برگزیده های پرشین تولز

مشاوره خريد تلويزيون (ال سي دي ، ال اي دي ، پلاسما)

alireza013

Registered User
لایک‌ها
4
سلام.
من هيچ شناختي از تلويزين ندارم و حتي فرق دقيق بين lcd ، led و پلاسما رو هم نميدونم. اينجا فقط ميخوام از شما دوستان مشاوره بگيرم براي يه تلويزيون دو بعدي كه كيفيت تصوير خوبي داشته باشه ، سايزش حداقل ٤٢ اينچ باشه ، فيلم از روي فلش بخونه ، ورودي hdmi داشته باشه و بقيه ويژگي ها هم با خودتون.
سقف قيمت هم ١٤٠٠ ! ديگه آخرش همين باشه!
ممنون ميشم دوستان راهنمايي كنن.

PofakNamaki

Registered User
لایک‌ها
40
مدل 42kd30 با قیمت 1150
همه جور فرمتی هم با usb پخش میکنه .
فرکانس 120 هرتز
full hd
گارانتی خوب
قابلیت ضبط برنامه های تلویزیون
مجهز به ماشین زمان
زاویه دید وسیع
دارای گیرنده دیجیتال داخلی

این مدل جزء led های جدید ایکس ویژن هست و به نظر من انتخاب خوبیه چون قیمت مناسبی داره نسبت به ویژگیهای خوبش .

سایر مشخصات :
ماديران - X.Vision TV LE-42KD30-مشخصات، بررسي و خريد-تلويزيون ايكس ويژن

mojtabamir

Registered User
لایک‌ها
30
پلاسماهای full hd پاناسونیک هم ی نگاه بنداز

arashmidos

Registered User
لایک‌ها
46
قیمت مدل 40LE430X شارپ 1390 تومنه و ژاپنی هست . کیفیت تصویر و دوام پنلش خوبه . گیرنده دیجیتال داخلی داره و فیلم و ... از usb پخش میکنه .

مشخصات :
مجهز به پانل LED ژاپني

داراي تيونر ديجيتال داخلي DVB-T

Full HD 1080P

داراي سه ورودي HDMI

خروجي صوتي SRS Trusurround XT

قابليت پخش فيلم سينمايي به حالت 24 فريم در ثانيه

قابليت پخش فرمت Divx

قابليت كاهش مصرف برق (Optical picture control)

POTK

Registered User
لایک‌ها
19
پلاسماهای full hd پاناسونیک هم ی نگاه بنداز

تایید می شه
قیمتشون خیلی ارزونتر از LCD هستش
مصرف برقش خیلی بیشتره
تصویرش واقعی تر هستش
ولی LCD تصویری غیرواقعی و جذابتر داره

danijon_2006

Registered User
لایک‌ها
12
بین این چندتا مدل کدومارو پیشنهاد میدین.اینترنت و غیره هم زیاد برام کارایی نداره.برای مصرف عادی هست.رسیور هم full hd هست
samsung:
46es5600
46d5950
lg:
47lv3710
47ls4600
46lw9500

Last edited:

arastoo_ameri

Registered User
لایک‌ها
17
تلویزیون lcd مدل 40L5600X شارپ هم گزینه خوبیه . dvbt داخلی داره .
قیمت 1100 تومن و مشخصات :
مجهز به پانل LCD ژاپني

Full HD 1080P

داراي تيونر ديجيتال داخلي DVB-T

داراي 3 ورودي HDMI

قابليت پخش فيلم سينمايي به حالت 24 فريم در ثانيه

خروجي صوتي SRS Trusurround XT

قابليت كاهش مصرف برق (Optical picture control)

M.N.W.Z

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان.
من میخوام یه دست تلویزیون بگیرم. بودجه هم بد نیست.
خودم دو مدل مد نظر دارم یکی LG 42LM76100 و اون یکی Panasonic 42VT30 هستش. به نظرتون کدوم بهتره؟ ممنون میشم راهنمایی کنید. (بودجه دیگه ته تهش 2800 نه بیشتر. اگر مدل دیگه غیر از اینا و مارک دیگه ای مد نظر هست که مناسب تر باشه خوشحال میشم پیشنهاد بدین)
فقط خواهشا" سر تعصب مارک نباشه که حالا چون LG هستش بگین نه بدرد نمیخوزه. پیشاپیش سپاس.

