برگزیده های پرشین تولز

مشاوره براي خريد يك دستگاه ضبط kenwwood

golabi2

Registered User
لایک‌ها
734
alferdo@
این عکسی که گذاشتی سونی 925 نیست یه مدل دیگه است...
این عکس های سیستم خودم
http://forum.persiantools.com/t214809.html
صداش خیلی واسم زیاد بود نمیتونستم بیشتر 1 ولوم بدم.
بلندگو ها رو باید فرق بین مدل های بازاری و اصلی رو بدونی یه راه دیگه هم هست که بازشون کنی ببینی واقعا کنووده؟!والا بخوای بفهمی تعمیری هست یا نه باید بازش کنی!از ظاهرشون نمیشه قضاوت کرد چون معمولا ظاهرشون رو خیلی تمیز می کنن.
تو قسمت اکولایزر و ظبط یه مقدار پیشرفته تره I7 و تو آمپلی فایرش خروجی دالبی سوراند هم داره میتونی بلندگوهای سینما خانگی رو بهش وصل کنی واسه فیلم دیدن!البته فرمت های خیلی محدودی رو با بیت ریت پایین ساپورت میکنه.کنوود ورودی اپتیکال نداره ولی سونی داره!البته بازم بابیت ریت حداکثر 48کیلو میتونی بهش صدا بدی.
اگه قصدت حتمیه برای خرید شک نکن تفکیک صدا قدرت شفافیت این سیستم ها رو این جدیدا ندارن!

golabi2

Registered User
لایک‌ها
734
17 تفاوتش با اين چيه؟ از نظر مقايسه سوني 950 بهتره يا اين؟ سال ساختش ماله كيه اين kenwood? خشم نداره يه چند ساليم گوشه خونه استراحت ميكرده ! فكر نكنم دست خورده باشه. اينو مخصوصه خودش طرف 4.5 سال قبل از زابل آورده .

اگه از زابل آورده و هی گوشه خونه خاک خورده خب مشکلی نیست چون 95% اونایی که از زابل میان سالم ودست نخوردن خودم خرید کردم از اونجا قابل مقایسه نیست با اینایی که میارن تو بازار...
سال ساخت این کنوود رو نمیدونم ولی سونیه حداقل 25 سال پیشه.باور هرچی قدیمی تر باشه صداش بهتره;)

tape

Registered User
لایک‌ها
505
اينم عكس هاش

Last edited:

tape

Registered User
لایک‌ها
505
من پشته اينو نديدم اما تو يه عكس واسه فروش بود يه ساب غول و 2تا سوروندم روش بود با ماركه kenwood امكان داره اينارم ساپورت كنه؟
در مورد تعويض بلندگوهام چون پرسي وبا چسبه قاب جلو دور تا دور هيچ ردي از جاي زور زدن براي باز كردن نيست.يه سئوال هد كاستارو بررسي مي كردم هد ي كه ضبط نميكنه بزرگ بود وهدي كه ضبط كن بود خيلي كوچك بود شبيه اين جديدا همين شكليه شما كه داشتين ازين مدلا ؟

Last edited:

tape

Registered User
لایک‌ها
505
uuuuuuuuuuuuuuuuuup

golabi2

Registered User
لایک‌ها
734
راجع به ساپورت ساب و... باید پشت آمپلی فایرشو نگاه کنی ببینی خروجی sub-rear داره یا نه که احتمال 90% داره
اینجوری که از ظاهرش معلومه دست نخورده بلندگوهاش!

