برگزیده های پرشین تولز

مشاوره برای خرید کیس متوسط برای گیم

rezamishmak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام .
دوستان من یک سیستم میخواستم بخرم برای گیم که بتونه اکثر بازیهارو حد اقل روی مدیوم یا low جواب بده راحت. بودجمم اونقدر نیست که کیس جدید با قطعات آکبند بخرم .میخواستم دسته دوم بخرم حالا یا از دیوار کیس آماده یا تک تک قطعاتو جمع کنم .بودجمم نهایت تا 900 هزار تومن هست (فقط کیس میخوام) شما یه سیتمی پیشنهاد بدید که مثلا gta v یا farcry یا اینا رو بکشه رو حالت با تنظیمات گرافیکی متوسط .
اینم بگم دنبال آینده نگریش نیستم کیس تا یکی دوسال جوابمو بده کافیه . ممنون میشم کمکم کنید

Molten

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,413
سلام
شما باید یه سیستم با سوکت 1155 یا 1150 با پردازنده ی کور آی 3 یا پنتیوم تهیه کنی + 8 گیگ رم + گرافیک حداقل GTX 750 یا R7 260X.
دقت کن برند پاور سیستم معتبر باشه.
و اینکه میشه با این سیستم به سختی بازی های روز رو اجرا کرد ولی هیچ تضمینی برای بازی های یکی دو سال آینده وجود نداره.

rezamishmak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام یک سیستم هست با مشخصات زیر
main :h81m-c
vga: gtx 750 ti
cpu :intel i3 4150 3.5 Gh
میخواستم بپرسم این سیستم به درد بازی های روز میخوره حالا روی بالاترین کیفیت هم نه
همچین کیسی رو با یک پاور 540 هارد 500 و رم 8 البته دسته دوم حدود 900 برام در میاد ارزش داره بخرم

mhaf

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
314
سلام یک سیستم هست با مشخصات زیر
main :h81m-c
vga: gtx 750 ti
cpu :intel i3 4150 3.5 Gh
میخواستم بپرسم این سیستم به درد بازی های روز میخوره حالا روی بالاترین کیفیت هم نه
همچین کیسی رو با یک پاور 540 هارد 500 و رم 8 البته دسته دوم حدود 900 برام در میاد ارزش داره بخرم
سلام
دوست عزیز به نظر من ارزش نداره برای بازی اینو بخری
شما سعی کن بودجه ات رو زیاد کنی
من سال گذشته اسفند ماه یه کیس با مانیتور 3800 جمع کردم خیلی هم از اینی که شما معرفی کردی قوی تره اما میگم کاش دو تومن دیگه روش میزاشتم قوی تر میخریدم
الان احساس میکنم اصلا سیستم به روزی ندارم
مشخصاتش اینه:
i5 6600
z170x gaming 3
g.skill 2*8 GB 2800
gtx 950 2gb dc2oc
coolermaster b500
oraman case
ssd 120
هارد و ... رو قبلا داشتم
مانیتور هم 22 اینچ IPS الجی
ولی کاش به جای CPU یه i7 قوی میخریدم
به جای گرافیک هم چیز خیلی قویتر میخریدم

rezamishmak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خب ببینید من یک گیمر حرفه ای نیستم و قرار نیست تا 5 6 سال دیگه باز های جدید رو بازی کنم.من احتیاج به یک سیستم تقریبا متوسط رو به بالا دارم که کار های روزمره و همچنین انجام بازی هایی که تو ی این یکی دوسال اخیر وارد بازار شده و فوقش توی یک سال آینده خواهد اومد رو انجام بدم کافیه بعد از اون دیگه قصد ارتقا یا تخرید سیستم جدید ندارم . در هر صورت ممنون از راهماییتون

Molten

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,413
خب ببینید من یک گیمر حرفه ای نیستم و قرار نیست تا 5 6 سال دیگه باز های جدید رو بازی کنم.من احتیاج به یک سیستم تقریبا متوسط رو به بالا دارم که کار های روزمره و همچنین انجام بازی هایی که تو ی این یکی دوسال اخیر وارد بازار شده و فوقش توی یک سال آینده خواهد اومد رو انجام بدم کافیه بعد از اون دیگه قصد ارتقا یا تخرید سیستم جدید ندارم . در هر صورت ممنون از راهماییتون
سیستم نسبتا خوبیه، سعی کن هارد رو با سرعت دور بالا تهیه کنی.
من با دوستمون موافقم ولی باید اینو در نظر داشت که بستگی به انتظار شخص داره، یکی میتونه مثلا روی مانیتور فول اچ دی، رزولوشن پایین رو تحمل کنه، یکی هم خیر. یا افت فریم روی صحنه های سنگین و ...
ویژگی pC اینه که همیشه یه سری بازی وجود داره که روی هر سیستمی قابل اجراست.

rezamishmak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سیستم نسبتا خوبیه، سعی کن هارد رو با سرعت دور بالا تهیه کنی.
من با دوستمون موافقم ولی باید اینو در نظر داشت که بستگی به انتظار شخص داره، یکی میتونه مثلا روی مانیتور فول اچ دی، رزولوشن پایین رو تحمل کنه، یکی هم خیر. یا افت فریم روی صحنه های سنگین و ...
ویژگی pC اینه که همیشه یه سری بازی وجود داره که روی هر سیستمی قابل اجراست.
ممنونم میخواستم نظرت رو در باره این سیستم هم بگی
cpu:a8 7600k
main:a88x
این سی پی یو خودش فکر کنم کارت گرافیک داره نمیدونم قدرتش چه حده فرض کنیم رم و پاورم همون سیستمی که تو پست قبل نوشتم باشه
این دو تا رو فقط بدون بقیه چیزا نو اگه بخوام بخرم حدود 800 تومن در میاد

Molten

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,413
ممنونم میخواستم نظرت رو در باره این سیستم هم بگی
cpu:a8 7600k
main:a88x
این سی پی یو خودش فکر کنم کارت گرافیک داره نمیدونم قدرتش چه حده فرض کنیم رم و پاورم همون سیستمی که تو پست قبل نوشتم باشه
این دو تا رو فقط بدون بقیه چیزا نو اگه بخوام بخرم حدود 800 تومن در میاد
اصلا سراغ سوکت +FM2 نرو، این سوکت یه سال و نیم پیش ارزش خرید داشت اما الان نه.
اگر نسبت به AMD ارادت داری باید یه سالی صبر کنی تا ای پی یو های سری "زن" بیاد بازار. APU های دسکتاپ این سری با اسم رمزی "ریون ریج" روی سوکت AM4 سوار میشه. البته باید تا زمان ریویو شدنشون صبر کنی ولی اگر مقاله های رسمیشون رو در نظر بگیریم، با یک نسل جدید از پردازنده های کم مصرف با قدرت بالا طرف هستین که البته مجهز به پردازنده ی گرافیکی مجتمع سری "وگا" هستند تا از خرید کارت گرافیک میان رده هم بی نیاز بشین.

من خودم خرید سیستم جدیدمو فقط به خاطر عرضه ی "رایزن" (سی پی یو های این معماری) عقب انداختم.
اگر خبرا موثق باشه، AMD داره با یه پردازنده ی 95 واتی به جنگ i7 7700K میاد که کوچکترین تاثیرش افت زیاد قیمت پردازنده های اینتل خواهد بود.

Last edited:

keyvannn

Registered User
لایک‌ها
182
سلام عزیزان
من سیستمم اینه
Core2do e7500
Ram 6gb
گرافیک gt240 1gb ddr5
من این سیستم رو چندین سال پیش خریدم و فقط رم رو ارتقا دادم
و با این سیستم gta v رو اجرا کردم
الان دیگه باید ارتقا بدم
من یه سیستم میخوام که ویندوز۱۰ رو روون اجرا کنه کاملا..واسه گیم هم pes هارو روی های گرافیک راحت اجرا کنه و بازی های سنگین الان رو هم خوب اجرا کنه.(تنظیماتش حداقل گرافیک نباشه :دی)
یه چیز بهینه و بصرفه و نه چندان گرون بهم معرفی میکنید؟
خیلی ممنون

Molten

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,413
سلام عزیزان
من سیستمم اینه
Core2do e7500
Ram 6gb
گرافیک gt240 1gb ddr5
من این سیستم رو چندین سال پیش خریدم و فقط رم رو ارتقا دادم
و با این سیستم gta v رو اجرا کردم
الان دیگه باید ارتقا بدم
من یه سیستم میخوام که ویندوز۱۰ رو روون اجرا کنه کاملا..واسه گیم هم pes هارو روی های گرافیک راحت اجرا کنه و بازی های سنگین الان رو هم خوب اجرا کنه.(تنظیماتش حداقل گرافیک نباشه :دی)
یه چیز بهینه و بصرفه و نه چندان گرون بهم معرفی میکنید؟
خیلی ممنون
سلام
اگر یه تاپیک جدا باز کنی بهتره.
بودجه رو هم بنویس برا سیستم گیمینگ از یک و نیم دو تومن در نظر بگیر به بالا.

بالا