برگزیده های پرشین تولز

مشاوره برای خريد تا 400.000

abc123

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
اگه راهناییم کنید و بگید که گوشی w950(چهار گیگ) چه برتریهایی نسبت به ان73 موزیک ادیشن (2گیگ)داره ممنون میشم
میخوام بدونم میارزه بیخیال دوربین بشم و برم w950 بخرم
من حدود400 تومن بودجه درام خودم بیشتر دوست دارم p1 بخرم ولی فکر کنم قیمتش بالاتره
راستی میشه یکم درباره سیستم عامل uiq برام توضیح بدید و اینکه چه فرقی با سری60 داره و کدوم بهترند
برنامه هم براش گیر میاد
و در آخر میارزه برم 100 غرض کنم و p1 بخرم
ممنون

XFACTOR

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
سلام از گفته های شما برداشت کردم که قیمته p1 باید 500 تومن باشه ؟ درسته خودت دیدی تا حالا ؟

xpin

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
33
نطر شخصی من N73 هستش...
در مورد این گوشی و سایر مدل های تلفن همراه به اندازه کافی بحث شده تاپیک های قبلی رو ببینی به نتایج خوبی میرسی...

coloredpencil

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
7
در مورد این گوشی و سایر مدل های تلفن همراه به اندازه کافی بحث شده تاپیک های قبلی رو ببینی به نتایج خوبی میرسی...

100% تایید میشه ... ان 73 جای تامل بیشتری داره البته باید به این نکته توجه کنید که انتظاراتتون از گوشی اینده چیه؟:happy: اینطور بهتر میشه نظر داد :cool:

shaahinjoon

Registered User
لایک‌ها
0
آقا وقت کردی به K810 و w880 هم یه فکری بکن .
اگه بیشتر وقت ( والبته صبر :wacko: ) داری منتظر ارزون شدن P1 و گوشی استثنایی W960 بمون ;)

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
UIQ یه نوع سیستم عامل تاچ اسکرین قوی هست.

نرم افزارهاش فرق داره و مخصوص تاچ هست.توضیح ساده ای که می شد داد همین بود

البته به نظر من الان با این قیمتی که دارید بهتره هیچ کدوم از این دو گوشی رو نگیرید.چرا که پروژه W950 دچار مشکل شده که قاطی P990 هست و به خاطر فضای کم رم در استارت اپ و در نتیجه هنگ و ریست شدن گوشی قرار شده اخرین فریمور ماه بعد عرضه بشه که دیگه با خداست چی قرار بشه.تو این چند ماهه که فریمور ها نتونستند کاری کنند.

N73 هم مشکلات خودش رو داره که تو همین انجمن در موردش صحبت زیاد شده....دوربین هم درسته 3.2 مگ هست اما 3.2 سایبرشات نیست !!!!

این نظر شخصی من بودش...به نظر من صبر کنید تا P1 تو ایران بیاد و اون موقع تصمیم بگیرید.

coloredpencil

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
7

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
اگر خواستيد عنوان تاپيک به " خريد تا 400.000 " تغيير پيدا کنه !؟ کلا روی همين 2 گزينه نظر داريد !؟
از تفاوت های اصلی که روی کاغذ پيدا 'ست :
2mpe5id.gif

1: صفحه نمايش لمسی و بزرگتر
mornincoffee.gif
W950
2: چهار گيگ حافظه W950
3: آپشنهای موسيقی ، EarPhone عالی و موارد کاملی که W950 رو تبديل به يک واکمن قدرمتند میکنه
298.gif

4: سيستم عامل'هاشون که يکی S60 و ديگری UIQ 3.0 هست
5: دوربين 3.2 مگاپيکسل N73 که W950 نداره
302.gif

6: اسپيکر فوق العاده قوی N73 در مقابل يک اسپيکر نرمال ( نه چندان قوی )
7: پشتيبانی از Edge و HSCSD هم شامل حال N73 میشه

اما سيستم عامل N73 يعنی ( S60 ) تعداد نسبتا بيشتری برنامه ، بازی رو به خود'ش ديده
305.gif

abc123

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام از گفته های شما برداشت کردم که قیمته p1 باید 500 تومن باشه ؟ درسته خودت دیدی تا حالا ؟
تو سایت gsm.ir زده بود 520 تومن حالا راست یا دروغش پای خودشون
http://gsm.ir/a411.asp?phoneid=1240
نطر شخصی من N73 هستش...
100% تایید میشه ... ان 73 جای تامل بیشتری داره البته باید به این نکته توجه کنید که انتظاراتتون از گوشی اینده چیه؟ اینطور بهتر میشه نظر داد
راستشو بخوایند یکی از انتظارتم اینه که نمیخوام گوشی که میخرم زیاد جواد بشه یعنی دست همه باشه
فکرکنم ان73 الان به همین وضع دچار شده عین ان70 ولی ان73 موزیکش هنوز اینطوری نشهده که شاید بدلیل اختلاف قیمت با نوع معمولیش ممکنه بشه!
آقا وقت کردی به K810 و w880 هم یه فکری بکن .
اگه بیشتر وقت ( والبته صبر ) داری منتظر ارزون شدن P1 و گوشی استثنایی W960 بمون
W880نمیخوام چون سیستم عامل نداره و همینطور K810
من الان یک ماهه صبر کردم خسته شدم دیگه!
UIQ یه نوع سیستم عامل تاچ اسکرین قوی هست.

