برگزیده های پرشین تولز

مشاوره خريد تلويزيون (ال سي دي ، ال اي دي ، پلاسما)

sina_jafary

Registered User
لایک‌ها
4
سلام دوستان من از کسایی که کمی تخصص دارن چندتا سوال داشتم:

1.بهترین برند ال ای دی اسمارت 3دی از نظر کیفیت و امکانات کدومه؟

2.سه تا از بهترین ال ای دی های 46-47 اینچ تا سقف 6 میلیون رو نام ببرید با درج قیمت؟ (کیفیت ساخت و تصویر و امکانات برام مهمه)

ممنون........

hamedesf

Registered User
لایک‌ها
117
دوستان سامسونگ
7750
46اینچ
خوبه بنظرتون؟

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

shapel

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام دوستان من از کسایی که کمی تخصص دارن چندتا سوال داشتم:

1.بهترین برند ال ای دی اسمارت 3دی از نظر کیفیت و امکانات کدومه؟

2.سه تا از بهترین ال ای دی های 46-47 اینچ تا سقف 6 میلیون رو نام ببرید با درج قیمت؟ (کیفیت ساخت و تصویر و امکانات برام مهمه)

ممنون........

1.Samsung
2.قیمت : 5550000 تومان Samsung LED 46ES8880
Samsung LED 46ES6980 قیمت : 4299000 تومان
LG LED 47LM96000

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
سلام
دوستان تا سقف 2500 بهترین انتخاب چی میتونه باشه ؟!

led تا 40-42 اینچ و فول اچ دی و 3D ... اسمارت هم نباشه که الکی گرون بشه ...

ارادت...

shapel

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6

amirsell

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
سلام.
من هيچ شناختي از تلويزين ندارم و حتي فرق دقيق بين lcd ، led و پلاسما رو هم نميدونم. اينجا فقط ميخوام از شما دوستان مشاوره بگيرم براي يه تلويزيون دو بعدي كه كيفيت تصوير خوبي داشته باشه ، سايزش حداقل ٤٢ اينچ باشه ، فيلم از روي فلش بخونه ، ورودي hdmi داشته باشه و بقيه ويژگي ها هم با خودتون.
سقف قيمت هم ١٤٠٠ ! ديگه آخرش همين باشه!
ممنون ميشم دوستان راهنمايي كنن.[/QUOT

led باکیفیت تره ولی در نگهداریش باید دقت کنی تا رطوبت به صفحه نرسه وگرنه زود از بین میره.

sina_jafary

Registered User
لایک‌ها
4

ممنون shapel جان البته نظر خودمم Samsung LED 46ES8880 بود ولی ی بنده خدایی میگفت برند سامسونگ کیفیت ش پایینه و از این حرفا....

shapel

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6

ممنون shapel جان البته نظر خودمم Samsung LED 46ES8880 بود ولی ی بنده خدایی میگفت برند سامسونگ کیفیت ش پایینه و از این حرفا....

خواهش میکنم
کیفیت سامسونگ پائین نیست ولی کیفیت سونی - پاناسونیک و شارپ به مراتب بهتره اما یه سری مشکلات دارن که اونم قیمت بالا - پشتیبانی کم فرمتهای ویدئویی و خدمات پس از فروش نسبتا ضعیف
تقاط قوت سامسونگ و الجی در واقع عکس تقاط ضعف این برندهاست: قیمت پائین - پشتیبانی اکثر فرمتهای ویدئویی و خدمات پس از فروش قوی

shapel

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام.
من هيچ شناختي از تلويزين ندارم و حتي فرق دقيق بين lcd ، led و پلاسما رو هم نميدونم. اينجا فقط ميخوام از شما دوستان مشاوره بگيرم براي يه تلويزيون دو بعدي كه كيفيت تصوير خوبي داشته باشه ، سايزش حداقل ٤٢ اينچ باشه ، فيلم از روي فلش بخونه ، ورودي hdmi داشته باشه و بقيه ويژگي ها هم با خودتون.

led باکیفیت تره ولی در نگهداریش باید دقت کنی تا رطوبت به صفحه نرسه وگرنه زود از بین میره.

