برگزیده های پرشین تولز

مشاوره برای خرید گوشی تا سقف 1.1 میلیون تومان

ocarina4

Registered User
لایک‌ها
25
سلام ،
دوستان بنده قصد دارم n97 بخرم ، به نظرتون گوشی بهتر از n97 توی این رنج قیمت و با این امکانات ، ترجیحا همون نوکیا موجود هست ؟! ...
البته گزینه ی بهتری غیر از نوکیا هم مطرح بود لطف کنین بگین
ممنون
مهم ترین گزینه گزینه اینه که حتما سیستم عامل سیمبین داشته باشه ،

یکمقدار در مورد n97 شنیدم هنگ میکنه ، البته از سری های جدید اطلاع ندارم...

گوشی c6 از نوکیا هم در همون رده هست ، البته جدید تر
http://www.gsmarena.com/nokia_c6-3229.php

Cold398

Registered User
لایک‌ها
6

Ho3eiiin

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان شخصا کدوم رو پیشنهاد میکنین ؟!

اونجور که من مقایسه کردم c6 همون امکانات n97 رو میده با پول کمتر ، این قیمت کمتر نسبت به n97 دلیل خاصی داره یا هردو در یک سطح هستن ؟؟!

کلا پیشنهادتون چهی ؟!
در ضمن n97 یا n97 mini ??!!

Ho3eiiin

Registered User
لایک‌ها
0
??!!

کسی نیست منو راهنمایی کنه ... ؟؟!!!؟!!؟؟

reza1051

Registered User
لایک‌ها
859
سلام یه گوشی میخوام تو این رنج که صدای خیلی بالایی داشته باشه مخصوصا هنگام زنگ زدن
بیشتر هم از مدل نوکیا و سونی اریکسون میخوام..

mahdi.khosravi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

Dark Hero

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
370
علیک سلام! :D
الان داری اکس 6 رو با ان 73 مقایسه میکنی که من سه سال پیش 5700 خودم رو گذاشتم کنارش و کیفیتش خیلی بهتر بود! الان شرمنده ان 73! ندارم دم دستم که باهاش تست کنم ولی وقتی گذاشتم کنار Satio، یه مقدار نمایش گر موبایل من شفاف تر بود. اگه مایل بودی از این دو گوشی کنار هم یه عکس میگیرم سر فرصت.
در کل شما میگی رنگش مشکل داره، منم حرف شما رو قبول میکنم ولی این مشکل گوشی شماست نه همه‎ی اکس 6 ها. دلیل اینکه پستت رو کوت کردم هم دقیقا این بود که نخواستم کسی به خاطر حرف شما به اشتباه بی افته و از خریدش صرف نظر کنه چون من شخصا هیچ مشکلی توش ندیدم.
اینجا رو هم ببین، این عکس رو یه ماه پیش انداختم.

04688IMM0.jpg

\\

در مورد دقیق تر تاچ اسکرین resistive نسبت به capacitive هم نفهمیدم الان با من مخالفت کردی یا موافقت! ولی در کل اگه مخالفی میتونم منبع نشونت بدم!
سلام :دي

اصلا ان 73 هم به كنار.
وقتي من با هاش عكس گرفتم،با رنگ واقعي محيط فرق داره.نه يك ذره.تفاوتش نسبتا زياده.
نيازي به عكس گرفتن نيست برادر.از نظر شما مشكلي نداره اما از نظر من و براي من رنگش خوب نيست و طبيعتا يا مشكل از چشم هاي من هست يا گوشي.

نه.اگه كسي واقعا دنبال نظر باشه همه ي نظر ها رو ميخونه.من هم در پايان پستم اگه خونده باشيد گفتم در كل گوشيه خوبيه و همين الان هم ازش راضيم.مشكل من با رنگ LCDيش هست كه با هاش كنار اومدم.