mmf66

Registered User
لایک‌ها
417
اگه سالم باشه همون 250 میرزه بخرش شک نکن

tape

Registered User
لایک‌ها
505
دوستان متوجه يك مشكل شدم در فيش هاي پشت آمپ براي اتصال به باندها 2 رديف با دو رنگ متفاوت براي اتصال به بلندگوهاي ميدرنج وتيوتر ويه رنگ براي ساب وجود داره زمان اتصال سيم به قسمت تيوتر و ميدرنج به تنهايي هيچ خروجي صدايي نداريم در صورتي كه بلندگوها سالم هستند تست كردم .دچار ترديد شدم كه شايد ترانزيستوري چيزي كه مربوط به خروجي سوخته باشه .و يه مسئله ديگه ا ينكه زماني كه تمام ورودي خروجي ها رو به دقت ميزني مثلا قسمت tape دو تا فيش سوزني قرمز 2 تا سفيد كه بايد جايه خودش در آمپ وصل بشه يا cd بقيه طبقات يا AUX/LDكه وصل مي كنم بسيار ضعيفه صدا كه معني نميده بعد صاحاب مال مياد قاطي ميزنه ميگه اين طوري بايد بزني مثلا از قسمت cd رو زده به قسمتي كه يكي از ورودي هاي اكولايزر جالب اينه كه درستم كار ميكنه! به ترتيب ميره تا جايه AUX منظورم اينه كه در كل فيشها جايه خودش نيست ! واگه جايه خودش بزني يا صدايي نمي ياد يا صداش مالي نيست به نظر شما قضيه عجيب نيست؟امكان داره تعمير شده باشه قسمت برد فيش ها؟

shborbor

Registered User
لایک‌ها
59
دوست عزیز من یادمه حدود 15 سال پیش که میخواستم یه استریو بخرم این مدل (از قیافش میگم و کد مدلش یادم نیست) جزو انتخاب هام بود (اون موقع آکش 650 تومن بود). ولی در مقایسه با pioneer هرچند از نظر حجم صدا بالاتر بود ولی از نظر وضوح صدا و تفکیک به شدت ضعیف بود. اگه میخوای یه استریو hifi بگیری تو همین رنج جنس های خوبی میتونی پیدا کنی. ولی باید عجله نکنی و اونقدر آیتم های مختلف رو ببینی که تفاوت هاشون برات ملموس تر بشه و بعدش اقدام به خرید کنی. این سیستم اگرچه آیتم خوبیه ولی با این شک و شبه ها فکر نمی کنم اون قدر اکازیون باشه.
به نظر من جنس اینطوری رو یا نباید خرید یا باید یه درجه یکش رو (هرچند کمی گرونتر) تهیه کرد. وگرنه احتمال پشیمونیش زیاده.
موفق باشید.

tape

Registered User
لایک‌ها
505
ممنون دوست من متوجه ايراد كار شدم:p چون پشتش ژاپني نوشته بود از رويه عكس از يه سايت خارجي متوجه شدم كه هر قسمت يه ورود ويه خروج واسه صدا داره مرتب وصل كردم صدا عالي شد همه قسمت ام كامل كار ميكنه.

tape

Registered User
لایک‌ها
505
ممنون آره اما تا 280 آب خورد ! يه ترانس سنگي 300 وات گرفتم و يه مارك kenwoodam بايد بگيرم .دنبال يه پارچه ام كه بكشم رو قبلي هاش به نظرتون چي پيدا كنم كه به پارچه خودش بخوره؟! سئوالي داشتم باز از شما دوستان خوبم مي پرسم.

Last edited:

golabi2

Registered User
لایک‌ها
734
والا راجع به پارچه برای روکشا یکی درس میکرد از این روکشا پارچه ای که استفاده میکرد شبیه چادر بود!ازش میپرسم بهت میگم
قیمت هم خوبه گرون نیست اگه تمیزه!300 وات خوبه ولی اگه 500 داشته باشی بهتره دیگه مطمئنی کم نمیاره

