برگزیده های پرشین تولز

مشارکت برای تاسیس فروشگاه موبایل ( درآمدی مطمئن و سود بالا برای سرمایه گذار ، فوری )

-mey3am-

Registered User
لایک‌ها
2,939
سلام دوست عزیز خسته نباشید اتفاقی دیدم تاپیک تون رو دوست من دیدم به سلامتی میخواین بیاین تو کار گوشی انشالله که موفق باشین ولی به عنوان یک دوست ناشناخته یک توصیه ای میکنم بهت شاید ناراحتم بشین ولی دوست من با این روش و این تیپی وارد این کار نشید دوما اعلان زمان وارد شدن به این کار نیست . موفق باشید و در پناه خدا

ممنون از توصیه تون دوست عزیز. ولی من آمادگیشو دارم که وارد اینکار بشم و دو سه ماهی براش وقت گذاشتم. از اون دسته آدمایی هستم که اول همه ی قسمت های یک کارو می سنجم و بعد انجامش میدم ، که این باعث میشه جلوی ضررهای احتمالی گرفته بشه
سپاس از وقتی که گذاشتید

abbas7

Registered User
لایک‌ها
151
ส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็ i3a!30L ส็็็็็็็

-mey3am-

Registered User
لایک‌ها
2,939
آقا میثم کاربر Omdeh جناب آقای مهندس خانزاده هستن که دقیقا کارشون گوشی و فروش اینترنتی دارن عمده |نقد و بررسی و فروش انواع موبایل و تبلت به قیمت عمده

از تجربیات مهندس استفاده کن.بسیار موفق در این زمینه هستن

خدمت هردوی شما عزیزان ارادت ویژه دارم. بنده از راهنماییشون استقبال کردم و کمال تشکر رو دارم

lion1l

Registered User
لایک‌ها
38
اره جناب خانزاده در ضمینه قاچاق تجربیات بسیار دارند..........ازشون استفاده کن

-mey3am-

Registered User
لایک‌ها
2,939
همونطور که گفته بودم عده ی محدودی از سر بیکاری میان پی تی ، به همین دلیل تو پست اول تذکر دادم که تاپیکو به مسخره نگیرن
سه چهار نفر از دوستان تاحالا اعلام امادگی کردن اما بعد یا اصلا جواب پ.خ ندادن یا یه بهانه ی خنده داری آوردن. لطفا شخصیت خودتونو حفظ کنید و ملتو الکی سرکار نذارید

omdeh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز: وارد شدن به کار گوشی یک چیزه؟ و فروش اینترنتی یک چیز دیگه و مکمل کار اول دوست من و با فرایند های پیچیده من خودم تعریف نباشه ازخودم کم کم هفت هشت ساله تو بازاره موبایلم و اعلان اگه اراده کنم قیمت سه چهار قلم جنس رو اگه تو کل کشور هم نباشه یک سوم کشور بالا پایین میکنم دوست من بازار موبایل تنها جایی هستش که تراکنش بالایی رو باهاش روبرویی و سود کم و متوسط در مقابل تراکنش شاهدی و این کار شما رو به اشتباه محاسباتی بعد از وارد شدن به این کار میندازه و البته نه شما و خیلی از دوستان مثل شما رو و حتی اولای کار خود منم دچار این طوفان کرده بود واسه خاطر همین اصلا وارد شدن به این کار واستون با سرمایه اجاره ای رو توصیه نمیکنم ولی فروش اینترنتی مسئله اش فرق میکنه تو فروش اینترنتی میتونید نقش یک واسته رو بازی کنی و اگه اصلا کارتون نگرفت حداقل ضرر رو کرد و تو فروش اینترنتی بیشتر منبع ها باعث افزایش فروش میشن ببین دوست من مثلا چرا دیجی کالا شد دیجی کالا ؟ چون به منبع تهران وصله؟ و میتونه مانور خیلی خیلی بالایی رو بده رو انواع مدل ها و ولی میبنی حتی خود ما نمیتونیم مانور زیادی بدیم گر چه ما هم باقیمت هامون بازار رو تو اکثر مدلها می لرزونیم ولی بازم تو تنوع محصولات خود مون که موجودیمون بالای 300 مدل گوشی و تبلت هستش کم میاریم چون اولا دیجی میتونه یک قیمت بگیره بزنه تو سایت و اگه سفارش خورد اونو تهیه کنه ولی ما تا اون رو موجود نداشته باشیم نمیتونیم موجود بزنیم واسه خاطر همین منم عمده فروش درست حسابی تو رشت نمیشناسم که بتونی بهش وصل بشی و از اون استفاده ابزاری بکنی از تهران هم بخری و به مشتری بدی مشتری پرونی میکنی دوست من و... در کل استارت اولیه تو با فروش اینترنتی با سورس توپ بزن ولی توصیه نمیکنم با این سرمایه بخوای مغازه بزنی کارهای خیلی زیادی است که میتونی باسرمایه کم تو همین حوزه موبایل و تبلت بزنی ولی شایدم بیشتر سود کنی دوست من موفق باشی و در پناه خدا

-mey3am-

Registered User
لایک‌ها
2,939
سلام دوست عزیز: وارد شدن به کار گوشی یک چیزه؟ و فروش اینترنتی یک چیز دیگه و مکمل کار اول دوست من و با فرایند های پیچیده من خودم تعریف نباشه ازخودم کم کم هفت هشت ساله تو بازاره موبایلم و اعلان اگه اراده کنم قیمت سه چهار قلم جنس رو اگه تو کل کشور هم نباشه یک سوم کشور بالا پایین میکنم دوست من بازار موبایل تنها جایی هستش که تراکنش بالایی رو باهاش روبرویی و سود کم و متوسط در مقابل تراکنش شاهدی و این کار شما رو به اشتباه محاسباتی بعد از وارد شدن به این کار میندازه و البته نه شما و خیلی از دوستان مثل شما رو و حتی اولای کار خود منم دچار این طوفان کرده بود واسه خاطر همین اصلا وارد شدن به این کار واستون با سرمایه اجاره ای رو توصیه نمیکنم ولی فروش اینترنتی مسئله اش فرق میکنه تو فروش اینترنتی میتونید نقش یک واسته رو بازی کنی و اگه اصلا کارتون نگرفت حداقل ضرر رو کرد و تو فروش اینترنتی بیشتر منبع ها باعث افزایش فروش میشن ببین دوست من مثلا چرا دیجی کالا شد دیجی کالا ؟ چون به منبع تهران وصله؟ و میتونه مانور خیلی خیلی بالایی رو بده رو انواع مدل ها و ولی میبنی حتی خود ما نمیتونیم مانور زیادی بدیم گر چه ما هم باقیمت هامون بازار رو تو اکثر مدلها می لرزونیم ولی بازم تو تنوع محصولات خود مون که موجودیمون بالای 300 مدل گوشی و تبلت هستش کم میاریم چون اولا دیجی میتونه یک قیمت بگیره بزنه تو سایت و اگه سفارش خورد اونو تهیه کنه ولی ما تا اون رو موجود نداشته باشیم نمیتونیم موجود بزنیم واسه خاطر همین منم عمده فروش درست حسابی تو رشت نمیشناسم که بتونی بهش وصل بشی و از اون استفاده ابزاری بکنی از تهران هم بخری و به مشتری بدی مشتری پرونی میکنی دوست من و... در کل استارت اولیه تو با فروش اینترنتی با سورس توپ بزن ولی توصیه نمیکنم با این سرمایه بخوای مغازه بزنی کارهای خیلی زیادی است که میتونی باسرمایه کم تو همین حوزه موبایل و تبلت بزنی ولی شایدم بیشتر سود کنی دوست من موفق باشی و در پناه خدا

ممنون از راهنماییتون و اینکه وقت شریفتونو گذاشتید. بله من اول میخواستم به همون شکل به کسی وصل بشم و به عنوان واسطه کار رو انجام بدم و به یکی دوتا از دوستان تو همین فروم پیشنهاد دادم ولی متاسفانه کم لطفی کردن
به همین دلیل تصمیم گرفتم خودم کارو انجام بدم. شاید شما فکر کنید من یهو میخوام برم سر مغازه و به محض دریافت سرمایه اون کارو انجام بدم ولی نه به این شکل نیس، من تا چندتا ماه اول به صورت اینترنتی فروش میکنم ( طی اون چندماه کارهای مجوز و مغازه رو هم انجام میدم) و حتی ممکنه تو همین چندماه و قبل از تاسیس مغازه بتونم مبلغ سرمایه گذار رو به همراه سودش برگردونم چون تو فروش اینترنتی بیشتر تجربه دارم و امکان ضرر برام وجود نداره و میدونم که خوب فروش میکنم. الان مسئله ی اصلی و اولیه برای من تامین سرمایه ست که بتونم جنس ها رو از عمده فروش خریداری کنم
ایشالا بازم از تجربیات شما استفاده میکنم. موفق باشید.

-mey3am-

Registered User
لایک‌ها
2,939
مشارکت برای تاسیس فروشگاه موبایل ، اعتمادسازی به خوبی انجام میشه، درآمد 10 میلیون ناشی از فروش گوشی ها برای سرمایه گذار محترم

2610144892

Registered User
لایک‌ها
98
میثم جان الان بازار سمت تبلت موبایل هم بیشتر درامدش تو لوازم یدکیشه و شارژر و... که سود خوبی داره بازار تبلت الان گرمه اگه بتونی تبلت خوب بزنی و بتونیاسم ورسمی برا خودت داشته باشی تو رشت مسلما میتونی عامل پخش هم باشی و برای فروشگاه به نظرم امتحانی شما دو تا محصول که داری یه فروشگاه پرستا یا اوپن کارت بزنی که رایگان این محصولات بزار توش ببین اصلا مشتری میاد سمتش یا نه اگه اومد به صورت عمده بزار تو فروشگاه باید نواوری داشته باشی مثلا قیمت عمده برا همکاران داشته باشی یا نمیدونم شارژ رایگان و قرعه کشی و یا همین لوازم شارژر و قاب و اینارم تو فروشگاه بزاری یکم سخته کم ادم پیدا میشه که اینترنت اطمینان کنه و از اینترنت گوشی بگیره که باید اعتماد سازی بالایی انجام بدی معمولا اساتید مدیریت فروش میگن بهترین تبلیغات خود محصول شما اگه بهترین گوشی با سود کم اوایل بفروشی مشتری دفعه بعد مطمنا میاد از فروشگاه شما میخره دوستان دیگه هم اگه میخوان سرمایه گذاری کنن موبایل فروشی معمولا بهترین ایده اس برا طولانی مدت و اقا میثم هم پسر زرنگیه پس شک نکنید

-mey3am-

Registered User
لایک‌ها
2,939
میثم جان الان بازار سمت تبلت موبایل هم بیشتر درامدش تو لوازم یدکیشه و شارژر و... که سود خوبی داره بازار تبلت الان گرمه اگه بتونی تبلت خوب بزنی و بتونیاسم ورسمی برا خودت داشته باشی تو رشت مسلما میتونی عامل پخش هم باشی و برای فروشگاه به نظرم امتحانی شما دو تا محصول که داری یه فروشگاه پرستا یا اوپن کارت بزنی که رایگان این محصولات بزار توش ببین اصلا مشتری میاد سمتش یا نه اگه اومد به صورت عمده بزار تو فروشگاه باید نواوری داشته باشی مثلا قیمت عمده برا همکاران داشته باشی یا نمیدونم شارژ رایگان و قرعه کشی و یا همین لوازم شارژر و قاب و اینارم تو فروشگاه بزاری یکم سخته کم ادم پیدا میشه که اینترنت اطمینان کنه و از اینترنت گوشی بگیره که باید اعتماد سازی بالایی انجام بدی معمولا اساتید مدیریت فروش میگن بهترین تبلیغات خود محصول شما اگه بهترین گوشی با سود کم اوایل بفروشی مشتری دفعه بعد مطمنا میاد از فروشگاه شما میخره دوستان دیگه هم اگه میخوان سرمایه گذاری کنن موبایل فروشی معمولا بهترین ایده اس برا طولانی مدت و اقا میثم هم پسر زرنگیه پس شک نکنید

خیلی ارادت داریم داداش:) ممنون از راهنماییت ، حتما بیشتر اینکارا رو انجام میدم، چون خودمم بهشون فکر کردم

-mey3am-

Registered User
لایک‌ها
2,939
10 میلیون درآمد برای سرمایه گذار محترم در مدت شش ماه، دوستان فوری نیاز دارم برای تکمیل سرمایم و شروع کار

-mey3am-

Registered User
لایک‌ها
2,939
اعتمادسازی به خوبی انجام میشه دوستان

updates

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
خوب شما برو از بانک وام 6ماهه بگیر 5میلیون ش اضافه میشه.چرا خودتو ازیت میکنی برادر
کسی به بابای خودش هم 50میلیون نمیده

-mey3am-

Registered User
لایک‌ها
2,939
خوب شما برو از بانک وام 6ماهه بگیر 5میلیون ش اضافه میشه.چرا خودتو ازیت میکنی برادر
کسی به بابای خودش هم 50میلیون نمیده

داداش خونه ی خاله نیس که سه سوت وام بده. اگه طرف درست اعتمادسازی کنه و باهم همکاری کنن کی گفته کسی نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه به استدلال شما بود که تا حالا هیچکس تو کار کس دیگه ای سرمایه گذاری نمیکرد

itjavani

Registered User
لایک‌ها
131
یکی از دوستام مغازه موبایل فروشی داره ، چند روز پیش گوشی میخواستم ، رفتم پیشش دیدم فقط زده لوازم جانبی ! در کنارش چهار تا گوشی هم گذاشته محض خوشگلی! بهش گفتم چرا همچین کاری کردی؟ گفت هم سرمایه کمتر میخواد! هم قدرت خرید مردم توی اجناس ارزون قیمت بیشتره هم اینکه تخصصی لوازم جانبی دارم کار میکنم و تو این راسته موبایل فروش ها علاوه براینکه عمده تامین میکنم فروش خیلی خوبی دارم!
صرفا جهت پیشنهاد به عنوان برادر کوچکتر ، روی بازار لوازم جانبی تحقیق کن! ببین اگه اوکی هست میتونی با سرمایه پایینتر هم استارت بزنی :)

موفق باشی

---
پ.ن: اگه فامیل نظامی داشته باشی ، بانک انصار تا سقف 30 تومن وام بدون نیاز به سپرده و معدل با بهره 28 درصد (33درصد) بهت میده! فقط ضامن نظامی میخواد :)
پ.ن2: اگه سند مسکونی خانه داشته باشی بدون هیچ معطلی بانک ملت 30 میلیون وام 24 درصد 3-5 ساله میده! البته با این سند روی بانکهای دیگه هم میتونی وام های خوشگل بگیری

Last edited:

-mey3am-

Registered User
لایک‌ها
2,939
یکی از دوستام مغازه موبایل فروشی داره ، چند روز پیش گوشی میخواستم ، رفتم پیشش دیدم فقط زده لوازم جانبی ! در کنارش چهار تا گوشی هم گذاشته محض خوشگلی! بهش گفتم چرا همچین کاری کردی؟ گفت هم سرمایه کمتر میخواد! هم قدرت خرید مردم توی اجناس ارزون قیمت بیشتره هم اینکه تخصصی لوازم جانبی دارم کار میکنم و تو این راسته موبایل فروش ها علاوه براینکه عمده تامین میکنم فروش خیلی خوبی دارم!
صرفا جهت پیشنهاد به عنوان برادر کوچکتر ، روی بازار لوازم جانبی تحقیق کن! ببین اگه اوکی هست میتونی با سرمایه پایینتر هم استارت بزنی :)

موفق باشی

ممنون عزیز:) قبل از شما چندتا از دوستان مغازه دار که تو همین پی تی هستن این پیشنهاد رو بهم دادن و بنده هم تصمیم گرفتم در کنار فروش گوشی ، فروش لوازم جانبی رو هم انجام بدم

-mey3am-

Registered User
لایک‌ها
2,939
پ.ن: اگه فامیل نظامی داشته باشی ، بانک انصار تا سقف 30 تومن وام بدون نیاز به سپرده و معدل با بهره 28 درصد (33درصد) بهت میده! فقط ضامن نظامی میخواد :)
پ.ن2: اگه سند مسکونی خانه داشته باشی بدون هیچ معطلی بانک ملت 30 میلیون وام 24 درصد 3-5 ساله میده! البته با این سند روی بانکهای دیگه هم میتونی وام های خوشگل بگیری

در رابطه با مورد اول باید بگم که بدبختانه ما از این آشناها نداریم :دی
درباره ی مورد دوم هم بله سند خونه داریم ولی پدرم تازگیا از روش یه وام واسه نوسازی خونه گرفته، به غیر از اون اگه شرایطش هم بود خودمم مایل نیستم از سند خونه ی پدرم وام بگیرم. بیشتر دوس دارم خودم یه کارو انجام بدم، معمولا خوشم نمیاد از خونواده کمک بگیرم، حالا لابد میگی عجب آدم مغروریه:D ولی نه خداییش اینطور نیس، فقط دوس دارم با دوستانم یا اشخاص دیگه کار کنم

-mey3am-

Registered User
لایک‌ها
2,939
دوستان سرمایه گذار بشتابید. نحوه ی کار و سود ناشی از فروش گوشی های موبایل برای سرمایه گذار عزیز مشخصه و اعتمادسازی هم به خوبی انجام میشه. همه چیز واضح و روشنه عزیزان

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,875
ای بابا ! یعنی تو این سایت به این بزرگی یکی پیدا نمیشه سرمایه گذاری کنه این داداش میثم ما کارشو شروع کنه ؟!!! عجبا !!! :blink:

-mey3am-

Registered User
لایک‌ها
2,939
ای بابا ! یعنی تو این سایت به این بزرگی یکی پیدا نمیشه سرمایه گذاری کنه این داداش میثم ما کارشو شروع کنه ؟!!! عجبا !!! :blink:

برای منم جالبه حسین جان! مثلا طرف تاپیک میزنه سرمایه گذاری رو سایت و یک کار اینترنتی پر سود، بعد هیچ توضیحی هم نمیده ، اونوقت 50 نفر میان میگن ما سرمایه گذاری میکنیم ولی اینجا که من کامل نحوه ی کار رو توضیح دادم و کارش هم کاملا بدون ریسکه کسی استقبال نمیکنه
البته دو سه نفر گفتن ما سرمایه گذاری میکنیم اما با اینکه خودشون اعلام آمادگی کردن ولی یهو ازشون خبری نشد :دی

بالا