برگزیده های پرشین تولز

مشاوره برای خرید گوشی تا سقف 850 هزار تومان

Banned_Bananas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
توصیه میکنم که بدون جستجوی بیشتر، برین و یک دونه Sony Ericsson K750i بخرید....
اسم پراید گوشی ها برای K750i خیلی مناسب هست. فقط دقّت کنید که جعبه گوشی حتماً پلم دست نخورده داشته باشه.

دوستان این hpm-70 روی گوشی های سری N نوکیا چجوری جواب میده؟؟ کسی امتحان کرده؟؟

126fs3344498.png

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
دستتون درد نكنه بچه ها...ممنون
ولي آخه چرا k750؟قيافش كه مالي نيست
mpr.gif
..در ضمن دوست داداش ما داشتش.. گفت رنگش رفته بوده...
يعني همه گوشي ها بدون جلد انقذه زود رنگشون مي ره؟
wht.gif

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
Motorola V3i
بلوتوث
صفحه نمایش TFT
رم میخوره
خوشگل ناز مامان:D تاشو و نازک
دوربین 1.3 مگاپیکسل
کیفیت صدای خوبی داره

شروین جان v3i قیمتش 230-40 ایناس ها!! با یه هندزفری خوب می شه دوروبر 250 !!
v3i هم خیلی خوبه، خوشگلترین انتخابه توی اون رنج قیمت.
اگه حداکثر کارایی رو بخواین تو اون رنج، w700i هست با قیمت 230 ، همون کا750 ، خوشگلترم هستش و بدنه ش بهتره، ولی دوربینش اتوفوکس نیست

mpr.gif
wht.gif

آره خوب قیافش خیلی خوب نیست، ولی امکاناتش نسبت به قیمتش خیلی خوبه، دوربین و ام پی تری عالی با 220-30 تومن پول، اگه قرار بود قیافش هم خیلی توپ باشه که دیگه تو بازار بخر بفروشی در کار نبود:happy:

توصیه میکنم که بدون جستجوی بیشتر، برین و یک دونه Sony Ericsson K750i بخرید....
اسم پراید گوشی ها برای K750i خیلی مناسب هست. فقط دقّت کنید که جعبه گوشی حتماً پلم دست نخورده داشته باشه.

دوستان این hpm-70 روی گوشی های سری N نوکیا چجوری جواب میده؟؟ کسی امتحان کرده؟؟

126fs3344498.png

چون از وسط جدا می شه به صورت تئوریک می تونید با یه تبدیل وصلش کنید به یه گوشی نوکیا، ولی در عمل نمی شه:blush: چون سیمش خیلی کوتاس

حرفهای فرهاد خان تایید میشه...

راستی فرهاد hpm-70 چنده الان؟ اصلش دیگه...

خیلی چاکریم مازیار جان:cool:
یکی از بچه ها می گفت 7-8 تومن...
169.gif
البته اون زمان توی علائدین 14-15 اینا بود فکر کنم..نمی دونم
306.gif

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
mpr.gif
wht.gif

خیر همه گوشیهای بدون جلد اینطور نیستند. بعضی از گوشیها اصولا به هیچ جلدی احتیاج ندارند. کیفیت ساخت K750 زیاد بالا نیست این گوشی چینیه و یا باید به خش افتادن روی شیشه و بدنه عادت کنی و حساس نشی یا جلد شیشه ای بگیری و خیلی مواظبش باشی. البته این مشکل بیشتر گوشیهای چینیه

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
البته K750 مالزیم همینجوری هستش. گوشی های فنلاندی نوکیا هم بعضی هاشون اینجوری هستن (6630 , ...)
درضمن بدون قاب هم می شه سالم نگهش داشتا! یه دونه کیف کمری بگیرید، و مواظب باشید روزی 3 بار نیفته از دستتون!
311.gif

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
خب البته هر گوشی رو حتی از نوع فنلاندی باهاش کشتی بگیری سالم نمیمونه...و هر گوشی رو حتی از نوع ایرانی مواظب باشی سالم میمونه...

