برگزیده های پرشین تولز

مشاوره ، واردات و ترخیص کالا

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ftec

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
388
اول میخوام تشکر کنم از شما جناب zolmat که با اخلاق عالی و حوصله وصف ناپذیر ، اطلاعاتتون را در اختیار ما قرار میدین . من خودم با این وجود که از قبل با این مبحث غریبه نبودم ، ولی خیلی چیز جدید از تاپیک شما یاد گرفتم

یه سوال هم از خدمتتون داشتم. امکان داره یک ترخیص کار بتونه یک کالای غیر جدید رو که قبلا وارد شده و جزو تعرفه خاصی قرار گرفته ، مشمول تعرفه ارزونتر بکنه ؟

ممنون

tom357

Registered User
لایک‌ها
6
سلام جناب zolmat

ما قصد خرید چند تن گوشی اسقاطی و ازکارافتاده رو داریم و بیشترم توی سایتایی مثل علی بابا دنبال فروشنده میگشتیم ، شما هم خرید از این سایتها رو پشینهاد نمیکنید
به نظرتون بهترین راه برای خرید بصرفه ، مطمئن و با قیمت پایین گوشیهای اسقاطی و خراب کجاست و هزینه حملشون تا انبار ما مثلا در تهران یا اصفهان چقدر میافته ؟

با تشکر

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
اول میخوام تشکر کنم از شما جناب zolmat که با اخلاق عالی و حوصله وصف ناپذیر ، اطلاعاتتون را در اختیار ما قرار میدین . من خودم با این وجود که از قبل با این مبحث غریبه نبودم ، ولی خیلی چیز جدید از تاپیک شما یاد گرفتم

یه سوال هم از خدمتتون داشتم. امکان داره یک ترخیص کار بتونه یک کالای غیر جدید رو که قبلا وارد شده و جزو تعرفه خاصی قرار گرفته ، مشمول تعرفه ارزونتر بکنه ؟

ممنون

با سلام

بله دوست من . امكان پذيره . اصولا سود ترخيص كاري در توانايي تغيير تعرفه است .

ارادتمند

ftec

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
388
با سلام

بله دوست من . امكان پذيره . اصولا سود ترخيص كاري در توانايي تغيير تعرفه است .

ارادتمند

سلام و ممنون از پاسختون

اجازه هست که من برای دو مورد کالایی که وارد میکنیم - از طریق ترخیص کار فعلی- ، و میخوایم تعرفه اش کمتر بشه، فردا با تلفنتون تماس بگیرم ؟

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
سلام و ممنون از پاسختون

اجازه هست که من برای دو مورد کالایی که وارد میکنیم - از طریق ترخیص کار فعلی- ، و میخوایم تعرفه اش کمتر بشه، فردا با تلفنتون تماس بگیرم ؟

دوست عزیز

بنده در خدمتتون هستم .

ارادتمند

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
سلام جناب zolmat

ما قصد خرید چند تن گوشی اسقاطی و ازکارافتاده رو داریم و بیشترم توی سایتایی مثل علی بابا دنبال فروشنده میگشتیم ، شما هم خرید از این سایتها رو پشینهاد نمیکنید
به نظرتون بهترین راه برای خرید بصرفه ، مطمئن و با قیمت پایین گوشیهای اسقاطی و خراب کجاست و هزینه حملشون تا انبار ما مثلا در تهران یا اصفهان چقدر میافته ؟

با تشکر

سلام دوست من

به نظرم بهتره گوشی ها رو از همین بازار داخلی با یه فراخوان خرید کنید . مثلا به صاحبان گوشی بابت هر عدد مثلا x تومان پرداخت کنید . یا با تعمیرکاران عمده گوشی های موبایل وارد مذاکره بشید .
اما اگه نیاز فوری به خرید تناژ بالا از گوشی اسقاط دارید . حجم دقیق رو به بنده اعلام بفرمایید . می تونم براتون پیگیری کنم . و نتیحه رو خدمتتون اعلام کنم .

ارادتمند

mbsec560

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوست عزیز با سلام و با تشکر از تاپیک پر باری که راه انداختین
1:تعرفه ی وارداته پارچه از چین چن درصده؟
2:ممکنه بی ربط با شه ولی راجه به تعرفه ی وارداته کولر گازی از تایلند هم بفرمایید ؟
3:وب سایتی هست که مربوط به تولیداته تایلند باشه؟
4:راجه به غاچاقی اوردن این اجناس هم توضیح بدین که کدوم مقرون به صرفه تره واسه ی غاچاق؟
با تشکر

tom357

Registered User
لایک‌ها
6
سلام ، ممنون از پاسختون ، بفرض حدود 3 تن برای شروع ، قیمت خرید هر متریک تن چقدر میافته و هزینه های حمل و نقل و گمرک و غیره تا انبار چه تهران یا اصفهان چی ؟

با تشکر

ali__amiri

Registered User
لایک‌ها
42
با عرض سلام خدمت دوست عزیز جناب استاد zolmat . دوست من میدونم که شما تو کارتون استادین و خبره و به همین جهت میخواستم اگر ممکنه لطفی کرده و یه مشاوره به عنوان برادری کوچکتر به من حقیر بدی . من از بچگی به کار دلالی (واسط گزایی در فروش) و در ابعاد بالاتر واردات و صادرات علاقه داشتم ولی متاسفانه تا الان اصلان نتونستم و فرصت پیدا نشد که بخوام دنبالش برم و واردش شم . ولی با خوندن تاپیک پربار شما حسی در من بیدار شدوخوب مصلما هیچ تجره ای هم در این ضمینه ندارم .میخاستم ببنم میتونم رو کمک و مشاوره تلفی از شما دوست عزیز حساب کنم ؟ پیشاپیش از همکاری برادرانه شما دوست عزیزم کمال تشکر رو دارم .....

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
با عرض سلام خدمت دوست عزیز جناب استاد zolmat . دوست من میدونم که شما تو کارتون استادین و خبره و به همین جهت میخواستم اگر ممکنه لطفی کرده و یه مشاوره به عنوان برادری کوچکتر به من حقیر بدی . من از بچگی به کار دلالی (واسط گزایی در فروش) و در ابعاد بالاتر واردات و صادرات علاقه داشتم ولی متاسفانه تا الان اصلان نتونستم و فرصت پیدا نشد که بخوام دنبالش برم و واردش شم . ولی با خوندن تاپیک پربار شما حسی در من بیدار شدوخوب مصلما هیچ تجره ای هم در این ضمینه ندارم .میخاستم ببنم میتونم رو کمک و مشاوره تلفی از شما دوست عزیز حساب کنم ؟ پیشاپیش از همکاری برادرانه شما دوست عزیزم کمال تشکر رو دارم .....

دوست من سلام

این خوشوقتی برای من هست که لطف شما بزرگوار شامل حال من شده . بنده هر کمکی از دستم بر بیاد در خدمتم .

ارادتمند

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
دوست عزیز با سلام و با تشکر از تاپیک پر باری که راه انداختین
1:تعرفه ی وارداته پارچه از چین چن درصده؟
2:ممکنه بی ربط با شه ولی راجه به تعرفه ی وارداته کولر گازی از تایلند هم بفرمایید ؟
3:وب سایتی هست که مربوط به تولیداته تایلند باشه؟
4:راجه به غاچاقی اوردن این اجناس هم توضیح بدین که کدوم مقرون به صرفه تره واسه ی غاچاق؟
با تشکر

با سلام
ابتدا یه نکته بگم . تعرفه وارداتی حقوق گمرکی ربطی به کشور مبدا کالا نداره . البته بعضی کشورها تعرفه ترجیحی با ایران دارند که شاخ اونا ترکیه است .
ولی در کل تعرفه به نوع پارچه و تار پود اون بستگی داره و بسته به نوع از 40 ، 50 ویا 70 درصد ارزش پارچه بر حسب کیلو هست .

تعرفه واردات کولر هم 25 درصد می باشد برای یافتن وب سایت به غیر از علی بابا کمی در وب جستجو کنید

خب مسلما با توجه به تعرفه پارچه ، باصرفه تر هست . اما واردات ق ا چ ا ق دردسر ها و مسائل خودشو داره که باید اون رو هم در نظر قرار بدید .

ارادتمند

hamid_shab2000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15

Nirvanna

Registered User
لایک‌ها
10
سلام و خسته نباشید

تعرفه و حقوق ورودی گاز مبرد r22 چیه؟

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29

bill.goldberg

Registered User
لایک‌ها
6
هر جنسی حدودا چه مدت زمان طول می کشه که ترخیص شه از گمرک؟
بستگی به چه چیزی داره؟

ممنون

e_kstp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اقا من مقدار زیادی دلار دارم زیر قیمت بازار میفروشم

چطور خریدار پیدا کنم
حدود ده میلیون دلار توی پک و به صورت یک جا با تمام اسناد و مدارک به صورت کاملا قانونی

سيناترا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
32

چطور خریدار پیدا کنم
حدود ده میلیون دلار توی پک و به صورت یک جا با تمام اسناد و مدارک به صورت کاملا قانونی

10 میلیون تومن یا 10 میلیون دلار؟
من میتونم براتون بفروشم... چه قیمتی در نظر داری؟

Adin

Registered User
لایک‌ها
769

چطور خریدار پیدا کنم

ده ميليون دلار داري ؟!! پس تو پرشين تولز چيكار ميكني ؟ اصلا تو ايران چيكار ميكني ؟‌:D

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا