برگزیده های پرشین تولز

مشاوره برای خرید کیس دست دوم برای راه اندازی گیم نت + مانیتور 22 یا 199 + یه راهنمایی جهت PS4

کدوم گیم نت رو راه بندازم؟

• کامپیوتر

Votes: 0 0.0%
  • PS4

• Xbox 360

• Total voters
    3

kayhanm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درود
*
دوستان قصد دارم که گیم نت راه اندازی کنم و هزینه کیس و مانیتور زیر 950 باشه
10 سیستم دست 2 با رم 8 که i3 یا i5 باشه یا در حد اینا (مدنظرم اینتل هست و اگر AMD هم پیشنهاد دارید که بهتر از اینها باشه و برای گیم نت خوب باشه و به دردسر نندازتم هم پیشنهاد بدین ممنون میشم) لازم دارم که نهایت قیمت خود کیس برام بین 450 تا حدودای 625 بیفته و خیلی بیشتر نشه
+
مانیتور 19 فول اچ دی یا 22 اچ دی (اگر فول اچ دی هم باشه که دیگه عالیه) که بالای 325 تومن نباشند

کیسی میخوام که بتونم بعدا اگر لازم بود CPU و VGA رو برای اجرای بازی های روز بروز کنم

کیس های آماده وارداتی دست دو دل و اچ پی به من توسط فروشنده پیشنهاد شد منتهی این کیس ها کارت گرافیکی که بزرگ باشه ساپورت نمیکنند،آیا به صورت کلی کیس مینی برای گیم نت خوبه و شما اینا رو پیشنهاد میکنید؟
36.gif

در ضمن DVD رایتر لازم ندارم
و هارد هم بالای 250 گیگ باشه کافیه

گرافیک مدنظرم برای کیس ها حداقل G740 هست که اگر روی خود کیس نباشه نو میخرم (AMD هم باشه که دایرکت اکس 12 رو ساپورت کنه و در حد 740 باشه خوبه) و به طور کلیگرافیک نو DDR5 بخرم بندازم رو کیس مشکلی ندارم و اگر یخورده بیشتر شه ایرادی نداره

انتظارم از کیس اینه که بتونه :
1)Grand Theft Auto V که آخرین نسل از بازی GTA هست رو ساپورت کنه
2)بازی های آنلاین مانند کانتر و کالاف و WOW رو اجرا کنه

ضمنا دو دستگاه PS4 ریجن 2 یک ترا 2 دسته و تلویزیون 50 اینچی فول اچ دی بدون گارانتی هم مدنظرم هست که داخل گیم نتم باشه و شنیدم که دوستان بازی هایی رو میگن که نباید روی سیستم های PC بریزم شامل فوتبال و ... که فقط روی PS4 ها باشه نظر شما چی هست؟
DVDبازی های مدنظرم برای خرید اینا هستند:
PES 2017 دو عدد و بقیه یک عدد
FIFA 2017
GTA V
MORTAL C X
Call of Duty
Battlefield 1
NEED FOR SPEED
اگر در این خصوص هم میتونید راهنمایی کنید ممنون میشم♥

در رابطه با اکس باکس 360 و شبکه شدنشون چیزایی شنیدم که محبوب گیم نت ها هست نظرتون در این مورد چی هست؟

دوستان هر پیشنهادی دارید من بگوشم

*
سپاس

Silver Horse

Registered User
لایک‌ها
34
چقدر فضا میخواهید اختصاص بدید واسه مغازه ؟

Silver Horse

Registered User
لایک‌ها
34
2 تا ps4 کم هست
بیشتر روی کنسول کار کنید و بعدا کامپیوتر اضافه کنید

kayhanm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چقدر فضا میخواهید اختصاص بدید واسه مغازه ؟
مغازه حدودا ببینم 30 تا 36 متر هست و به احتمال خیلی زیاد با 3 پی اس 4 و ده سیستم شروع کنم
دوستان گرافیک چی بردارم؟ نظر خودم 740 دی دی آر 5 هست
بین تلویزیون های فول اچ دی lg 600 v و 604 انتخابم هستند که مرددم کدوم رو بردارم که مناسب گیم باشه
رفرش ریت مهمه برام و دنبال یه تلویزیون آی پی اس با روشنایی بالا و رفرش ریت نیتیو 120 میگردم یا 60 که با تکنولوژی به 240 یا 400 هرتز برسه
اگر در این خصوص راهنمایی کنید ممنون میشم

Silver Horse

Registered User
لایک‌ها
34
مغازه حدودا ببینم 30 تا 36 متر هست و به احتمال خیلی زیاد با 3 پی اس 4 و ده سیستم شروع کنم
دوستان گرافیک چی بردارم؟ نظر خودم 740 دی دی آر 5 هست
بین تلویزیون های فول اچ دی lg 600 v و 604 انتخابم هستند که مرددم کدوم رو بردارم که مناسب گیم باشه
رفرش ریت مهمه برام و دنبال یه تلویزیون آی پی اس با روشنایی بالا و فرش ریت نیتیو 120 میگردم یا 60 که با تکنولوژی به 240 یا 400 هرتز برسه
اگر در این خصوص راهنمایی کنید ممنون میشم
واسه گیم تنها چیزی که واسه بچه ها مهم هست اندازه مانیتوره
شما مانیتور بنکیو 3 میلیونی سایز پایین گیمینگ بزاری و یه تی وی ارزونترین مارک بازار باسایز بالا تر
همه میرن رو سایز بالاتره
هر کدوم سایزش بالاتره و ارزونتره رو انتخاب کن
هزینه بیشتر نکن که قدرشو نمیدونن

بالا