟ حجم به اندازه ای هست که هاردتون رو پر کنه :)

سایت فیلم کلا خطر داره . زود میگیرن ! یکی از بچه های پی تی رو هم گرفتن البته ایشون در بخش فروش بودن که فکر کنم الان اب خنک تشریف دارن ! ولی من موندم چرا این فارس کیدذ رو نمیگیرن !! به نظرت چرا اونا رو نمیگیرن ؟‌

راست میگه اسپم نکن :D

dobidob

Registered User
لایک‌ها
127
گیگی 300 تومن
بله از اون سایت هم میتونم به شرطی که بشه نامحدود دانلود کرد ازش و اکانت پرمیوم نخواد

TVKade

Registered User
لایک‌ها
1,712
بله از اون سایت هم میتونم به شرطی که بشه نامحدود دانلود کرد ازش و اکانت پرمیوم نخواد

خسته نباشی.این توضیحات رو به پست اول اضافه کن نه وقت ما گرفته شه نه شما :)

dobidob

Registered User
لایک‌ها
127
خسته نباشی.این توضیحات رو به پست اول اضافه کن نه وقت ما گرفته شه نه شما :)
چرا داداش ؟ واسه من مشکلی نداره دانلود کردن روی سرور واسه این میگم که کارت سریعتر راه بیفته چون بعضی آپلودسنتر ها هر 1 ساعت یا نیم ساعت میذارن دانلود کنی از اون لحاظ میگم وگرنه من هر لینکی باشه میتونم دانلود کنم

erfan.clapton

Registered User
لایک‌ها
112
چرا داداش ؟ واسه من مشکلی نداره دانلود کردن روی سرور واسه این میگم که کارت سریعتر راه بیفته چون بعضی آپلودسنتر ها هر 1 ساعت یا نیم ساعت میذارن دانلود کنی از اون لحاظ میگم وگرنه من هر لینکی باشه میتونم دانلود کنم

حالا چرا داغ میکنی ؟؟؟

esfahanweb

Registered User
لایک‌ها
97
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا