برگزیده های پرشین تولز

مشاوره ، واردات و ترخیص کالا

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hamidd_m

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
دوست من

اگر مشکلی با تعرفه وارداتی کیف ها ندارید ، هیچ مشکلی در واردات اون نیست . فقط بفرمایید حجم کالاتون جقدره ؟ مبلغ کل خرید رو هم اعلام کنید !

یه نکته دیگه اینکه می فرمایید برای بوشهر ، یعنی برای استفاده در داخل شهر هست ؟

اگه براتون ممکنه با من تماس بگیرید

اطلاعات تماس در امضا بنده هست .

خرید اولیه من برا تجارتی و تست ارزشی 15 تومنه.....................حجم جنسا اکثراً کارتون های 4- 5 جین کیفهای گرون حجم کارتونم یکم بزرگتر از کارتون کولر گازی البته هر شرکتی یطور بسته بندی میکنه

کیفهای ارزون مثلاً تو یه کیسه به اندازه کیسه پوشاکین

من برا گناوه میخوام یعنی از بوشهر تا گناوه کاری نداره دیگه برگ سبز داره تازه پاسگاهیم نداره گیر الکی بدن

من میخوام خیلی ارزون در بیاد

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
خرید اولیه من برا تجارتی و تست ارزشی 15 تومنه.....................حجم جنسا اکثراً کارتون های 4- 5 جین کیفهای گرون حجم کارتونم یکم بزرگتر از کارتون کولر گازی البته هر شرکتی یطور بسته بندی میکنه

کیفهای ارزون مثلاً تو یه کیسه به اندازه کیسه پوشاکین

من برا گناوه میخوام یعنی از بوشهر تا گناوه کاری نداره دیگه برگ سبز داره تازه پاسگاهیم نداره گیر الکی بدن

من میخوام خیلی ارزون در بیاد

دوست من

خوب چرا ق ا چ ا ق نمیارید خود گناوه . لنج که این کار رو واستون انجام بده زیاده . اگه آشنا احتیاج دارید که خوب و مناسب و مطمئن باشه می تونم بهتون معرفی کنم

ارادتمند

hamidd_m

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
دوست من

خوب چرا ق ا چ ا ق نمیارید خود گناوه . لنج که این کار رو واستون انجام بده زیاده . اگه آشنا احتیاج دارید که خوب و مناسب و مطمئن باشه می تونم بهتون معرفی کنم

ارادتمند

دوست عزیز مرسی از راهنماییتون

glofin

Registered User
لایک‌ها
202
چند سوال داشتم که البته پخ هم کردم ولی جوابی داده نشد ( احتمالا به دلیل مشغله جناب ظلمت عزیز باشه )
1
- صادر کردن و خروج کالا از کشور تا چه میزان وزن بدون نیاز به گمرک و مالیات و دردسرهای بازرگانی میشه انجام داد ؟
و آیا در تعداد دفعات ارسال محموله و وزن هایی که جزو امور گمرکی نشه محدودیت هایی هست ؟
مثلا برای ارسال بسته
های کوچک زعفران کمتر از 20 گرم آیا میشه از طریق پست اقدام کرد در تعداد بالا ؟

کلاً برای صدور هر محصولی آیا نیاز است
که کارت بازرگانی و دنگ و فنگ های اینگونه را داشت یا خیر ؟

ممنون میشم پاسخ بدید

frog

Registered User
لایک‌ها
36
سلام دوست عزیز ، ما هم یه پخ دادیم ، ممنون میشم در صورت امکان جواب بدید .

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
چند سوال داشتم که البته پخ هم کردم ولی جوابی داده نشد ( احتمالا به دلیل مشغله جناب ظلمت عزیز باشه )
1 - صادر کردن و خروج کالا از کشور تا چه میزان وزن بدون نیاز به گمرک و مالیات و دردسرهای بازرگانی میشه انجام داد ؟

-به شکل مسافری هزینه هاتون بسیار کم هست . از طریق پست و به شکل هدیه هم انکان کم کردن هزینه ها هست اما صادرات در حجم تجاری هزینه ها شامل می شود .

و آیا در تعداد دفعات ارسال محموله و وزن هایی که جزو امور گمرکی نشه محدودیت هایی هست ؟
شما هر دفعه که خروج مسافری می کنیدمی تونید کالا خارج کنید و محدودیتی نیست البته باید روش کار رو بدونید
مثلا برای ارسال بسته
های کوچک زعفران کمتر از 20 گرم آیا میشه از طریق پست اقدام کرد در تعداد بالا ؟

بله ولی تنها به صورت نمونه تجاری و یا به صورت هدیه .

کلاً برای صدور هر محصولی آیا نیاز است
که کارت بازرگانی و دنگ و فنگ های اینگونه را داشت یا خیر ؟

خیر شما تصمیم به صادرات بگیرید . مشتری رو هماهنگ کنید سایر دنگ و فنگ ها رو بسپارید به ترخیص کار .

ارادتمند

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
دوستان عزیزم

چند نفر از دوستان درخواست واردات ماشین رو داشتند . توصیه می کنم که دوستان در خواستها رو تجمیع کنند تا بتونیم تو یه پارتی بار نیاز تمام دوستان رو به واردات خودرو مرتفع کنیم و این باعث کم شدن هزینه ها برای واردات می شود .

ارادتمند

Last edited:

nadis_market

Registered User
لایک‌ها
22
سلام ما در حال راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی و نمایشگاه داعمی برای محصولات دیجیتال (موبایل ، تبلت ، و ...) هستیم. که هنوز تصمیم قطعی که جنس رو چطوری جور کنیم ، حالا اینکه برای واردات اگه دوستان لطف کنن بصورت کامل بگن که چطوری باید اقدام کنیم و هم ایکنه اگه بخوام از وارد کننده جور کنیم به چه صورت هست .

sancho

Registered User
لایک‌ها
3
کسی با این آقای آرش جهانگیری کار کرده؟

Sama Rayaneh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کلاه برداری آقای جهانگیری را بخوند و بعد معامله کنید
http://forum.persiantools.com/t272911.html#post5089779

آقای مهندس با شناختی که بنده از آقای جهانگیری دارم فکر نمی کنم به خاطر یکی دو میلیون تومان پول اینطوری اعتبار خودشان را خراب کنند! چون فقط سودی که از کار با من می کنند چند صد برابر قیمت آی پاد شماست!
مطمئناً مشکلی برای ایشان پیش آمده، بنده حدود 2 هفته است که به خاظر مسافرت از ایشان بی خبر هستم ولی حتماً پیگیری می کنم.
شما هم نگران نباشید انشاا... شما هم به آی پادتان می رسید.

Meg

Registered User
لایک‌ها
29
...........

Last edited by a moderator:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا