برگزیده های پرشین تولز

مشاورخریدگوشی بین8 تا13 میلیون

rzah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
باسلام
دوستان اگرلطف کنید ومن راراهنمایی کنید ممنون می شوم گوشی که صفحه امولدباکیفیت وسخت افزارقوی ودوربین خوب تواین رنج قیمت چی پیشنهادمی دهید

miladwwe

Registered User
لایک‌ها
1,487
m62 samsung

vahidtools

Registered User
لایک‌ها
828
Huawe nova 5t
بالاترم خواستی a52 سامسونگ 256 گیگ
میتونی s20fe هم بگیری

rzah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
مرسی ازپاسخ های خوب شمادرموردبرندشیائومی چه توریکی ازدوستان گوشی می 10تی پورو پیشنهاد کردولی من شناختی ازاین برندندارم خواستم لطف کنید دراین موردنظرخودتان رابفرمائید

crusherr08

Registered User
لایک‌ها
75
M51 فقط

Last edited:

TVKade

Registered User
لایک‌ها
1,711
در صورتیکه سخت افزار قوی با تکنولوژی های جدیدمدنظر است و دوربین در الویت نباشه، Poco F3 پیشنهاد میشه.
-اسنپدراگون 870 5G
-حافظه UFS 3.1
-مموری DDR5
قیمت امروز 8.5 میلیون تومان

crusherr08

Registered User
لایک‌ها
75
در صورتیکه سخت افزار قوی با تکنولوژی های جدیدمدنظر است و دوربین در الویت نباشه، Poco F3 پیشنهاد میشه.
-اسنپدراگون 870 5G
-حافظه UFS 3.1
-مموری DDR5
قیمت امروز 8.5 میلیون تومان
گوشی عالی ایه فقط باتریش نسبتا ضعیفه برای این گوشی حداقل ۵۰۰۰ لازمه .
صفحه نمایششم به پای سامسونگ نمیرسه .
من سوپر امولد شیائومی رو با سوپر امولد سامسونگ m31s مقایسه کردم مال سامسونگ خیلی بهتر بود . حالا این که امولد هست و قاعدتا کیفیت کمتری داره . حالا شما فرض کن سوپر امولد پلاس m51 دیگه چیه . نسبت به m31s خیلی با کیفیت تره

TVKade

Registered User
لایک‌ها
1,711
گوشی عالی ایه فقط باتریش نسبتا ضعیفه برای این گوشی حداقل ۵۰۰۰ لازمه .
صفحه نمایششم به پای سامسونگ نمیرسه .
من سوپر امولد شیائومی رو با سوپر امولد سامسونگ m31s مقایسه کردم مال سامسونگ خیلی بهتر بود . حالا این که امولد هست و قاعدتا کیفیت کمتری داره . حالا شما فرض کن سوپر امولد پلاس m51 دیگه چیه . نسبت به m31s خیلی با کیفیت تره
معمولا باتری با ظرفیت های بزرگ برای پایین رده ها و گوشی های اقتصادی استفاده میشه. یکی از نقاط ضعفی که از poco x3 pro میگیرن ضخامت و وزن بالای گوشیه، poco f3 اگر میخواست باتری بزرگتری داشته باشه باعث افزایش ضخامت و وزن گوشی میشد مثل x3 pro ولی الان این ایراد به x3 pro اینجا حل شده و گوشی پرمیوم تر بنظر میرسه. بنابراین باید تمام جهات رو در نظر گرفت و بنظر من از لحاظ وزن ضخامت، باتری و شارژ سریع، این گوشی کاملا ایده آله.
در مورد صفحه نمایش هم سوپر امولد/امولد پلاس/ داینامیک امولد و... اینها اسم های تبلیغاتیه که سامسونگ استفاده میکنه. پنلی که در f3 استفاده شده پنل 120 هرتزی E4 سامسونگه که تکنولوژی جدیده و طبق بررسی که سایت displaymate از این گوشی انجام داده به صفحه نمایش امتیاز A+ داده.
بطور کلی POCO F3 یک گوشی پرچمدار اقتصادی و قابل مقایسه با میان رده های سامسونگ نیست ولی چون دوربین تبلیغاتی با مگاپیکسل بالا نداره در ایران با قیمت فوق العاده ای در حال فروشه.