نرم افزارهاش فرق داره و مخصوص تاچ هست.توضیح ساده ای که می شد داد همین بود

البته به نظر من الان با این قیمتی که دارید بهتره هیچ کدوم از این دو گوشی رو نگیرید.چرا که پروژه W950 دچار مشکل شده که قاطی P990 هست و به خاطر فضای کم رم در استارت اپ و در نتیجه هنگ و ریست شدن گوشی قرار شده اخرین فریمور ماه بعد عرضه بشه که دیگه با خداست چی قرار بشه.تو این چند ماهه که فریمور ها نتونستند کاری کنند.

N73 هم مشکلات خودش رو داره که تو همین انجمن در موردش صحبت زیاد شده....دوربین هم درسته 3.2 مگ هست اما 3.2 سایبرشات نیست !!!!

این نظر شخصی من بودش...به نظر من صبر کنید تا P1 تو ایران بیاد و اون موقع تصمیم بگیرید.

منم خودم تو همین فکرم ولی آخه چقدر صبر کنم تا بیاد تو بازار و ارزون بشه! ممنون
در صورتی که عجله ندارید w960 شدیدا توصیه میشه
حالا اگه W960 بیادش تو بازار که من نمیتونم بخرم حداقل قیمتش 600 تومنه
اگر خواستيد عنوان تاپيک به " خريد تا 400.000 " تغيير پيدا کنه !؟
چرا که نه؟!
از تفاوت های اصلی که روی کاغذ پيدا 'ست :

1: صفحه نمايش لمسی و بزرگتر W950
2: چهار گيگ حافظه W950
3: آپشنهای موسيقی ، EarPhone عالی و موارد کاملی که W950 رو تبديل به يک واکمن قدرمتند میکنه
4: سيستم عامل'هاشون که يکی S60 و ديگری UIQ 3.0 هست
5: دوربين 3.2 مگاپيکسل N73 که W950 نداره
6: اسپيکر فوق العاده قوی N73 در مقابل يک اسپيکر نرمال ( نه چندان قوی )
7: پشتيبانی از Edge و HSCSD هم شامل حال N73 میشه

اما سيستم عامل N73 يعنی ( S60 ) تعداد نسبتا بيشتری برنامه ، بازی رو به خود'ش ديده
والا انتظاری که من از گوشیم دارم اول سیستم عامله حالا یا سیمبین یا ویندوز(راستی PPC با این حدود قیمت موجود نیست؟)
بعدشم اینه که اگه دوربین داره لااقل یه دوربین درست حسابی داشته باشه(در مقایسه با سایر گوشیها رو میگم)
و بعدشم حافظه یا همون رمش هست که بالا باشه!
و بعدشم یه صفحه نمایش قابل قبول . اسپیکر هم برام مهم نیست چون همیشه دوست دارم موزیک رو تو هدست گوش کنم!
نظرتون در مورد NOKIAE65 چیه؟
اگه گوشیه دیگری هم با این مشخصات و قیمت(حالا یه صدتومن گرونترش مهم نیست) میشناسید لطف کنید و معرفی بنمایید!
از همه هم تشکر میکنم

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
N73 تا حدودی میتونه گزينه اول باشه با سيستم عامل سيمبين ، دوربين 3.2 قوی ، صفحه نمايش قابل قبول
4628.gif

ولی همونطور که گفتيد داره زياد میشه ، از نظر مموری هم که روی مدل ME 'ش 2 گيگ هست
اما PPC تا 400.000 میشه روی 2 گزينه فکر کرد :

Hyundai A200
Qtek S200 ( قیمت دقیق ندارم )

اگر خواستيد بيشتر روی این 2 مورد ( PPC ) صحبت میکنيم و البته در " بخش PPC " هم میتونيد اطلاعات لازم رو کسب کنيد
در مورد E65 ( اخرين قيمتی که من ديدم 390.000 بود با گارانتی ایرافون )
whitehair.gif

E65 همونطور که میدونيد امکانات ارتباطی نسبتا کاملی داره ( البته بلوتوث 1.2 )
s2220.gif

همچنين صفحه نمايش با کيفيتی داره و 115 گرم وزن هم برای گوشی کشويی زياد بد نيست
mornincoffee.gif

اما دوربين'ش يه 2 مگاپيکسل کاملا معمولی 'ست در عکسبرداری ( و نسبتا قوی بين 2 مگاپيکسليها در فيلمبرداری 352x288 )
سيستم عامل رو هم داره // ولی در کل با N73 که مقايسه کنيد زياد چشمگير نيست ( البته در ایران ، با توجه به فعال نبودن بخشی از موارد ارتباطی )
7165.gif

در کل N73 ME گزينه مناسب تری به نظر میرسه ( اگر با زياد شدن'ش مشکل نداشته باشين )
girl_sigh.gif

abc123

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
الان نظرم بيشتر رفته روي p1 و يا يه ppc خوب

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
در صورتی که عجله ندارید w960 شدیدا توصیه میشه :D

تایید :D

در کل N73 ME گزينه مناسب تری به نظر میرسه ( اگر با زياد شدن'ش مشکل نداشته باشين )

گوشی خوب :

جواد.خز.زیاد.پر فروش.کم یاب.پر طرفدار

می شه !! پس اگر باسه این موارد می خوایید گوشی بخرید بهتره پولتون رو بیخودی خرج گوشی نکنید ..

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
علیرضا اینجا هیچ کس جواب من رو نمیده!!

P1 رو دیدی تو ایران خودت؟؟

بالا