M.N.W.Z

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان.
خودم دو مدل مد نظر دارم یکی LG 42LM76100 و اون یکی Panasonic 42VT30 هستش. به نظرتون کدوم بهتره؟ ممنون میشم راهنمایی کنید. (بودجه دیگه ته تهش 2800 نه بیشتر. اگر مدل دیگه غیر از اینا و مارک دیگه ای مد نظر هست که مناسب تر باشه خوشحال میشم پیشنهاد بدین)
فقط خواهشا" سر تعصب مارک نباشه که حالا چون LG هستش بگین نه بدرد نمیخوزه. پیشاپیش سپاس.

انصافا" کسی نیست جواب بده؟

PofakNamaki

Registered User
لایک‌ها
40
سلام دوستان.
اگر بین این دو مدل میخوای انتخاب کنی Panasonic 42VT30 گزینه خوبیه . ژاپنی هست و کیفیت تصویر خوبیم داره .

yasmas

Registered User
لایک‌ها
1
سلام.
من هيچ شناختي از تلويزين ندارم و حتي فرق دقيق بين lcd ، led و پلاسما رو هم نميدونم. اينجا فقط ميخوام از شما دوستان مشاوره بگيرم براي يه تلويزيون دو بعدي كه كيفيت تصوير خوبي داشته باشه ، سايزش حداقل ٤٢ اينچ باشه ، فيلم از روي فلش بخونه ، ورودي hdmi داشته باشه و بقيه ويژگي ها هم با خودتون.
سقف قيمت هم ١٤٠٠ ! ديگه آخرش همين باشه!
ممنون ميشم دوستان راهنمايي كنن.

با سلام و عرض ادب و احترام

خواهشمند ام به منظور آموزش و راهنمایی و روشن شدن اذهان عمومی در خصوص ال ای دی های برخی شرکت های خارجی معروف در ایران و بخصوص جلوگیری از اتلاف وقت و سرمایه شما حتما سری به این تایپیک بزنید و اینو شییر کنید تا بقیه هم بخونن و استفاده کنن.

خوندن این تایپیک ممکنه چند میلیون تومان ارزش مادی و معنوی داشته باشه. شک نکنید

با تشکر

http://forum.persiantools.com/t306846.html

mr-mostafa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان من دستم خالیه میخوام یه تلویزیون خوب بگیرم که سقفش 2 میلیون باشه فقط تیونر داخلی هم داشته باشه اگه نه که جدا یه ستاپ باکس بخرم. البته ایکس ویژن نمیدونم کیفیتش چطوره ولی قیمتش از بقیه برندها پائینتره و زیر 2 میلیون هست سایز 32 اینچ. فوا اچ دی باشه - اگر وای فای داشته باشه چقدر گرونتر میشه؟؟؟؟ كلا بين سوني - شارپ- توشيبا- پاناسونيك و غيره كدام از نظر كيفيت تصوير و تاريك نبودن خوبه ؟؟؟
ممنون میشم واقعا راهنمایی کنید.

Last edited:

shapel

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6

mr-mostafa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من دو روز قبل 43e495 گرفتم البته سه بعدیه
مدله معمولیش هم هست 43e4580 که حدود 1560000 قیمتشه
این بلاسماهای جدید فقط 210 وات مصرف میکنن

Samsung Plasma PS43E4950 - تلویزیون پلاسما سامسونگ پی اس 43 ای 4950

دوست عزيز پلاسما بهتره يا ال سي دي ال اي دي؟؟؟؟ ما ال سي دي سامسونگ سري 6 يا 7 داريم يادم نيست وقتي فيلم تاريك ميشه هيچي ديده نميشه و انعكاس نور هم داخلش ميافته. براي همين كلا تو زمينه تلويزيون بيشتر ميگن سوني خيلي خوبه. حالا در كل يه تلويزيون با قابليت Full HD- wifi- dvb-t باشه و زاويه ديد تصاوير و روشناييش خوب باشه نهايت تا 2 ميليون چي مدل هايي هست؟؟؟ بين برندها كدام خوبه؟

