برگزیده های پرشین تولز

مشاوره برای خرید دی وی دی پلیر سامسونگ

bohran

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من میخوام با قیمت 10 تومن یک دی یو دی پلیر خوب سامسونگ که فرمت های زیادی رو ساپورت کنه بخرم
لنز دستگاه هم قابل قبول باشه
help me

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77
ميگم مگه ديگه هم چيز 10 تومني پيدا ميشه

كجا ؟

اونم سامسونگ ~!

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
هرکاری میکنی 7878 نخر که پشیمون میشی
69000 هم که دیگه گیر نمیاد, پلیر بهتر از 69000 ایران به خودش ندیده! ( حالا بر اساس رنج قیمت + امکانات دیگه!! )
بین فعلی ها روی HD870 بیشتر فکر کن

caspian1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست من

منظور شما باید 100 تومان بوده باشه!!!

شما براحتی میتونیدبا 70_80 تومان یه دستگاه دی وی دی پلیر سامسونگ در بازار خریداری کنید

که فرمت های DVD , MP3 , Divx و ... رو پخش کنه

برای پخش HD فکر کنم باید بالای 100 هزینه کنید

یا حق

Last edited:

caspian1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هرکاری میکنی 7878 نخر که پشیمون میشی
69000 هم که دیگه گیر نمیاد, پلیر بهتر از 69000 ایران به خودش ندیده! ( حالا بر اساس رنج قیمت + امکانات دیگه!! )
بین فعلی ها روی HD870 بیشتر فکر کن

سلام برادر

HD870 فکر نکنم فرمت MKV رو بتونه ساپورت کنه

بین این پلیرها مدلی هست که بتونه MKV رو هم ساپورت کنه؟

یا حق

bohran

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بله من صفر جا انداختم
100 تا 120 تومن
اگر بخوم فرمت hd رو ساپورت کنه چه مدلی رو باید بخرم

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
سلام برادر
HD870 فکر نکنم فرمت MKV رو بتونه ساپورت کنه
بین این پلیرها مدلی هست که بتونه MKV رو هم ساپورت کنه؟
یا حق

HD870 تا جایی که میدونم نه
اطلاعی از پلیرهایی که MKV رو ساپورت میکنن ندارم, خودم همیشه دنبال همون فرمت های رایج DVD/DivX/Mp3/JPG بودم, یک سری Device هایی مدتیه اومدن که " اینجا " و " اینجا " نمونه هایی ازشون هست
اما شخصا نه تست کردم و نه اطلاع دقیقی دارم ( همین اطلاعات روی کاغذ )

-
ادیت : در پست #3 اشتباه نوشتم 7878, منظورم 8989 بود

bohran

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببینید من تجربه کافی با دی وی دی پلیر ندارم الان توی سایتی که تصادفی پیدا کردمwww.samsung.ir محصولات رو زده و یه مدلی است که میتونه از تلویزیون هم اگر dvd rw باشه میتونه ضبط کنه
ولی قیمت ها رو نزده کسی میتونه قیمت ها رو بگه؟

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
ببینید من تجربه کافی با دی وی دی پلیر ندارم الان توی سایتی که تصادفی پیدا کردمwww.samsung.ir محصولات رو زده و یه مدلی است که میتونه از تلویزیون هم اگر dvd rw باشه میتونه ضبط کنه
ولی قیمت ها رو نزده کسی میتونه قیمت ها رو بگه؟

لیست قیمت

caspian1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فکر کنم جایی خوندم پلی استیشن 3 هم میتونه فرمت های زیادی رو ساپورت کنه

از جمله MKV اگه اینطور باشه که خرید پلی استیش 3 مقرون به صرفه تره

caspian1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

من فکر کنم همون P9090 بهترین انتخاب باشه

تمام فرمت های رایج رو هم ساپورت میکنه

قیمتش رو تو یه سایت زده 59 تومان فکر کنم بیرون ارزون تر هم بشه خرید

به نظر من اگه فقط میخوای آینده نگری کنی و یه پلیر که همه فرمت ها رو ساپورت کنه بخری

فعلا الکی هزینه نکن

HD Player هم یکی دوسال دیگه میشه 70_80 تومان

یا حق

Last edited:

amiriano

Registered User
لایک‌ها
2
یه نکته اونم اینه که تا اونجایی که من میدونم پلیر های سامسونگ نمیتونن زیرنویس های فارسی با فرمت های srt برای فیلمهای Divx رو نمایش بدن.