اگر بودجتون رو کمی افزایش بدین این مدل بهترین گزینه برای شماست
Samsung Plasma PS43E4850

arashmidos

Registered User
لایک‌ها
46
خواهش میکنم
کیفیت سامسونگ پائین نیست ولی کیفیت سونی - پاناسونیک و شارپ به مراتب بهتره اما یه سری مشکلات دارن که اونم قیمت بالا - پشتیبانی کم فرمتهای ویدئویی و خدمات پس از فروش نسبتا ضعیف
تقاط قوت سامسونگ و الجی در واقع عکس تقاط ضعف این برندهاست: قیمت پائین - پشتیبانی اکثر فرمتهای ویدئویی و خدمات پس از فروش قوی
درسته منم موافقم که کیفیت سونی - پاناسونیک و شارپ به مراتب بهتره چون پنلهای مرغوبتری دارن و نمایش رنگهاشون طبیعی تر و بهتره . قیمت بالاشون هم بدلیل پنلهای ژاپنی و مرغوبیه که استفاده میشه . اما در مورد پشتیبانی ویدئویی باید بگم فقط سونی در این زمینه ضعیف عمل کرده . بعضی مدلهای پاناسونیک هم ساپورت فرمت خوبی دارن . اما تمام ledهای شارپ انواع فرمتها رو ساپورت میکنن . در مورد خدمات پس از فروش هم به نظر من کار سونی و شارپ و ال جی عالیه چون بهترین خدمات پس از فروش رو دارن .

ultraviolet90

Registered User
لایک‌ها
87
سلام اینکه میگن پلاسما عمر کمتری داره درسته؟ یا اینکه اگه ضربه وسط صفحه بخوره حتی آروم ممکنه صفحه سفید بشه و بدرد نخوره/؟ به خاطر قیمتها میخام یه پلاسما بگیرم 42حداقل و بودجه هم زیر 1500 دارم بی گارانتی بگیرم به نظرتون؟ سامی یا ال جی یا پاناسونیک یا ... کدومو بگیرم کسایی که پلاسما دارند راهنمایی کنن که شفافیتش قابل قبوله؟در حد ال سی دی هست؟

shams03

Registered User
لایک‌ها
512
تا 2500 46 اینچ به بالا چی بگیرم ؟

mr-mostafa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.

دوست عزيز من برج 2 يه پلاسما LG خريدم سايز 42 اينچ به قيمت 1 ميليون 600 هزار تومان. فوق العاده هستش و تصويرش از كنار هم نگاه ميكني زاويه 170 درجه فوق العاده هست و الان كه كانال هاي ماهواره ياه ست كه فول اچ دي و اچ دي هست رو ميبينم لذت ميبرم. تازه اچ دي هم هست ولي فول اچ دي ها رو به راحتي نشان ميده. من سامسونگ هم داشتم ولي ال جي واقعا يه چيز ديگست ضمن اينكه با تحقيقاتي كه تو اجمن ها و سايت ها كردم پنل اصلي براي ال جي هستش و سوني هم پنل رو از ال جي ميگيره كه يه مقدار گرونتر هم در مياد. در كل از هر تكنسين هم پرسيدم كه نمايندگي خيلي برندها رو دارن ميگفتن ال جي يه سر و گردن بالاتره تو محصولاتش

marge moosh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
تا 2500 46 اینچ به بالا چی بگیرم ؟

46kd40 xvision بگیر . من 42 اینچشو خریدم . مدل خوبیه . 46 اینچ حدود 2600 تومنه .
دارای گیرنده دیجیتال داخلی
full hd
فرکانس 120 هرتز
قابلیت پخش انواع فرمتها با usb
قابلیت ضبط برنامه های تلویزیونی
دارای ماشین زمان

ali.kajdom

Registered User
لایک‌ها
20
دوستان تا سقف 3.5 ملیون یه tv LED معرفی کنید 3d نباشه
این جریان فرکانس چیه؟ به چه درد میخوره؟ هرچی بیشتر باشه بهتره؟

badform

Registered User
لایک‌ها
97
سایتی هست که قیمت و آخرین مدل تلویزیون های پلاسما را داشته باشه؟
توی خ جمهوری هم که رفتم اکثرا مغازه ها برند سامسونگ و ال جی بودند و بیشتر ال ای دی و ال سی دی و مدل های عمومی ( یعنی مدل هایی که اکثر مغازه ها داشتند و تنوع زیاد نبود )
من دنبال پلاسما هستم بیشتر به خاطر قیمت بهتر.

بالا