tape

Registered User
لایک‌ها
505
آره واقعا تميزه هيچيش دست نخورده هيچ خشيم نداره حتي پيچايه كاور صداي تيكي كه تابه حال جنسي كه باز نشدرو داره كه واسم خيلي عجيب بود!فقط پارچه روكشارو بايد بگيرم كه يه چند جا پارگي داره .صداش با هيچ ضبطي كه تا به حال داشتم يا شنيدم قابل قياس نيست.البته چون ترانسه سنگيه به گفته دوستاني كه تو فروش يا كار برقي بودن ميگفتن تا 500.600 وات اينايي كه تو قابه توانايي داره .ولي يه مشكلي هست كه خودتم داشتي!:p
اونم اينه كه 20تا ولوم داره عمرا نميشه از 5 حتي با كم بودن ولومBASS يا خاموش بودن PRO LAGIC يا سيستم هايه ديگش برد بالا!

mahdi111101

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام تنها چیزی که میتونم بهت بگم اینکه در مورد خرید این نوع ضبطها شک نکن.من خودم یه کنوود از زابل خریدم با هیچ ضبطی نمیشه مقایسش کرد واقعا فوقالعادست.

mahdi111101

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
اگه پارچه واسه روکش باند منظورته.بهترین چیزی که بهش بیاد جوراب زنانه هست من این کارو کردم اثلا اینگار فابریک خودشه.اگه سوالی در مورد این ضبطا داشتی میتونی با شمارم تماس بگیری09119452880 خوشحال میشم کمک کنم.

tape

Registered User
لایک‌ها
505
اگه پارچه واسه روکش باند منظورته.بهترین چیزی که بهش بیاد جوراب زنانه هست من این کارو کردم اثلا اینگار فابریک خودشه.اگه سوالی در مورد این ضبطا داشتی میتونی با شمارم تماس بگیری09119452880 خوشحال میشم کمک کنم.

داداش stocking خيلي نازكه !:D زود پاره ميشه .خودت اين مدل رو داري دادا ؟ چه مدل هاي تو اين سيستم ها داشتي ؟

mahdi111101

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام. اره درسته نازکه ولی همین باعث میشه زمانی که روکش نصبه باندها یه نمه دیده میشند ویه ظرافت خاصی بهش میده.اگه منظورت فقط کنوود این مدلها KENWOOD A9-B6-B9-C3 .ولی در کل با ضبطهای زیادی کار کردم چون تا یه حدی تعمیرات هم انجام میدم. در حال حاضر خودم KENWOOD B6 دارم .خیلی تمیزه.این ضبطها طوری طراحی شدند که میتونی تمام قطعاتشو دمونتاژ کنی بدون اینکه حتی نیاز باشه یکی از سیمها روببری.من وقتی که ضبطمو از زابل اوردم اولین کاری که کردم بازش کردمو کاملا تمیزش کردم.واسه من چنجر داره 7دیسک.مدل ضبط شمارو تو بازار عباس قلی خان مشهد دیدم.

tape

Registered User
لایک‌ها
505
سلام. اره درسته نازکه ولی همین باعث میشه زمانی که روکش نصبه باندها یه نمه دیده میشند ویه ظرافت خاصی بهش میده.اگه منظورت فقط کنوود این مدلها KENWOOD A9-B6-B9-C3 .ولی در کل با ضبطهای زیادی کار کردم چون تا یه حدی تعمیرات هم انجام میدم. در حال حاضر خودم KENWOOD B6 دارم .خیلی تمیزه.این ضبطها طوری طراحی شدند که میتونی تمام قطعاتشو دمونتاژ کنی بدون اینکه حتی نیاز باشه یکی از سیمها روببری.من وقتی که ضبطمو از زابل اوردم اولین کاری که کردم بازش کردمو کاملا تمیزش کردم.واسه من چنجر داره 7دیسک.مدل ضبط شمارو تو بازار عباس قلی خان مشهد دیدم.

ممنون سول ازت دارم .شما مشهد هستي ؟آره منم كامل تميز كردم.

mahdi111101

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
نه من لنگرود هستم.چند روز دیگه یه عکس از kenwood b6 میزارم.

بالا