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,172
یه نکته اونم اینه که تا اونجایی که من میدونم پلیر های سامسونگ نمیتونن زیرنویس های فارسی با فرمت های srt برای فیلمهای Divx رو نمایش بدن.

محصولات برند هاي ديگه مي تونن؟

sabtaab

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
من میخوام با قیمت 10 تومن یک دی یو دی پلیر خوب سامسونگ که فرمت های زیادی رو ساپورت کنه بخرم
لنز دستگاه هم قابل قبول باشه
help me

دوست عزیز
بهت تبریک میگم خوب مارکی رو انتخاب کردی
اجازه بده تجربه من و یکی از دوستانم رو در مورد این مارک برات بنویسم
شما دو روز بعد از اینکه یکی از این آشغالها رو خریدین یه روز یه فیلم کپی تو دستگاه میذارین اما فیلم گیر میکنه تعجب میکنید چون قبلا این فیلم با دستگاههای دیگر مشکلی نداشت. بعد چند روز بعد با فیلم دیگری ( البته کپی) مجددا دچار مشکل مشابه میشوید.
به سراغ فروشنده میروید میگوید که ما جنس را به شما سالم تحویل دادین شما را ارجاع میدهد به نمایندگی
خب از اینجا به بعد جالب است. اگر حوصله داشته باشید ماهی یکبار مهمانشان هستید اگر یه کم بتوانید با طرفهایی که آنجا هستن رفیق شوید شاید کل لنز دستگاه را برایتان عوض کند اما مشکل شما سر جایش میماند
اگر مثل رفیقم با تندی صحبت کنید جواب میشنوید که این دستگاه فقط برای نمایش فیلمهای اصل ساخته شده شما بی جا میکنید فیلم کپی با این دستگاه نگاه میکنید.
اما من به شما توصیه میکنم با زبان خوش برخورد کنید اینطوری با آنها رفیق میشوید شاید حتی صادقانه به شما بگوید که مدتی است این دستگاهها در ایران ( سام سرویس) مونتاژ میشود و از آنجا که دستان ایرانی معجزه میکند امکان ندارد بتوانید یک پلیر سالم از این برند پیدا کنید.
در ضمن من شخصا به جایی رسیدم که بعد از سه ماه جنس 90 تومانی را سی تومن فروختم و از هر لحاظ فکر میکنم سر خریدار کلاه گذاشتم. البته تو پی تو نفروختمش. خیالتون جمع.
اگر مارکی میخواهی که زیرنویس را نمایش بدهد برو سراغ فیلیپس. بقیه رو نمیدونم این یکی رو خودم دارم مطمئن
سونی هم میدانم که زیرنویس فیلمهای دیویکس را نمایش نمیده
اگر میخواهی رکوردربخری که از تلویزیون ضبط کند یه کم پولت رو زیاد کن نزدیک دویست و پنجاه ارزانترین برند تو بازار است ال جی که البته من به هیچ وجه توصیه نمیکنم
اگر از لحاظ مالی مشکلی نداری میتوانی با پونصد تومن یه ریکوردر سونی یا پانا بخری حالش رو ببری

mkf711

Registered User
لایک‌ها
18
اتفاقا یکی همسایه ما داره srt فارسی رو ساپورت میکنه.
مدلش رو نمیدونم ولی فیلم کلیک رو با srt براش نشون داد.

caspian1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اتفاقا یکی همسایه ما داره srt فارسی رو ساپورت میکنه.
مدلش رو نمیدونم ولی فیلم کلیک رو با srt براش نشون داد.

بعید میدونم:blink:

احتمالا زیر نویسش هارد ساب بوده!

یا حق

دوست عزیز
شما دو روز بعد از اینکه یکی از این آشغالها رو خریدین ...
اگر مارکی میخواهی که زیرنویس را نمایش بدهد برو سراغ فیلیپس...