الان یه نفر رو میشناسم 1 سال و نیم هست یه k700 داره بدون قاب شیشه ای هم هست ولی تو این مدت خیلی گوشی به اصطلاح کهنه نشده....چرا معلومه کار کرده ولی نه اینکه رنگش بره و گوشش بپره و این حرفها نیست....مواظب باشی چیزی نمیشه....

بقیه این چیزها هم همش حرف هست.... نشنیده بگیری بهتره

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
خب البته هر گوشی رو حتی از نوع فنلاندی باهاش کشتی بگیری سالم نمیمونه...و هر گوشی رو حتی از نوع ایرانی مواظب باشی سالم میمونه...

الان یه نفر رو میشناسم 1 سال و نیم هست یه k700 داره بدون قاب شیشه ای هم هست ولی تو این مدت خیلی گوشی به اصطلاح کهنه نشده....چرا معلومه کار کرده ولی نه اینکه رنگش بره و گوشش بپره و این حرفها نیست....مواظب باشی چیزی نمیشه....

بقیه این چیزها هم همش حرف هست.... نشنیده بگیری بهتره

تایید میشه...!

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5

البته بعضی گوشیها من جمله K750 اصلا احتیاجی به کشتی گرفتن ندارند در اثر استفاده معمولی مثل گوشی ای میشن که روزی 3 بار با مخ افتاده زمین.

ErfanOnline

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,150
ال 7 موتورولا

Sensero

Registered User
لایک‌ها
0
K750 بخر ضرر نمی کنی.

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
البته بعضی گوشیها من جمله K750 اصلا احتیاجی به کشتی گرفتن ندارند در اثر استفاده معمولی مثل گوشی ای میشن که روزی 3 بار با مخ افتاده زمین.

این طرفداران نوکیا تا کی میخوان تعصبی پست بزنن ...... آدمهایی که میان اینجا مشاوره برای خرید گوشی فکر میکنن سونی اریکسون عجب مارک مزخرفیه.....نه عزیزان اینجوریام نیست که جناب داریوش میفرمایند ایشون یک خورده که چه عرض کنم بیشتر تعصبی هستند...البته آقا داریوش ببخشیدا ولی خیلی تابلو هست که پستهاتونو از روی تعصب میزنین

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
این طرفداران نوکیا تا کی میخوان تعصبی پست بزنن ...... آدمهایی که میان اینجا مشاوره برای خرید گوشی فکر میکنن سونی اریکسون عجب مارک مزخرفیه.....نه عزیزان اینجوریام نیست که جناب داریوش میفرمایند ایشون یک خورده که چه عرض کنم بیشتر تعصبی هستند...البته آقا داریوش ببخشیدا ولی خیلی تابلو هست که پستهاتونو از روی تعصب میزنین

اصلا صحبت برند نیست که اینطور درودیوار به هم میبافید! صحبت مدله K750 تقریبا ضعیفترین گوشی از نظر بدنه و کیفیت محافظ صفحه نمایشه و گرنه چرا کسی از w900 و w810 بد نمیگه. قبل از پست های بیدلیل و بی مفهوم خوبه توجه کنید که به چه مطلبی پسات میزنید.

نمیدونم این مخفی کاری نقاط ضعف گوشیهای سونی اریکسون تعصب نیست و گفتنش تعصبه!؟ آقایان تا مدتها هنگ کردن w800 در موقع ارسال بلوتوث رو انکار میکردند چون فکر میکردند سخت افزاریه ولی بعدا سونی اریکسون با فیرمور جدید موضوع رو حل کرد. حتی گفتن این واقعیت که فلان مدل سونی اریکسون چینیه آقایون رو برآشفته میکنه. حالا هدفتون چیه نمیدونم ولی اگر خوبیهاشو میگید بدیهاشو هم بگید البته دیوار حاشا بلنده برای اینکه خش افتادن زیاد صفحه نمایش رو مخفی کنند آقایون کار رو به عکاسی و فتوشاپ هم کشوندند. خلاصه اگر تعصبی هم باشه اونطرف چندین برابر هست.

