برگزیده های پرشین تولز

مشاوره ، واردات و ترخیص کالا

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mhek

Registered User
لایک‌ها
125
ممنونم بابت تاپیک خوبتون...

شما میدونید پست دریایی از سنگاپور تا ایران چقدر طول میکشه؟؟اگر جنس بعد که رسید ایران گمرکی نخوره میاد در خونه یا باید خودم برم تحویل بگیرم؟؟

Lo0tI

Registered User
لایک‌ها
0
دوست من

اگه تعرفه واردات پوشاک براتون مهم نیست و هزینه تولید پایین براتون مهمه چین رو پیشنهاد می کنم . البته حجم خرید بسیار مهمه ! و میزان سرمایه گذاری .
اما ال سی . شما باید یه حساب فعال داشته باشید تو یه بانک ایرانی . تا بتونید درخواست ال سی مدت دار کنید . از اون طرف هم فروشنده تون ال سی رو قبول کنه ! در واقع همه قبول می کنن .تنها مشکل بانک صادر کننده است که در حال حاضر به خاطر تحریم و سایر مسائلی که مموتی سرمون اورده ، ال سی بانکهای ایرانی رو کمتر قبول می کنند . اگه که ال سی از ایران رو قبول کنه بانکی که فروشنده مشخص می کنه ! اونوقت شما فاکتور فروشنده رو به بانکتون ارائه می دید و در خواست ال سی می کنید به نام فروشنده . اونها هم به شما در صورت موافقت ال سی مدت دار مثلا 6 ماهه می دن . و فروشنده در قبال اون ال سی به شما جنسو تحویل می ده و شما پول رو 6 ماه دیگه به بانک خودتون می دید

ترخیص کالا تو دبی ؟ یعنی جنستون رو بیارید دبی یا قشم بعد از اونجا وارد کنید ؟ می خواید ق ا چ اق بیارید ؟

خب این کمی تخصصی تره و سرمایه هم می خواد به اندازه کافی مثلا 100 تومن ، پروانه وارداتی کالا که مهمترین چیزه و یه بانک که کار حواله رو انجام بده معمولا پست بانک ! یه صرافی معتمد که یهو حواله رو بالا نکشه !!!؟

البته اگه توضیح بیشتر خواستید بگید پ خ کنم .

سوالی بود در خدمتم .

حقیقتش شما بهتر می دونی واردات قانونی پوشاک با این تعرفه های سنگین اصلا" به صرفه نیست.
در مورد حمل بار از دبی و قشم تا تهران به همون صورت که فر مودید سوء سابقه دارم و مشکلی نیست!
حالا انتقال مستقیم به قشم به صرفه تره یا اول به دبی بعد قشم؟
حجم کار هم برای گام اول نزدیک صد ملیون تست می کنم اگه جواب گرفتم برای بازار شب عید حجم بیشتری کار می کنم.

ممنون بابت توضیحات کاملتون در مورد ال سی .
حساب فعال تو بانک صادرات دارم . جواب میده واسه ال سی ؟ مدت ال سی توافقیه یا به زمان تولید و تحویل بار مربوط میشه؟
بانک ایرانی فاکتور پوشاک رو بدون در نظر گرفتن طریقه ی ورودش به ایران قبول می کنه؟
ببخشید اگه سوالاتم ابتداییه....

در مورد قسمت آخر هم سرمایه ی لازم هست . در اصل یه ملک رو پول کردم واسه توسعه ی کارم و تا 2-3 ماه آینده هم تو کار نمی ریزمش می خوام یه استفاده ی مفیدی از این سرمایه بکنم که کوتاه مدت باشه و ریسک پذیریش پایین باشه.... راهکار شما به نظر مناسب میومد و البته وسوسه کننده!

پروانه ی وارداتی چی هست و چجور باید دریافتش کرد؟ صرافی مطمئن تو دبی دارم.
ممنون میشم بیشتر توضیح بدید..... (در ضمن برخی دوستان در این مورد صحبت از پول شویی و دادگاه لاهه می کردند! صحت داره؟! )

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
حقیقتش شما بهتر می دونی واردات قانونی پوشاک با این تعرفه های سنگین اصلا" به صرفه نیست.
در مورد حمل بار از دبی و قشم تا تهران به همون صورت که فر مودید سوء سابقه دارم و مشکلی نیست!
حالا انتقال مستقیم به قشم به صرفه تره یا اول به دبی بعد قشم؟
حجم کار هم برای گام اول نزدیک صد ملیون تست می کنم اگه جواب گرفتم برای بازار شب عید حجم بیشتری کار می کنم.

ممنون بابت توضیحات کاملتون در مورد ال سی .
حساب فعال تو بانک صادرات دارم . جواب میده واسه ال سی ؟ مدت ال سی توافقیه یا به زمان تولید و تحویل بار مربوط میشه؟
بانک ایرانی فاکتور پوشاک رو بدون در نظر گرفتن طریقه ی ورودش به ایران قبول می کنه؟
ببخشید اگه سوالاتم ابتداییه....

در مورد قسمت آخر هم سرمایه ی لازم هست . در اصل یه ملک رو پول کردم واسه توسعه ی کارم و تا 2-3 ماه آینده هم تو کار نمی ریزمش می خوام یه استفاده ی مفیدی از این سرمایه بکنم که کوتاه مدت باشه و ریسک پذیریش پایین باشه.... راهکار شما به نظر مناسب میومد و البته وسوسه کننده!

پروانه ی وارداتی چی هست و چجور باید دریافتش کرد؟ صرافی مطمئن تو دبی دارم.
ممنون میشم بیشتر توضیح بدید..... (در ضمن برخی دوستان در این مورد صحبت از پول شویی و دادگاه لاهه می کردند! صحت داره؟! )

پ خ شد.

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,236
درود

آیا شما میتونید به صورت قاچاق جنس بیارید برامون از چین ؟

روش کار به چه صورت هست ؟

در حجم کم و با ارزش 2 - 3 هزار دلار

لطفا جوابتون را پخ بفرمایید ممکنه یادم بره بیام به این تاپیک

با سپاس

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
درود

آیا شما میتونید به صورت قاچاق جنس بیارید برامون از چین ؟

روش کار به چه صورت هست ؟

در حجم کم و با ارزش 2 - 3 هزار دلار

لطفا جوابتون را پخ بفرمایید ممکنه یادم بره بیام به این تاپیک

با سپاس

پ خ شد .

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
ممنونم بابت تاپیک خوبتون...

شما میدونید پست دریایی از سنگاپور تا ایران چقدر طول میکشه؟؟اگر جنس بعد که رسید ایران گمرکی نخوره میاد در خونه یا باید خودم برم تحویل بگیرم؟؟

پست دریایی ؟ دوست من شما زمانی که کالایی رو پست می کنید . شرکت پست اون منطقه با توجه به ظرفیتهاش اقدام به جابجایی می کنه و الزاما دریایی نیست . جنستون اگه گمرکی نخوره میارن دم خونه تحویل می دن . البته به رویه پستی منطقه شما هم بستگی داره

mohammadali19

Registered User
لایک‌ها
119
دوست من ببخشید از این بابت

اما در باره رانی ! شما خود رانی منظورتونه یا نمونه های مشابه !!!؟
این رانی ها بیشتر به عنوان ته لنجی میان و قانونی هم هستند ... اما شما باید هزینه حمل از بندر تا مثلا تهران رو هم در نظر بگیرید . واسه 300 باکس حداقل 400 هزارتومن هزینه می گیرن .که برای هر باکس 1400 در می یاد . حالا اگه 6900 رو که قیمت بندر هست ، اضافه کنید تقریبا 8300 در میاد . یعنی دونه ای 350 تومن . پس اینو در نظر داشته باشید . البته این برای کرایه حمل 400 هزار تومنیه .
و از اون جهت که توزیع انحصاری رانی در ایران رو نماینده شرکت داره . پس اصولا رقابت با اون مشکل خواهد بود .
خواهش میکنم
آره خود رانی البته برای شروع...
شاید بعدا به موارد دیگه همه برسه چون رانی شناخته شده هست ومشتری خودش رو داره
خوب تو ته لنجی ها سند و مدرکی هم وجود داره مثل برگ سبز گمرکی که ثابت بشه اینا ته لنجیه؟
آخه یکی از آشنا هامون ماشین سنگین داره میگفت تو قسمت جای خواب 20 باکس رانی زده بودیم طرفای مهآباد گشت بازرسی بهمون
گیر داد که قاچاقه و...5 باکسشو دادیم تا گذاشتن بیایم...منم زیاد شنیدم که قاچاقه ...

تو قضیه حملش اگه بخوایم تو تعداد مثلا 3000 تا بیاریم کمتر نمیشه هزینه حملش؟300 تا باکس چه قدر حجم میگیره؟یه کامیون یا؟
در مورد نمایندگی:
الان رانی تو بازار تولید ایرانه؟نماینده توزیعش کیه؟یعنی به قیمت ارزونتر از بندر میتونه تهیه کنه رانی رو؟
از لحاظ حقوقی که مشکلی پیش نمیاد؟
راستی تاریخ انقضای رانی چند ماهه؟
در موارد مشابه رانی شما چی رو توصیه میکنین؟
ممنون از اطلاعات جامع تون

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
Al Aujan شرکت اصلی تولید کننده محصولاتی مانند رانی و ویمتو و باربیکن است . که در کشور عربستان سعودی واقع است . طبق اعلام شرکت نمایندگی ایران در واقع خودش تولید کننده هم هست . حالا یا به صورت واردات مواد اولیه و بسته بندی و یا تولید .
آدرسش هم طبقه 11 برج کیان در خیابان ولی عصر هست . اینم تلفن هاش :
88645299-6
در مورد حمل هم می تونید یه کفی 18 چرخ بار بزنید تا تهران 1200 می گیره . که مسلما هزینه حمل خیلی کم می شه .تاریخ انقضا هم یک ساله هست .
در مورد مشابه شما می تونید یه محصول نوشیدنی رو از کره جنوبی به اسم خودتون وارد کنید تا بدست شما برسه حدود 300 تا 350 می رسه . آه یه چیز دیگه اون رانی که قیمتش رو براتون زده کارتنی 6900 رانی کوچک هست که معمولا مشتریش کمتره .

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
قیمت ارز دبی امروز

درهم خرید 336 فروش 340
دلار 1250 فروش
یورو 1728 فروش

mehdirm666

Registered User
لایک‌ها
1
درود
دوستان اگه یه دستگاه الکترونیکی (یا گوشی یا ام پی فور یا هرچی تو این مایه ها) رو از یه سایت به تعداد یکی یا دو تا بخریم و با ems یا dhl برامون بفرستند به غیر از اون هزینه پستی که میخوره آیا وقتی به ایران هم برسه باید هزینه دیگه ای پرداخت کرد؟ گمرکی روش میخوره ؟ یا همون پولی رو که (هزینه محصول + هزینه پستی) قبلا دادیمه و دیگه پول دیگه ای نمیخواد پرداخت بشه؟
سپاس

TAEL

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
76
درود
دوستان اگه یه دستگاه الکترونیکی (یا گوشی یا ام پی فور یا هرچی تو این مایه ها) رو از یه سایت به تعداد یکی یا دو تا بخریم و با ems یا dhl برامون بفرستند به غیر از اون هزینه پستی که میخوره آیا وقتی به ایران هم برسه باید هزینه دیگه ای پرداخت کرد؟ گمرکی روش میخوره ؟ یا همون پولی رو که (هزینه محصول + هزینه پستی) قبلا دادیمه و دیگه پول دیگه ای نمیخواد پرداخت بشه؟
سپاس

بستگی به جنستون و ارزشش داره.

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
درود
سپاس

اگه ارزش بار بیش از 50 دلار باشه بله گمرکی می خوره .

mehdirm666

Registered User
لایک‌ها
1
ممنونم بابت پاسخ
چند درصد گمرکی میخوره ؟ هزینه گمرک رو چه چوری پرداخت میکنیم ؟ یعنی به کی پرداخت میشه ؟
سپاس

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
ممنونم بابت پاسخ
چند درصد گمرکی میخوره ؟ هزینه گمرک رو چه چوری پرداخت میکنیم ؟ یعنی به کی پرداخت میشه ؟
سپاس

به گمرک پستی ... موبایل 10 درصد + 4 درصد مالیات . تو گمرک پستی واریز به حساب می کنید .

TAEL

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
76
به گمرک پستی ... موبایل 10 درصد + 4 درصد مالیات . تو گمرک پستی واریز به حساب می کنید .

10% همون تعرفه جدید واردات گوشی هست؟ اجرایی شده یا رو کاغذه هنوز؟ چون آخرین بار یادمه 25% بود.

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
امروز در خدمت کاربر عزیز damavandieh در بوشهر بودیم . هر چند نشد که خدمت در خوری کنیم ، اما باعث سرور و خوشحالی بود . پاینده باشید دوستان .

damavandieh

Registered User
لایک‌ها
18
درود!

من دیروز بوشهر رفته بودم و zolmat را از نزدیک دیدم، خوش برخورد و خونگرم!

ما شاالله بسیار هم فعال هستن همش در حال ترخیص کلا و گمرک رفتن و ....

به نظرم کار کردن با ایشون خاطره جالبی می تونه باشه!

برای جناب zolmat آروزی موفقیت می کنم!

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
درود!

من دیروز بوشهر رفته بودم و zolmat را از نزدیک دیدم، خوش برخورد و خونگرم!

ما شاالله بسیار هم فعال هستن همش در حال ترخیص کلا و گمرک رفتن و ....

به نظرم کار کردن با ایشون خاطره جالبی می تونه باشه!

برای جناب zolmat آروزی موفقیت می کنم!

لطف حضرت عالی مستدام . :)

mhek

Registered User
لایک‌ها
125
پست دریایی ؟ دوست من شما زمانی که کالایی رو پست می کنید . شرکت پست اون منطقه با توجه به ظرفیتهاش اقدام به جابجایی می کنه و الزاما دریایی نیست . جنستون اگه گمرکی نخوره میارن دم خونه تحویل می دن . البته به رویه پستی منطقه شما هم بستگی داره

عزیز یه جنسی هست که نمیشه هوایی فرستاد...حجمشم کمه..دوستم از سنگاپور گفته فقط میشه با پست دریایی پست کرد..میدونید حدودا چقدر طول میکشه برسه؟؟
و اینکه من که اصفهانم با پست دریایی که بیاد میاد دم خونمون یا باید برم بنده بگیرم؟؟
ممنونم...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا