برگزیده های پرشین تولز

مشاوره برای خرید تلویزیون

mkf711

Registered User
لایک‌ها
18
این تاپیک جهت مشاوره دادن به عزیزان برای خرید تلویزیون بالاخص Lcd Tv و پلاسما افتتاح گردید .
لطفا دوستانی که تخصصی در این زمینه دارن تاپیک رو پربار کنن.

djgholum

Registered User
لایک‌ها
1
این تاپیک جهت مشاوره دادن به عزیزان برای خرید تلویزیون بالاخص Lcd Tv و پلاسما افتتاح گردید .
لطفا دوستانی که تخصصی در این زمینه دارن تاپیک رو پربار کنن.

کدوم تلویزیون LCD رو بخرم سونی سری وی یا جی وی سی اسلیم؟
سلام

با بودجه ای حدود 2 میلیون و 700 هزارر تومان کدوم از این دو تلویزیون ال سی دی رو بخرم (46 اینچ):
1- سونی سری وی V300 -V400
2- جی وی سی LT-46SZ58 سوپر اسلیم.

ضمنا طبق تحقیقات من جی وی سی ساخت مالزیه و سونی مونتاژ ایران. (ضمنا می تونم جی وی سی رو قسطی و بدون بهره دادن بخرم. کانال دارم تو شرکت شون)

لطفا کمک و راهنمایی کنین.
البته واسه شب عید نمی خوام و می خوام بعد از عید تو خلوتی بازار خرید کنم.

ممنون از همه تون

shifter

Registered User
لایک‌ها
1,087
کدوم تلویزیون LCD رو بخرم سونی سری وی یا جی وی سی اسلیم؟
سلام

با بودجه ای حدود 2 میلیون و 700 هزارر تومان کدوم از این دو تلویزیون ال سی دی رو بخرم (46 اینچ):

ضمنا طبق تحقیقات من جی وی سی ساخت مالزیه و سونی مونتاژ ایران. (ضمنا می تونم جی وی سی رو قسطی و بدون بهره دادن بخرم. کانال دارم تو شرکت شون)

لطفا کمک و راهنمایی کنین.
البته واسه شب عید نمی خوام و می خوام بعد از عید تو خلوتی بازار خرید کنم.

ممنون از همه تون

من ميگم كه شما lcd الجي مدل ماشين زمان رو بگير!از نظر امكانات از سوني سري وي و سري اس بهتره و فقط فك كنم يه كم كنتراستش كمتره!علاوه بر اين هم يه هارد 80گيگي داره برا ضبط برنامه ها كه هيچ ال سي دي ديگه اي اينو نداره!:)

djgholum

Registered User
لایک‌ها
1
من ميگم كه شما lcd الجي مدل ماشين زمان رو بگير!از نظر امكانات از سوني سري وي و سري اس بهتره و فقط فك كنم يه كم كنتراستش كمتره!علاوه بر اين هم يه هارد 80گيگي داره برا ضبط برنامه ها كه هيچ ال سي دي ديگه اي اينو نداره!:)

دوست عزیز ممنون
رفتم دیدم ولی پسند نکردم. نمی دونم چرا خیلی ها می گن تو ایران فقط سامسونگ یا سونی. در حالی که من بین دو مورد پیشنهادی بهم موندم یعنی همون سونی سری وی با جی وی سی

farshid14

Registered User
لایک‌ها
110
دوست عزیز ممنون
رفتم دیدم ولی پسند نکردم. نمی دونم چرا خیلی ها می گن تو ایران فقط سامسونگ یا سونی. در حالی که من بین دو مورد پیشنهادی بهم موندم یعنی همون سونی سری وی با جی وی سی

من حدود یک ماه هست سامسونگ A550 خریدم 46 اینچ با قیمت 2600000 تومن پیشنهادم اینه که شما هم همین رو بگیرید چون از نظر شفافیت تصویر از تمام مارکهای دیگه ایی که دیدم بهتره و امکانات بالایی هم با توجه به قیمتش داره . ( کنتراست 1 : 40000 ، 3 ورودی hdmi ، قابلیت اتصال به pc و ... ) . یک سینمای خانگی هم روش هدیه میدن . مهمترین برتریش هم گارانتی سام سرویس هست . تلویزیون رو که برامون آوردن 2 تا پیکسل سوخته داشت ( گارانتی برای بالای 4 پیکسل هست ) ولی وقتی دیدن ناراضی هستیم با همون دو پیکسل تلویزیون رو به سرعت تعویض کردند . حمل و نصبش هم در هر دوبار رایگان بود .

