• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

مشاوره برای خرید لپ تاپ مقاوم تا 1.5 میلیون

mhm007_007

Registered User
لایک‌ها
184
سلام دوستان

داداشم میخواد لپتاپ بخره تا 1.5 میلیون
مشخصاتش اصلا مهم نیست فقط اینکه مقاوم باشه و با کیفیت باشه چون برای دیباگ کردن ماشین های سنگین ازش استفاده میکنه

ممنونم

LAPTABCOM

Registered User
لایک‌ها
23

kamidroid

Registered User
لایک‌ها
19
سلام اگه لپ تاپ مقاوم میخواید باید بگم که لپ تاپ های لننو شرکت IBM واقعا لپ تاپ های خرکاری هستند. IBM Lenovo Essential B590-E و
Lenovo Essential G580-P واقعا در این رنج قیمت عالی هستند. g580 قوی تره ولی b590 مقاوم تره قیمتشون هم بین 1400 تا 1500 هستش که b590 حدودا پنجاه هزار تومان گرون تره. اگه توضیح دیگه ای لازم داری بگو درخدمتم.

mhm007_007

Registered User
لایک‌ها
184
ممنونم دوست خوبم
z850 چطور هست؟
من دیدم مشخصات b590 رو ولی خیلی پایین هست Celeron هستش
core i گیرم نمیاد؟
بعدش این g580 چند تا مدل داره کدومو بگیرم؟
Digionline - قیمت، خرید، فروش، مشاوره لپ تاپ - Laptop LENOVO
یه چیز دیگه این گارانتیش سازگار هست من ار کجا بخرم مطمین تر هست و اینکه گارانتی داره کارتونش هم باید پلمب باشه؟من گارانتی دار نگرفتم تا حالا

ممنونم

kamidroid

Registered User
لایک‌ها
19
ممنونم دوست خوبم
z850 چطور هست؟
من دیدم مشخصات b590 رو ولی خیلی پایین هست Celeron هستش
core i گیرم نمیاد؟
بعدش این g580 چند تا مدل داره کدومو بگیرم؟
Digionline - قیمت، خرید، فروش، مشاوره لپ تاپ - Laptop LENOVO
یه چیز دیگه این گارانتیش سازگار هست من ار کجا بخرم مطمین تر هست و اینکه گارانتی داره کارتونش هم باید پلمب باشه؟من گارانتی دار نگرفتم تا حالا

ممنونم

چرا core i3 با رم 4 گیگ و گرافیک 1 گیگ جیفورس 410 یا 610 یا 710 یا یه همچین چیزی هم گیرتون میاد. از دیجی کالا بخرید هم مطمئنه هم ارزون تر میده.
احیانا منظورتون z580 نیست؟ البته اینم مدلای مختلفی داره.
راستش شما گفتید مقاوم منم لپ تاپ های خر کار با بدنه ی محکم پیشنهاد دادم و الا با این بودجه میشه لپ تاپ های قوی تری خرید. من که خودم قطعات و مارک رو بیشتر در نظر میگیرم تا جنس بدنه و ارگونومی. لپ تاپ های فوجیستو خیلی ارزون ترن ولی واسه کار داداش شما اصلا مناسب نیستن. ایسر هم خوبه چون هم ارزون تره هم مناسب. ولی لنوو هایی که پیشنهاد کردم رو به دیوار هم بکوبی آخ نمیگن.
منظورم این مدل بود: IBM Lenovo Essential G580-P - لپ تاپ آی بی ام لنوو اسنشال G580
البته اگه واسه داخل خونه یا دانشگاه یا اداره یا مغازه میخواستید میتونستید با این پول لپ تاپ بهتری بخرید مثلا:Fujitsu LifeBook AH-532-E - لپ تاپ فوجیتسو لایف بوک آ اچ 532

mhm007_007

Registered User
لایک‌ها
184
چرا core i3 با رم 4 گیگ و گرافیک 1 گیگ جیفورس 410 یا 610 یا 710 یا یه همچین چیزی هم گیرتون میاد. از دیجی کالا بخرید هم مطمئنه هم ارزون تر میده.
احیانا منظورتون z580 نیست؟ البته اینم مدلای مختلفی داره.
راستش شما گفتید مقاوم منم لپ تاپ های خر کار با بدنه ی محکم پیشنهاد دادم و الا با این بودجه میشه لپ تاپ های قوی تری خرید. من که خودم قطعات و مارک رو بیشتر در نظر میگیرم تا جنس بدنه و ارگونومی. لپ تاپ های فوجیستو خیلی ارزون ترن ولی واسه کار داداش شما اصلا مناسب نیستن. ایسر هم خوبه چون هم ارزون تره هم مناسب. ولی لنوو هایی که پیشنهاد کردم رو به دیوار هم بکوبی آخ نمیگن.
منظورم این مدل بود: IBM Lenovo Essential G580-P - لپ تاپ آی بی ام لنوو اسنشال G580
البته اگه واسه داخل خونه یا دانشگاه یا اداره یا مغازه میخواستید میتونستید با این پول لپ تاپ بهتری بخرید مثلا:Fujitsu LifeBook AH-532-E - لپ تاپ فوجیتسو لایف بوک آ اچ 532

ممنونم دوست خوبم
این لپتاپ G580-k چطوره پولم به این میرسه آخه
IBM Lenovo Essential G580-K - لپ تاپ آی بی ام لنوو اسنشال جی 580

kamidroid

Registered User
لایک‌ها
19
بالا