D^D

Registered User
لایک‌ها
1,235
دوست عزيز پلاسما بهتره يا ال سي دي ال اي دي؟؟؟؟ ما ال سي دي سامسونگ سري 6 يا 7 داريم يادم نيست وقتي فيلم تاريك ميشه هيچي ديده نميشه و انعكاس نور هم داخلش ميافته. براي همين كلا تو زمينه تلويزيون بيشتر ميگن سوني خيلي خوبه. حالا در كل يه تلويزيون با قابليت Full HD- wifi- dvb-t باشه و زاويه ديد تصاوير و روشناييش خوب باشه نهايت تا 2 ميليون چي مدل هايي هست؟؟؟ بين برندها كدام خوبه؟
6930 سامسونگ هم مورد مناسبی هست
کیفیت تصویر خوبیم داره .

abadgaran

Registered User
لایک‌ها
16
دوستان من دستم خالیه میخوام یه تلویزیون خوب بگیرم که سقفش 2 میلیون باشه فقط تیونر داخلی هم داشته باشه اگه نه که جدا یه ستاپ باکس بخرم. البته ایکس ویژن نمیدونم کیفیتش چطوره ولی قیمتش از بقیه برندها پائینتره و زیر 2 میلیون هست سایز 32 اینچ. فوا اچ دی باشه - اگر وای فای داشته باشه چقدر گرونتر میشه؟؟؟؟ كلا بين سوني - شارپ- توشيبا- پاناسونيك و غيره كدام از نظر كيفيت تصوير و تاريك نبودن خوبه ؟؟؟
ممنون میشم واقعا راهنمایی کنید.
با این بودجه میتونی جدیدترین مدل led ایکس ویژن بخری . مدلش 42KD40 هست .
لینک مشخصات ماديران - X.Vision TV LE-42KD40-مشخصات، بررسي و خريد-تلويزيون ايكس ويژن
قیمت حدود 1900تومن

shapel

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
40ES5960 samsung گزینه ی خوبیه
با قابليت LED-Full HD- wifi- dvb-t
قیمت: 2.445.000
کیفیت تصویر sony فوق العادست ولی قیمتش بالاست و فرمتهای ویدئویی کمی رو پشتیبانی میکنه

mr-mostafa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنونم از دوستان
تلويزيون هاي اسنوا چطوره؟؟ پيشنهاد ميكنيد؟؟؟ اسنوا تو چه درجه كيفي هست؟؟ البته يكي از بستگان داره راضي هستش حالا نميدونم در چه حد هست. سامسونگ ميترسم بخرم ديگه چون خراب در بياد اصلا ساپورت خوبي نداره چند تا از همكارام دچارش شدن و در نهايت با ضرر فروختن سوني رو جايگزين كردن.

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,875
سلام دوستان . برادر خانمم میخواد ال سی دی یا ال ای دی بخره که دیشب از من پرسید گفتن ال سی دی بخره . یکی از دلایلم این بود که ال سی دی مقاوم تر از ال ای دی هست . به نظرتون ال سی دی مدلی داره که وضوح تصویرش در حد ال ای دی باشه و امکانات جدید رو هم داشته باشه ؟ منظورم گیرنده ی دیجیتال و ... هست

Click4u

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
سلام دوستان . برادر خانمم میخواد ال سی دی یا ال ای دی بخره که دیشب از من پرسید گفتن ال سی دی بخره . یکی از دلایلم این بود که ال سی دی مقاوم تر از ال ای دی هست . به نظرتون ال سی دی مدلی داره که وضوح تصویرش در حد ال ای دی باشه و امکانات جدید رو هم داشته باشه ؟ منظورم گیرنده ی دیجیتال و ... هست

اگه مقاومت مد نظرت باشه پلاسما که از هردوی اینا قوی تره :-؟
ما ما سامسونگ 43 اینچ پلاسماست موقع خرید فروشنده با مشت میزد تو صفحه اش هیچی نمیشد !
مدل کاملش : PS43E450
البته مال ما قدیمیه ، الان تا سری 8 هم اومده
باید به فکر آپدیت باشیم
1361396923103004.gif

از نظر کیفیت خیلی خوب هستند تی وی های سامسونگ

بالا