خسته نباشی.

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
اصلا صحبت برند نیست که اینطور درودیوار به هم میبافید! صحبت مدله K750 تقریبا ضعیفترین گوشی از نظر بدنه و کیفیت محافظ صفحه نمایشه .

پسر خوب من به طور کلی گفتم این مطلبو به صورت نمونه کوت کردم وگرنه اگر صحبت تنها سر اینه که قاب k750 تو بازار زیاده پس مشکل حادی برای این گوشی نیست

قبل از پست های بیدلیل و بی مفهوم خوبه توجه کنید که به چه مطلبی پسات میزنید.

نمیدونم این مخفی کاری نقاط ضعف گوشیهای سونی اریکسون تعصب نیست و گفتنش تعصبه!؟ آقایان تا مدتها هنگ کردن w800 در موقع ارسال بلوتوث رو انکار میکردند چون فکر میکردند سخت افزاریه ولی بعدا سونی اریکسون با فیرمور جدید موضوع رو حل کرد. حتی گفتن این واقعیت که فلان مدل سونی اریکسون چینیه آقایون رو برآشفته میکنه. حالا هدفتون چیه نمیدونم ولی اگر خوبیهاشو میگید بدیهاشو هم بگید البته دیوار حاشا بلنده برای اینکه خش افتادن زیاد صفحه نمایش رو مخفی کنند آقایون کار رو به عکاسی و فتوشاپ هم کشوندند. خلاصه اگر تعصبی هم باشه اونطرف چندین برابر هست.

خسته نباشی.

اینهایی که شما میگی آسمون ریسمون به هم بافتنه ........lol
اصلا هم تو پست بالا صحبت برند نیست اصلا هم تو انتخاب کلمات تعصب به کار نرفته...lol

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
پسر خوب من به طور کلی گفتم این مطلبو به صورت نمونه کوت کردم وگرنه اگر صحبت تنها سر اینه که قاب k750 تو بازار زیاده پس مشکل حادی برای این گوشی نیست
اته...lol

پس صحبت شما از سر تعصبه. من ایراد این مدل از گوشی رو میگم شما کلی گویی میکنی! میتونستی مطلبی رو کوت کنی که مناسب با صحبتت باشه نه اینکه الکی یه چیزی بگی که یک چیزی گفته باشی. اینطوری هر کی ایرادهای یک گوشی رو بگه باید گفت از سر تعصبه. این دیگه نمیشه تاپیک مشاوره میشه یکی از مغازه های جمهوری

tohidshamspour

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
يه موتورولا v3i بخر حال كن
k750 قيافش خوب نيست ال سي ديش هم خيلي كوچيكه
ولي اگه ميخاي با كمترين هزينه صاحب كارايي خوبي بشي كا750 بهترينه شك نكن:)

arash3000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
كا 750 سوني اريكسون
زد 550 آي
زد 530 آي
اينا بهترين گوشي تو اين رنج قيمت هستن
موفق باشيد

لایک‌ها
0
سلام دوستان
من بین 150 تا 200 تومن می خوام یه گوشی بگیرم فقط هم نوکیا
دوستان مدل 6103 رو به من پیشنهاد دادن که به نظرم خودم هم زیبا و نسبت به این قیمت هم با امکانات هست مثل بلوتوث و ...
حالا می خوام از شما بپرسم مشکلات این گوشی چیه؟می خواستم یه راهنمایی در این زمینه بکنید و اگه گوشی به نظرتون میرسه در حدود قیمت و فقط نوکیا به من معرفی کنید
البته چون خودم فعلا نظرم رو همین 6103 هست اگه مشکلات اساسی که اگه داره به من بگید ممنون میشم تا بتونم با یه دید بازتر انتخاب کنم
ممنون

بالا