سلام

4_5 نفر از دوستان من که DVD Player سامسونگ دارند راضی هستند

یعنی دایویکس هایی که من براشون رایت میگیرم رو راحت پخش میکنه ولی بدون زیر نویس ( Srt )

اما اگه منظور شما پخش DVD با منو و ... است این مشکلیه که همه دارند

یعنی DV هایی که توسط دوستان ساخته میشه با نرم افزار های مختلف این مشکل رو داره

در بعضی دستگاه ها اجرا میشه رو بعضی ها هم

در ضمن توضیحاتی در مورد دستگاه فلیپس خودتون بدید ( قیمت و مدل و ....

یا حق

Last edited:

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
یعنی دایویکس هایی که من براشون رایت میگیرم رو راحت پخش میکنه ولی بدون زیر نویس ( Srt )

SRT رو راحت نشون میدن ( البته فارسی رو نه )

شما دو روز بعد از اینکه یکی از این آشغالها رو خریدین یه روز یه فیلم کپی تو دستگاه میذارین اما فیلم گیر میکنه تعجب میکنید چون قبلا این فیلم با دستگاههای دیگر مشکلی نداشت. بعد چند روز بعد با فیلم دیگری ( البته کپی) مجددا دچار مشکل مشابه میشوید.

البته باید دید چه مدلی تهیه کردین
مثل این هست که بگیم سونی اریکسون خریدم, حالا میتونه T68i باشه میتونه هم X1 باشه
من روزی بین 2 تا 8 ساعت از 69000 استفاده میکنم و احساس میکنم هر روز لنز/دستگاه قوی تر میشه (!) برای 3-4 نفر دیگه هم همین مدل رو گرفتم و راضی بودن ( ولی متاسفانه دیگه در بازار پیدا نمیشه )
ولی مدلی مثل 8989 همون طور که اشاره کردم واقعا ضعیف و نامناسب هست, HD870 هم دوستان دارن و راضی هستند

bohran

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز
اجازه بده تجربه من و یکی از دوستانم رو در مورد این مارک برات بنویسم
به سراغ فروشنده میروید میگوید که ما جنس را به شما سالم تحویل دادین شما را ارجاع میدهد به نمایندگی
خب از اینجا به بعد جالب است. اگر حوصله داشته باشید ماهی یکبار مهمانشان هستید اگر یه کم بتوانید با طرفهایی که آنجا هستن رفیق شوید شاید کل لنز دستگاه را برایتان عوض کند اما مشکل شما سر جایش میماند
اگر مثل رفیقم با تندی صحبت کنید جواب میشنوید که این دستگاه فقط برای نمایش فیلمهای اصل ساخته شده شما بی جا میکنید فیلم کپی با این دستگاه نگاه میکنید.
اما من به شما توصیه میکنم با زبان خوش برخورد کنید اینطوری با آنها رفیق میشوید شاید حتی صادقانه به شما بگوید که مدتی است این دستگاهها در ایران ( سام سرویس) مونتاژ میشود و از آنجا که دستان ایرانی معجزه میکند امکان ندارد بتوانید یک پلیر سالم از این برند پیدا کنید.
در ضمن من شخصا به جایی رسیدم که بعد از سه ماه جنس 90 تومانی را سی تومن فروختم و از هر لحاظ فکر میکنم سر خریدار کلاه گذاشتم. البته تو پی تو نفروختمش. خیالتون جمع.
اگر مارکی میخواهی که زیرنویس را نمایش بدهد برو سراغ فیلیپس. بقیه رو نمیدونم این یکی رو خودم دارم مطمئن
سونی هم میدانم که زیرنویس فیلمهای دیویکس را نمایش نمیده
اگر میخواهی رکوردربخری که از تلویزیون ضبط کند یه کم پولت رو زیاد کن نزدیک دویست و پنجاه ارزانترین برند تو بازار است ال جی که البته من به هیچ وجه توصیه نمیکنم
اگر از لحاظ مالی مشکلی نداری میتوانی با پونصد تومن یه ریکوردر سونی یا پانا بخری حالش رو ببری

البته به نوع دی یو دی خام مصرفی برای رایت سرت رایت سالم بودن دیتا هم بستگی دارد

bohran

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه
مدل های زیادی من امروز تو بازار صوتر و تصویری دیدم
قیمت بالا بود 1080 سامسونگ 135000 تومن فرمت hd رو میتونه اجرا کنه
یه سوال روی هر دی وی دی با این فرمت چند ساعت شو و فیلم میتونم نگاه کنم

بالا