در مورد تاچ هم تاييد كردم.نه امير خان نيازي به منبع و اينا چيزا نيست.
همين كه خودتون ميگيد براي من كافيه.حق هم با شماست ديگه منبع براي چي؟

///

گوشي نو مبارك باشه.
ويواز چطوره؟نسبت به X6 در كل چه چورياست؟

shahram595

Registered User
لایک‌ها
0
سلام به دوستان ، من می خواستم یک گوشی از بین این مدلها انتخاب کنم ممنون می شم که راهنمایی کنید .
1) سونی اریکسون X8
2) نوکیا X6 8GB
3) سامسونگ 8500 wave
البته میدونم که این آخری از لحاظ قیمت بالاتره ولی میخوامم بدون ارزش داره که هزینه کنم مواردی که برای من خیلی مهمه سرعت گوشی ، صدا ، و بالا بودن قابلیت نصب نرم افزاره . قبلاً تجربه استفاده از این گوشی هارا داشتم بترتیب Imate Kjam - HTC Touch FL- P1i- iphone 3G خودم بیشتر دوست دارم اندروید را تجربه کنم ولی هر کسی چیزی می گه . ممنونم.

Parsa-Undead

مدیر باز نشسته
لایک‌ها
1,121
سلام به دوستان ، من می خواستم یک گوشی از بین این مدلها انتخاب کنم ممنون می شم که راهنمایی کنید .
1) سونی اریکسون X8
2) نوکیا X6 8GB
3) سامسونگ 8500 wave
البته میدونم که این آخری از لحاظ قیمت بالاتره ولی میخوامم بدون ارزش داره که هزینه کنم مواردی که برای من خیلی مهمه سرعت گوشی ، صدا ، و بالا بودن قابلیت نصب نرم افزاره . قبلاً تجربه استفاده از این گوشی هارا داشتم بترتیب Imate Kjam - HTC Touch FL- P1i- iphone 3G خودم بیشتر دوست دارم اندروید را تجربه کنم ولی هر کسی چیزی می گه . ممنونم.

x8 رزولوشنش پایینه... فوکوس اتوماتیک برا دوربین نداره ... آندرویدش هم 1.6ـه !!
در نتیجه به نظر من آندروید نمی ارزه که اون 2تای دیگه رو ولی کنی...
برا آندروید می تونین گوشی های اچتیسی رو بررسی کنید...
از جمله Aria ورژن آندرویدش هم 2.1 ـه و دوربین 5 با اتوفکوکس داره... که انتخاب بهتریه به نظر من و ارزشش رو داره بیشتر هزینه کنین

بین اینا من اول ویو بعد x6 رو پیشنهاد می کنم
منتها ویو نمی دونم از لحاظ نرم افزاری چجوریه سیستم عاملش فقط مال سامسونگه ( Bada ) احتمالا باید یه چیزی تو مایه های مائمو باشه ...
اما X6 همون سیمبین خودمونه روش هرچی بخوای نصب می کنی...

shahram595

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز ممنون بخاطر جوابتون ، نظر خودم هم ویو بود فقط از سیستم عاملش میترسم که بعد یک مدت از دور خارج بشه وگرنه همه چیزش عالیه. خیلی آدمو وسوسه میکنه راستی الان قیمتش چنده.

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
قصد خرید گوشی دارم تا سقف 350...!
می خوام که سیستم عامل داشته باشه و تاچ باشه.دوربینش برام اهمیت زیادی نداره.جی پی اس داشته باشه.و از نظر نرم افزاری هم قوی باشه و بشه نرم افزارهای زیادی رو براش پیدا کرد(که فکر می کنم اندروی بهترین گزینه هست در این مورد)
در مورد سیتم عامل ها هیچ اطلاعاتی نداشتم اما با کمی جستجو اطلاعاتی بدست آوردم که همشون م یگفتن اندروید از ویندوز موبایل بهتر هست اما هیچ اطلاعات خاصی از ویندوز موبایل پیدا نکردم که بفهمم که چرا ملت ازش فرارین؟!فقط گویا هنگ می کنه و منوهای تو در تو و سردرگم کننده داره!
در جستجوهام به سوالاتی و نکاتی برخوردم که اینجا مطرح می کنم تا دوستان لطف کنن و نظر بدن:
1)یکی یه حرف عجیب و غریب زده بود که صفحه نمایش 65000 رنگی قابل ارتقا به 16 میلیون رنگ هست!!!خب این قضیه سخت افزاریه نه نرم افزاری!!!درسته؟
2)گویا اندروید قابل ارتقا هست.آیا ویندوز موبایل هم قابلیت ارتقا و آپگرید داره؟تاچ 2 وین موب 6.5 هست آیا قابلیت ارتقا به 7 رو داره؟(اگر اومده)
3)جایی خوندم که ویندوز موبایل رو میشه به اندروید تغییر داد ولی اندروید رو نمیشه به وین موب تغییر داد!این قضیه چقدر صحت داره و اینکه آیا کیفیت سیستم عامل پایین میاد(نسبت به خود سیستم عاملی که کارخونه می زنه)
4)جای دیگری هم نوشته بود که گوشی ها قابلیت بوت دارن!!!یعنی میشه دو تا سیستم عامل رو همزمان رو گوشی داشت و موقع روشن کردن با هر کدوم که خواستیم بیایم بالا!!!!!
5)رابط کاربری کدوم بهتر هست؟
خلاصه اینکه اطلاعاتم نسبت به سیستم عامل های موبایل پایین هست و وقتی که جستجو کردم سوالاتم بیشتر هم شد!یه راهنمایی جامع می خواستم؟
تا به اینجا به گوشی htc touch 2 برخوردم که اکثرا توصیه می کنن و همه کسایی که داشتن ازش راضی بودن.
مرسی

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
بابا مرامتونو شکر...!
بین htc tattoo و htc touch2 کدوم رو توصیه می کنید؟تو این رنج چیز دیگه ای هم هست که توصیه بشه؟

Wiseman

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
138
بابا مرامتونو شکر...!
بین htc tattoo و htc touch2 کدوم رو توصیه می کنید؟تو این رنج چیز دیگه ای هم هست که توصیه بشه؟
هنوز نخریدی؟! :D
خب اینا که یکیشون به سمت شرق میره دیگری به سمت غرب!:دی
تاچ 2 گزینه ی آشغال تری از tattoo ه هرچند که tattoo هم هیچ چیز خاصی نیست. الان قیمت اولی شاید حدود 250 باشه و دومی حدود 270 ولی باز هم به خاطر صفحه نمایش با رزولیشن پاینشون هیچ کدوم رو توصیه نمیکنم.

بهتره کلا بری سمت اندورید چون توی این محدوده قیمت بهتر عمل میکنن. به نظرم از اونجایی که دوربین اهمیت چندانی نداره سونی اریکسون X8 با قیمت تقریبا 280 تومن و سیستم عامل اندروید و صفحه نمایش قابل قبول و از همه مهم تر تاچ اسکرین خازنی، انتخاب خیلی خوبیه.
اروزن تر از این هم سامسونگ I5500 هست با قیمت حدود 220 تومن که از اون دو تا که خودت خودت مد نظر داری جدید تر و تو یه سری چیزها هم بهتره!

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
x8 اندروید 1.6 و گالاکسی 2.1 هست!ایا 1.6 قابلیت ارتقا به نسخه 2 رو داره؟
گالاکسی چقدر زشته:دی
ببینم چی میشه دیگه یه تحقیق کوچولو بکنه ایشاا... میریم یکیو می خریم:دی مشکل بزرگ و عمده ای که ندارن؟

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
یک گوشی تاشو که دوربین خوبی هم داشته باشه.
رنگ توسی یا مشکی داشته باشه.
ترجیحآ سونی اریکسون
هیچ خصوصیت مهم دیگه ای مد نظرم نیست. اگر دوستان بتونند راهنمایی کنند خیلی خیلی ممنون میشم

Flint Lockwood

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
319
یک گوشی تاشو که دوربین خوبی هم داشته باشه.
رنگ توسی یا مشکی داشته باشه.
ترجیحآ سونی اریکسون
هیچ خصوصیت مهم دیگه ای مد نظرم نیست. اگر دوستان بتونند راهنمایی کنند خیلی خیلی ممنون میشم
سلام علی جان
گوشی فلیپ با دوربین 5 یا بالاتر تو مدل های SE پیدا نمیشه (این مدل ها هستن)، با توجه به رنگی که گفتی، W508 رو ببین ، منتها از نظر دوربین متوسط ه

meisamz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
گوشی با مشخصات زیر می‌خوام بخرم!
چی پیشنهاد می‌کنید :
1- امکاناتی مثل جی‌پی اس و وایرلس داشته باشه
2- تاچ پد باشه
3- عکس و فیلمش خوب باشه(نه خیلی آنچنانی)
4- از همه مهمتر برای کارکردهای اصلی یک موبایل یعنی تلفن زدن و شماره گرفتن و تو جیب گذاشتن و برداشتن راحت باشه(چون 90٪ کارم با موبایل زنگ زدن و جواب دادنه)

بالا