برگزیده های پرشین تولز

مشاوره جهت خرید کیبورد تا 5 میلیون

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
درود به همه دوستان یکم عجله دارم جهت خرید کیبورد ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

یک کیبورد می خوام حدود 5 میلیون و بک لایت خیلی خوب داشته باشه و طول عمر خوبی هم داشته باشه و با سیم هم باشه و فول کیبورد باشه و کلیدهای مکانیکی و کم صدا داشته باشه ( گرین سوییچ نباشه ) و کاربرد گیم و تایپ هست
حالا بین مدل های موجود در بازار از جمله این سه مورد زیر ممنون میشم بفرمایید بهترین انتخاب کدومه ؟ و چرا ؟

کیبورد مکانیکال گلوریوس (( GMMK Full Size (Prebuilt) ((Gateron Brown

کیبورد مکانیکی ریزر ( Blackwidow Chroma V2 (Orange Switch

کیبورد مکانیکی ایسوس ( ROG Strix Flare (Cherry MX Red

اگر مدل های دیگه ای مدنظرتون هست ممنون میشم معرفی بفرمایید
سپاس

Last edited:

freebird

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
362
من خودم Blackwidow Chroma V2 دارم در یک کلام بی نظیره ولی من بازی نمیکنم نمیدونم برای بازی هم اینطور هست یا نه

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
ممنون از پاسخ دوستان این کیبورد ایسوس بیشتر با خواسته های من جور بود تخفیف خوبی هم خورده بود برای همین خریدمش راضی هم هستم و مشکلی باهاش نداشتم

2 تا سوال داشتم

1- عمر چراغ های پس زمینه کیبورد های RGB چقدره معمولا ؟ و تفاوتی میکنه روی نور زیاد قرار بگیره یا نور کم ؟

2- این کیبورد از سوییچ مکانیکی چری قرمز استفاده میکنه بعضی دکمه هاش موقع کار باهاش گاهی صدای فنر مانندی میده می خواستم بدونم طبیعی هست ؟

ممنون از راهنماییتون

freebird

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
362
ممنون از پاسخ دوستان این کیبورد ایسوس بیشتر با خواسته های من جور بود تخفیف خوبی هم خورده بود برای همین خریدمش راضی هم هستم و مشکلی باهاش نداشتم

2 تا سوال داشتم

1- عمر چراغ های پس زمینه کیبورد های RGB چقدره معمولا ؟ و تفاوتی میکنه روی نور زیاد قرار بگیره یا نور کم ؟

2- این کیبورد از سوییچ مکانیکی چری قرمز استفاده میکنه بعضی دکمه هاش موقع کار باهاش گاهی صدای فنر مانندی میده می خواستم بدونم طبیعی هست ؟

ممنون از راهنماییتون
به خوشی استفاده کنید
این برند های درست حسابی نمیشه برای RGB شون عمر گذاشت من ندیدم تا الان این همه سال این همه مدل خراب بشن البته من کلا از اول طرفدار Razer بودم و داشتم و هیچ وقت برای خراب شدن عوضشون نکردم نه دکمه ها خراب شدن نه چراغ ها همیشه چون مدل جدیدتر اومده عوض کردم
در مورد اون صدا هم معمولا کیبوردهای مکانیکی اون صدا رو کلیدها دارن من حالا اهل بازی نیستم ولی گویا گیمر ها به اون صدا علاقه دارن بعضی از مدل های مکانیکی البته صدای کمتری دارن

بالا