برگزیده های پرشین تولز

مشاوره بین iphone 6 و galaxy s6 edge

hamidrzm

Registered User
لایک‌ها
19
دوستان عزیز لطفا یه راهنماییم کنید
واقعا موندم کدوم رو بخرم
از یه طرف دلم با ایفونه ولی نمیتونم ایفون 6s بخرم و 6 به نظرم نسبت به s6 edge ضعیف تره

galaxy-s6-edge-vs-iphone-6-1.jpg

parasajoon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آیفو 6s، نسبت به آیفون5s تغییرات چشمگیری داشته است که در ادامه با آن ها آشنا خواهید شد
قابلیت های شگفت انگیز آیفون 6 (بخش دوم)

در آیفون 6 ، ظاهر دستگاه تا پردازنده ها و بخش های داخلی آن ، تغییرات عمده ای داشته اند. صفحه نمایش آیفون 6 ، ضخامت بدنه ، بخش های جزیی اطراف بدنه شامل دکمه صدا و... از چشم گیرترین تغییراتی است که در آیفون 6 ایجاد شده است.

با معرفی سایر قابلیت های شگفت انگیز آیفون 6 ، همراه ما باشید.

معرفی قابلیت های جدید آیفون 6
amazing thing about iPhone

از جمله قابلیت های آیفون 6 که معرفی خواهیم کرد به صورت خلاصه عبارتند از :

1. صفحه نمایش متفاوت در آیفون 6
  2. دسترسی ساده در عین افزایش اسکرین در آیفون 6
  3. پردازنده های قدرتمند در آیفون 6
اولین بخش متفاوت در آیفون 6، صفحه نمایش یا اسکرین است.

صفحه نمایش متفاوت آیفون6
اندازه صفحه نمایش آیفون 6، تا 5.5 اینچ هم رسید و با این اوصاف، به بزرگترین موبایل اپل تبدیل شد. هرچند که آیفون6 ، از نظر اندازه صفحه نمایش در مقابل سری لومیا نوکیا حرفی برای گفتن ندارد؛ اما بازهم این سایز، برای آیفون 6 پیشرفت بزرگی محسوب میشود.

سایز صفحه نمایش در آیفون6 ، حدود 1920x1080 با کیفیت فول اچ دی می باشد و رزولوشن صفحه تا 750x 1334 نیز ارتقا یافته است.

2.JPG

دسترسی ساده در عین افزایش اندازه اسکرین در آیفون 6
افزایش سایز صفحه نمایش در آیفون6 ، سبب شده است که نگهداری این گوشی های همیشه خوش دست اپل، مثل قبل ساده نباشد. در آیفون6، راهکاری برای رفع این مشکل تحت عنوان Reachability معرفی شده است که کاربر برای دسترسی به بخش ناوبری، مجبور نباشد حتما بالای صفحه را لمس کند.

برای فعال کردن این قابلیت تنها کافی است از طریق بخش Accessability ، دسترسی ساده در آیفون6 را فعال کنید.

پردازنده های قدرتمند در آیفون 6
قدرت پردازنده ها در آیفون6 ، تا 40 درصد افزایش داشته است. بر این اساس مشکلات مربوط به برخی از کاربران آیفون مبنی بر کند بودن عکس العمل آیفون در انجام فرمان ها ، برطرف شده است. آیفون 6 از نظر گرافیکی نیز ارتقا یافته است.

از فواید ارتقا پردازنده در آیفون 6 ، می توان به افزایش سرعت موبایل در اجرای دستورات و بهبود کیفیت گرافیک جهت انجام بازی های مختص آیفون می باشد.

3%283%29.jpg

نظر و پیشنهاد شما چیست ؟
نظر خود را در ارتباط با قابلیت های جدید آیفون6 ، از طریق بخش نظرات با ما در میان بگذارید.
اختصاصی: وب

alirezarz62

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
واقعا موندم کدوم رو بخرم
از یه طرف دلم با ایفونه ولی نمیتونم ایفون 6s بخرم و 6 به نظرم نسبت به s6 edge ضعیف تره

شک نکن که s6 edge برتر از حتی iphone 6s هست! یه مقایسه ساده هم در سایتای دیگه بکنی خواهی دید قدرت و امکانات s6 edge خیلی بیشتر و بهتره!

اگر گوشی خوب و عالی و بدون مشکل میخوای s6 edge (خودم سفارش داده بودم دیروز رسید عالیه!) ولی اگه فقط کلاس و پز دادنش مهمه iphone 6s (اونم ن iphone 6)

به سلیقه هم بشدت وابستس من به شخصه میگم s6 edge و s7 edge تو همه چی عالین!

darvish.m

Registered User
لایک‌ها
160
با سلام و احترام
Apple iPhone 6S
Samsung Galaxy S6 Edge
هر دو این مدل های بهترین های روز دنیا هستند. اگر با سیستم عامل ای او اس مشکلی ندارید و می توانید خودتان را سازگار کنید امکانات خاصی را در ایفون تجربه می کنید مانند تاچ سه بعدی و.. اما اگر حوصله در گیری زیاد با گوشی را ندارد و کاربر معمولی تری هستید اندروید بگیرید و اس6 اج را انتخاب کنید

alirezarz62

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
با سلام و احترام
Apple iPhone 6S
Samsung Galaxy S6 Edge
هر دو این مدل های بهترین های روز دنیا هستند. اگر با سیستم عامل ای او اس مشکلی ندارید و می توانید خودتان را سازگار کنید امکانات خاصی را در ایفون تجربه می کنید مانند تاچ سه بعدی و.. اما اگر حوصله در گیری زیاد با گوشی را ندارد و کاربر معمولی تری هستید اندروید بگیرید و اس6 اج را انتخاب کنید
کار معمولی و عادی؟ شما گوشی بالارده اندرویدی دستت گرفتی؟!! اصلا تو کاربرد ایفون حرفی در برابر این گوشی نداره! تو قدرتم همینطور! (شما بیا رو همین ایفون یه صفحه fhd یا qhd بذار ببین بازده گوشی چقد پایین میاد و کم میاره!)
با این وضع قانون جدید رجیستری و جمع اوری گوشی های ایفون که یکی دو روزه افتاده سر زبون ها و عدم تاسیس نمایندگی اپل در ایران، خریدن یک ایفون اشتباه محضه!

darvish.m

Registered User
لایک‌ها
160
کار معمولی و عادی؟ شما گوشی بالارده اندرویدی دستت گرفتی؟!! اصلا تو کاربرد ایفون حرفی در برابر این گوشی نداره! تو قدرتم همینطور! (شما بیا رو همین ایفون یه صفحه fhd یا qhd بذار ببین بازده گوشی چقد پایین میاد و کم میاره!)
با این وضع قانون جدید رجیستری و جمع اوری گوشی های ایفون که یکی دو روزه افتاده سر زبون ها و عدم تاسیس نمایندگی اپل در ایران، خریدن یک ایفون اشتباه محضه!
دوست عزیز عصبی نشوید
ایفون هم متعلق به بنده نیست و من منفعتی از ان ندارد. در ابتدای جمله هم عرض کردم هر دو از بهترین ها هستند. منظور بنده از کاربر عادی این بود که کار با ای او اس دردسر بیشتری دارد و باید حوصله بیشتری داشته باشید در حالی که اندروید کاربری ساده تری دارد.
نهایتا بعد از همه تحلیل های فنی سلیقه انتخاب نهایی خواهد بود.
موفق باشید

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
شما تا به حال آیفون دستت گرفتی یا حتی از نزدیک دیدی ؟ !!!!!!!!!
اپل چه بدی ای به شما کرده که به دروغ دارین ازش بد میگین ؟
احتمالا شما از همونایی نیستین که میگن آیفون بلوتوث نداره ؟

واقعا موندم کدوم رو بخرم

هردوی این گوشی ها عالی هستاند اما :
شما بهترین پرچمدار اندروید رو بگیرین و یک آیفون نمیگم 6 حتی سری 5 رو بگیرین
اوایل هر 2 خوب کار میکنن اما بعد از یک ماه شما حتی نمیتونید به گوشی اندروید فکر هم کنید در صورتی که در عملکرد ios هیچ فرقی با روز اول نمیبینی
ثبات و پایداری و روان بودن آیفون هرچقدر بگذره هیچ فرقی نمیکنه فقط کافیه امتحان کنی تا ببینی

alirezarz62

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
شما تا به حال آیفون دستت گرفتی یا حتی از نزدیک دیدی ؟ !!!!!!!!!
اپل چه بدی ای به شما کرده که به دروغ دارین ازش بد میگین ؟
احتمالا شما از همونایی نیستین که میگن آیفون بلوتوث نداره ؟

هردوی این گوشی ها عالی هستاند اما :
شما بهترین پرچمدار اندروید رو بگیرین و یک آیفون نمیگم 6 حتی سری 5 رو بگیرین
اوایل هر 2 خوب کار میکنن اما بعد از یک ماه شما حتی نمیتونید به گوشی اندروید فکر هم کنید در صورتی که در عملکرد ios هیچ فرقی با روز اول نمیبینی
ثبات و پایداری و روان بودن آیفون هرچقدر بگذره هیچ فرقی نمیکنه فقط کافیه امتحان کنی تا ببینی
دوست عزیز من تعمیرکارم و هر روز با کلی گوشی اندروید و ایفون و ویندوزفون دارم سرو کله میزنم! شما مشخصه دارید از روی تعصب این حرف هارو میزنید! و من مطمئنم شما گوشی بالارده اندروید دستت نگرفتی!
به هرحال بحث با یک متعصب به جایی نمیرسه من واقعیت رو گفتم خواه برای شما بد باشه خواه نباشه!
به هر حال این پست منسوخ شده و چند وقته اپدیت نشده و بهتره دیگه پاسخی براش ارسال نشه و احتمالا استارتر عزیز تا الان تصمیمشو گرفته

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

avast4890

Registered User
لایک‌ها
66
آیفون ۶ نگیرید چون تا یکی دو ماه آینده با معرفی آیفون ۷ عملاً به یه گوشی قدیمی تبدیل خواهد شد و کاهش ارزشش هم شدید میشه، نظر سایر دوستان درسته، بهترین گزینه S7 سامسونگ هست.

erfan shariat

Registered User
لایک‌ها
106
دوست عزيز حرف منطقي بزن
مه حرف چرت
تر اندازه صفحه ي ٤.٧ رزولوشن qhd معنا نداره
در ضمن چشم انسان بيشتر از اچ دي و تو موبايل تشخيص نميده
خداروشكر هم هيچ شركت معتبري روي صفحه ي ايفون هيچ ايرادي نزاشته البته تل جايي كه من ميدونم
در ضمن ايفون مثل اندرويد نياز به ٣ گيگ رام و ٤ كيگ رام نداره
همون ٦اس با ٢ گيگ رام كل خيلي از گوشي ها رو تو سرعت خابونده
من خودم اس٦ و اس٧ ايج داشتم ايفونم داشتم
نصف اون چيزا و سنسور هاي سامسونگ تو استفاده روزمره به كار نمي اد

بالا