djgholum

Registered User
لایک‌ها
1
من حدود یک ماه هست سامسونگ A550 خریدم 46 اینچ با قیمت 2600000 تومن پیشنهادم اینه که شما هم همین رو بگیرید چون از نظر شفافیت تصویر از تمام مارکهای دیگه ایی که دیدم بهتره و امکانات بالایی هم با توجه به قیمتش داره . ( کنتراست 1 : 40000 ، 3 ورودی hdmi ، قابلیت اتصال به pc و ... ) . یک سینمای خانگی هم روش هدیه میدن . مهمترین برتریش هم گارانتی سام سرویس هست . تلویزیون رو که برامون آوردن 2 تا پیکسل سوخته داشت ( گارانتی برای بالای 4 پیکسل هست ) ولی وقتی دیدن ناراضی هستیم با همون دو پیکسل تلویزیون رو به سرعت تعویض کردند . حمل و نصبش هم در هر دوبار رایگان بود .

سلام و ممنون
می رم حتما می بینم. فقط یه سوال چطور می شه 2 پیکسل سوخته رو تشخیص داد که موقع تحویل آدم حواسش باشه؟

farshid14

Registered User
لایک‌ها
110
سلام و ممنون
می رم حتما می بینم. فقط یه سوال چطور می شه 2 پیکسل سوخته رو تشخیص داد که موقع تحویل آدم حواسش باشه؟

وقتی که میان براتون نصب کنند از نصاب بخواید که صفحات رنگی ( آبی ، قرمز ، ... ) رو براتون بیاره بعد صفحه رو نگاه کنید ببینید نقطه سیاهی توش هست یا نه . اگه باشه پیکسل سوخته هست .

پ . ن . راستی کسی نمیدونه این صفحات رنگی رو چطور میارن ؟ چون تو منو تلویزیون نیست و فکر کنم نصابش یک کد رمزی وارد کرد که تونست وارد اون قسمت بشه .

djgholum

Registered User
لایک‌ها
1
مگه توی Germany واحد پول یورو نیست؟!

دوست عزیز من برای مدتی در ایران هستم و از بازار ایران می خواهم خرید کنم. بله واحد پول اروپایی و رایج در آلمان یورو است.
آیا از دوستان کسی می تونه راهنمایی کنه؟

بازم ممنون

Mohammad 1985

Registered User
لایک‌ها
1
شما دارید ال جی رو با سونی یکی میکنید ! در ضمن من سامسونگ هایی که تا حالا دیدم هیچ کدوم در حد سونی نبودن ! چه برسه یه ال جی ! اینا اگه نخوان سینمای خانواده ندن یا هارد نظارن روی ال سی دی هاشون که کسی نمی خره آشغالاشونو

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
اقا با بودجه فوقش 1میلیون و400 هزار تومان چی میشه خرید؟
از این ال سی دی ها
بالای 30 اینچ
چی گیر میاد
تصویر هم خوب باشه

سایتی میگید که قیمت ها توش باشه؟

farshid14

Registered User
لایک‌ها
110
از این ال سی دی ها
بالای 30 اینچ
چی گیر میاد
تصویر هم خوب باشه

تو این سایت قیمتها رو زده . قیمتهاش هم دقیقا همون قیمت نمایندگی هاست :
www.orado.com

djgholum

Registered User
لایک‌ها
1
شما دارید ال جی رو با سونی یکی میکنید ! در ضمن من سامسونگ هایی که تا حالا دیدم هیچ کدوم در حد سونی نبودن ! چه برسه یه ال جی ! اینا اگه نخوان سینمای خانواده ندن یا هارد نظارن روی ال سی دی هاشون که کسی نمی خره آشغالاشونو

سلام دوست عزیز

آیا می تونین راهنمایی کنین که با بودجه ای حدود 2 میلیون و 700 هزارر تومان کدوم از این دو تلویزیون ال سی دی رو بخرم (46 اینچ):

به نظرم رسید که شما سونی رو بیشتر تایید می دین میشه لطفا راهنمایی کنین؟

ممنون

banehmarket.com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
از این ال سی دی ها
بالای 30 اینچ
چی گیر میاد
تصویر هم خوب باشه

قیمت سایت ما زیر قیمت نمایندگی هاست .

در صورتی که از اینجا وارد سایت ما بشید بههتون تخفیف ویژه داده می شود

بالا