crusherr08

Registered User
لایک‌ها
75
معمولا باتری با ظرفیت های بزرگ برای پایین رده ها و گوشی های اقتصادی استفاده میشه. یکی از نقاط ضعفی که از poco x3 pro میگیرن ضخامت و وزن بالای گوشیه، poco f3 اگر میخواست باتری بزرگتری داشته باشه باعث افزایش ضخامت و وزن گوشی میشد مثل x3 pro ولی الان این ایراد به x3 pro اینجا حل شده و گوشی پرمیوم تر بنظر میرسه. بنابراین باید تمام جهات رو در نظر گرفت و بنظر من از لحاظ وزن ضخامت، باتری و شارژ سریع، این گوشی کاملا ایده آله.
در مورد صفحه نمایش هم سوپر امولد/امولد پلاس/ داینامیک امولد و... اینها اسم های تبلیغاتیه که سامسونگ استفاده میکنه. پنلی که در f3 استفاده شده پنل 120 هرتزی E4 سامسونگه که تکنولوژی جدیده و طبق بررسی که سایت displaymate از این گوشی انجام داده به صفحه نمایش امتیاز A+ داده.
بطور کلی POCO F3 یک گوشی پرچمدار اقتصادی و قابل مقایسه با میان رده های سامسونگ نیست ولی چون دوربین تبلیغاتی با مگاپیکسل بالا نداره در ایران با قیمت فوق العاده ای در حال فروشه.
چیزی که من از نزدیک دیدم س آ پلاس نسبت به س آ خیلی طبیعی تر و شفاف تر و روشنایی بیشتری توی نور داره . نسبت به س آ شیائومی redmi note 10 بهتر بود . ولی خوب f3 نداشتم میگن کیفیت صفحش فوقولادس .

crusherr08

Registered User
لایک‌ها
75
البته F3 GT بهتره نمیدونم نوش چقدره ‌. هم باتریش بهتره هم صفحه نمایش ۱ میلیارد رنگ داره

TVKade

Registered User
لایک‌ها
1,711
البته F3 GT بهتره نمیدونم نوش چقدره ‌. هم باتریش بهتره هم صفحه نمایش ۱ میلیارد رنگ داره
ظاهرا در داخل ایران فعلا موجود نیست. مشخصاتش جالبه ولی در مورد پردازنده و قیمت این گوشی مطمئن نیستم.
من خودم باشم ترجیحا نسخه اسنپدراگون میخرم به این دلیل: https://forum.persiantools.com/threads/تاپیک-جامع-شیائومی-ردمی-نوت-xiaomi-redmi-note-آموزش-و-پرسش-و-پاسخ.610204/page-54#post-13043556 روی گوشی پنج سال پیش که آخرین اندروید رسمیش 6 هست امروز اندروید 11 نصب کردم و انگار پیکسل گوگل دستمه ولی همین گوشی اون زمان یک نسخه مدیاتک هم داشت که هیچ رامی براش نیست.

ttrasta

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
باسلام
دوستان اگرلطف کنید ومن راراهنمایی کنید ممنون می شوم گوشی که صفحه امولدباکیفیت وسخت افزارقوی ودوربین خوب تواین رنج قیمت چی پیشنهادمی دهید

درود بر شما.
سامسونگ گلکسی S20 FE کیفیت ساخت بالایی داره و در این رنج قیمت ، به جرات یکی از بهترین‌های اندروید هست. خلاصه مشخصات :
Super AMOLED, 120Hz, HDR10+ 6.5 inches
Exynos 990 - Qualcomm SM8250 Snapdragon 865 5G
سه عدد دوربین 12 - 8 - 12
اندروید 10قابل ارتقا به 11
نسخه 6 و 8 گیگابایتی حافظه رم و نسخه های 128 و 256 گیگابایت.

مشخصات کامل در سایت GSM ARENA

بالا