برگزیده های پرشین تولز

مشاوره برای خرید کارت گرافیک های ماین شده

mamadpuyol

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
با سلام به همه دوستان عزیز.
من قصد تهیه یک کارت گرافیک رو دارم.سوالم اینه که دوستان آیا ارزش داره یه کارت ماین شده بگیرم یا برم یه نو بگیرم.
دوستانی که تجربه خرید کارت ماین شده دارند لطفا نظر بدن.میزان استفاده من هم از سیستم بین 2 تا 12 ساعت گیم سبک و سنگین هست و در رزلوشن 1080 75 هرتز بازی ها رو اجرا میکنم.کارتی رو هم که میخوام بخرم حداکثر بودجه 12 تومن هست و تا 3-4 سال آینده قصد ارتقاء دوباره ندارم.

mamadpuyol

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
من یکبار خریدم
چند ماه استفاده کردم تصویرش سیاه شد
به نظرم بستگی داره چقدر و چه چه جور استفاده کنند
من جای شما باشم نمیخرم
ممنون از شما.بقیه دوستان هم اگه تجربه استفاده داشتن خوشحال میشم به اشتراک بزارن.

Hessam_7800gtx

Registered User
لایک‌ها
70
درود چند مورد رو اگر رعایت کنید مشکلی نداره
اولین و شاید مهمترین مورد اینه از جایی تهیه کنید که بهش اطمینان دارید
سلامت فن ها رو حتما چک کنید
خمیر سیلیکون کارت رو تعویض کنید
کارت های با مموری gddr6x و hbm تهییه نکنید (3090 3080 vega 64 56 )
از کارت استرس تست بگیرید (فورمارک 3dmark)

در کل کارتاهای ماینی در خیلی مواقع از کارت های گیم هم بهترن اما در مواردی هم وضعیت وخیمی دارن پس در کل برمیگردیم به مورد اول

mamadpuyol

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
درود چند مورد رو اگر رعایت کنید مشکلی نداره
اولین و شاید مهمترین مورد اینه از جایی تهیه کنید که بهش اطمینان دارید
سلامت فن ها رو حتما چک کنید
خمیر سیلیکون کارت رو تعویض کنید
کارت های با مموری gddr6x و hbm تهییه نکنید (3090 3080 vega 64 56 )
از کارت استرس تست بگیرید (فورمارک 3dmark)

در کل کارتاهای ماینی در خیلی مواقع از کارت های گیم هم بهترن اما در مواردی هم وضعیت وخیمی دارن پس در کل برمیگردیم به مورد اول
لطف کردی دوست من.ممنون بابت اطلاعات.

mamadpuyol

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
من یکبار خریدم
چند ماه استفاده کردم تصویرش سیاه شد
به نظرم بستگی داره چقدر و چه چه جور استفاده کنند
من جای شما باشم نمیخرم
میتونید مدلی که خریده بودید رو بگید لطفا؟

Ebrahimairi

Registered User
لایک‌ها
67
من قصد تهیه یک کارت گرافیک رو دارم.سوالم اینه که دوستان آیا ارزش داره یه کارت ماین شده بگیرم یا برم یه نو بگیرم.
دوستانی که تجربه خرید کارت ماین شده دارند لطفا نظر بدن.میزان استفاده من هم از سیستم بین 2 تا 12 ساعت گیم سبک و سنگین هست و در رزلوشن 1080 75 هرتز بازی ها رو اجرا میکنم.کارتی رو هم که میخوام بخرم حداکثر بودجه 12 تومن هست و تا 3-4 سال آینده قصد ارتقاء دوباره ندارم.
سلام
بستگی به مدل کارتی که میخواین بگیرین داره و
به میزان ماین اون مدل کارت مورد نطر و تنظیمان اورکلاک که قبلا داشته داره
اضافه میکنم کارت های 3060ti که مدل حافظه hynix دارن به دلیل خرابی که دارن اصلا سمتش نرید

mamadpuyol

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
سلام
اضافه میکنم کارت های 3060ti که مدل حافظه hynix دارن به دلیل خرابی که دارن اصلا سمتش نرید
ممنون دوست عزیز

ali a s

Registered User
لایک‌ها
64
سلام
سلام در مورد خرابی که فرمودید جای گفته (منبع) شده است

CAPITAN PRICE

Registered User
لایک‌ها
31
یه مورد دیوار دیدم کارت ماینی با یک ماه ضمانت می ده قیمتاش هم خیلی پایینه مثلا6700xt زده 8تومن اگه از کارت مطمئن نباشه چطور یک ماه مهلت تست می ده

mamadpuyol

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
یه مورد دیوار دیدم کارت ماینی با یک ماه ضمانت می ده قیمتاش هم خیلی پایینه مثلا6700xt زده 8تومن اگه از کارت مطمئن نباشه چطور یک ماه مهلت تست می ده
اتفاقا من هم دیدمش البته مهلت تست با ضمانت فرق داره. اگه توی اون یک ماه کارت بسوزه میگن کارت رو روشن دادیم روشن پس میگیریم.بیشتر جنبه شعاری داره حرفشون به نظرم.

lamborgini1369823

Registered User
لایک‌ها
33
بحث ماین و غیر ماین بیشتر حرف دلالان عزیز هس ک جنسشونو ب قیمت بالاتر بفروشن.تو دیوار تهران حضوری برین بخرین همونجا چک کنین سلامت فیزیکی و نویز و همه جوابشو آخرشم حداقل ۴۸ ساعت مهلت تست میدن.مثال با ۱۰ تومن این جا ۳۰۶۰ti میدن ولی توی دیوار راحت ۳۰۷۰ گیر میاری.از مغازه دارا و اکثرا هم با مهلت تست.

پ ن .حضوری از دیوار بگیر ظاهری و نویز و فناشو تست کن با مهلت تست.فروم هر جا بود کاری با جایی ندارم همین ماینی هارو باید ب قیمت بالاتر بگیری .حداقل اینطوری کارتی ک ی دست کمتر چرخیده رو ب قیمت پایین تر میخری.

مترجم

Registered User
لایک‌ها
930

درود

این تاپیک را چند بار خواندم و خواستم پست بگذارم گفتم شاید برخی ناراحت بشوند ولی خوب شاید برای برخی سبب خیر باشه
یک سری از قطعات الکترونیکی روی کارت گرافیک دارای میزان ساعت کارکرد هستند به طور مثال 5000 الی 8000 ساعت در لود
یک کارتی که 6 ماه ماین بوده حتی در بهترین حالت 80 درصدی ماین حدود 4300 ساعت کارکرده است، در صورتی که یک کارت گیمینگ اگر برای یک کاربر معمولی بوده شاید درماه 360 ساعت در لود کارکرده است، حالا اینجا ممکن یک سری از دوستان بیان نقد کنند که ما یکسال یعنی بالای 8000 ساعت ماین کردیم و چیزی نشد، این میزان ساعت کارکرد مورد کاری ضمانت شده توسط سازنده قطعه هست و بعد از آن با شانس و اقبال خواهد بود، به طور مثال در اثر فیوز شدن بخش تغذیه کلا بورد نابود شده یا بخاطر بریج شدن تغذیه کلا پردازنده از بین رفته است
حالا بخریم یا نخریم؟ من شخصا نمیخرم ولی خوب عده ای به لحاظ اقتصادی نگاه می کنند که فلان کارت گیمینگ اگر دست دومی حدود 12 میلیون قیمت داشته باشد میتوانند در حالت ماین با 8 تومان تهیه کنند و برای این تفاوت قیمت این شانس را قائل میشوند که برای شان سال ها کار کنند، عده ای هم این استدلال را دارند که اصلا از کجا می توان به گفته فروشنده که کارت صرفا کاربری گیمینگ داشته اعتماد کنند... لذا هر چه قیمت کمتر بهتر !

mahdi312

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
53
دوستان به نظرتون قیمت گرافیک ها بازم پایین تر میاد ؟

بالا