برگزیده های پرشین تولز

مشاوره خرید لپ تاپ

real_madrid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا این لپ تاپ هم دستگاه خوبیه ، منتها all digitall اومده lcd رو اشتباه زده تاچ که تاچ نیست
Review Lenovo IdeaPad Y500 Notebook - NotebookCheck.net Reviews

آقا گیر دادی به قیمت ارزا ، آقا اگه همچنین چیزی هم میگن منظورشون اینه که اون زمانی که خرید کردن قیمت دلار مثلا 2400 بود یا هر قیمتی ، ولی شما به این چیزا توجه نکن کشکه ، قیمت کامپیوتر قیمت روزه و بازار جهانیه مثل طلا میمونه قیمت بره بالا میره بالا ، قیمت بره پایین میکشه پایین حالا حتی دلار 4500 خریده باشه

ملاکت قیمت روز بازار باشه بیخیال این بازیا باش

موفق باشید.

ممنونم......

arashmidos

Registered User
لایک‌ها
46
باسلام خدمت دوستان عزیز
میخواستم یه لپ تاپ بگیرم که هم کیفیتش خوب باشه هم بشه باش بازی کرد
تا2800000پول دارم
نظر خودم فوجیتسو lh532
نظری دارید ممنون میشم
و سوال دوم
تا تابستون صبر کنم یا الان بگیرم؟
روند قیمتا چجوریه؟
10اردیبهشت یه سری قراره برم تهران اگه نظرتون الانه بگیرم

اگه بتونی 4540s hp گیر بیاری مدل خیلی خوبیه . کانفیگهای مختلفی داره ولی قیمت این کانفیگی که الان بهت میدم حدود 2500-2400 تومنه . این مدل هم مشخصات خوبی داره و هم بدنه محکم و قشنگی داره . من تاییدش میکنم .
پردازنده: Intel Ivy Bridge® Core™ i5
حافظه: 4 گيگابايت
هارد ديسك: 640 گيگابايت
گرافيك: 2 گيگابايت Radeon

در مورد قیمتها هم واقعا" معلوم نیست چی پیش بیاد .

rso

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
بهترین چیزی که میتونی بگیری lenovo y500 هستش . گرفیک بهتر (gt650) و تازه این قابلیت رو داره که اگه قدیمی شد ، یه گرافیک دیگه هم بهش اضافه کنی . lcd در آل دیجیتال درست نوشته شده . مدل full hd وارد نمیشه .

ata3929

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
دوستان ممنون میشم کمکم کنین
کدوم یک از این لپ تاپ ها بهتره؟
[h=1]Acer TravelMate TMP253-MG - A
[/h][h=1]Lenovo Essential G500 - A
[/h][h=1]Acer TravelMate TMP253-M-32344G50Mnks[/h]کدوم یک از اینا سرعت cpu بالاتری داره ؟
من کار سنگین باهاش ندارم فوقش گاهی وقتا هفتوشاپ کار میکنم
ولی بیشتر وقتا روشن بمونه ومشکل پیش نیاد (واسه وب گردی)

abadgaran

Registered User
لایک‌ها
16
بهترین چیزی که میتونی بگیری lenovo y500 هستش . گرفیک بهتر (gt650) و تازه این قابلیت رو داره که اگه قدیمی شد ، یه گرافیک دیگه هم بهش اضافه کنی . lcd در آل دیجیتال درست نوشته شده . مدل full hd وارد نمیشه .
y500 کانفیگ خوبی داره . قیمتشم مناسبه . قبل از این تعطیلات با گارانتی مادیران خریدمش 2250 .

Arian_ZzeD

Registered User
لایک‌ها
7
سلام دوستان منم دنباله زدن همچین تاپیکی بودم که خوشبختانه اینجارو پیدا کردم!
خیلی وقته میخوام لپ تاپ بخرم اما خیلی وسواس نشون میدم تو خرید کردن . از چندنفری پرسیدم بهم گفتن که الان لنوو خیلی خوبه ایسوس هم بدک نیست اما قیمتش کمی بالاست !
شنیدم وایو آمار خرابیش خیلی رفته بالا !! درسته ؟
به نظرشما این لپ تاپ های تاچ چطورن ؟ بعضیاشونم که تا میشن مثله تبلت ظاهرا که خوبن اما میخواستم ببینم ارزش دادن 7تومن پول رو دارن ؟
من لپ تاپ رو برای دانشگاه و بازی میخوام .
خودم نظرم رو ایسوس هست ولی میگن لنوو هم قیمتاش خوبه هم اینکه جنسه خوب میده بهت !
ممنون میشم راهنماییم کنید .
کانفیگ مورد نظرم هم ترجیحا اینه :i7 Haswel , Ram 8 , Vga 2 , LCD HD Full HD , HDD 1T

rso

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
خیلی وقته میخوام لپ تاپ بخرم اما خیلی وسواس نشون میدم تو خرید کردن . از چندنفری پرسیدم بهم گفتن که الان لنوو خیلی خوبه ایسوس هم بدک نیست اما قیمتش کمی بالاست !
به نظرشما این لپ تاپ های تاچ چطورن ؟ بعضیاشونم که تا میشن مثله تبلت ظاهرا که خوبن اما میخواستم ببینم ارزش دادن 7تومن پول رو دارن ؟
خودم نظرم رو ایسوس هست ولی میگن لنوو هم قیمتاش خوبه هم اینکه جنسه خوب میده بهت !
کانفیگ مورد نظرم هم ترجیحا اینه :i7 Haswel , Ram 8 , Vga 2 , LCD HD Full HD , HDD 1T
شما میتونید از ASUS N550JV یا MSI Ge60 جدید استفاده کنید . اگه صفحه نمایش اچ دی بخوای MSI Ge40 و Lenovo y510p هستش .

محسن فرهادزاده

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درود بر همه کاربران و مدیران محترم

دوستان عزیز
دوتا لپ تاپ SONY و DELL هست. میخوام نظر شما ها رو هم بدونم ببینم کدومش بهتره و هر کدوم حدودا چه قیمت ارزش داره....؟؟؟؟

در حقیقت DELL مال خودمه و SONY مال یکی از دوستان هست و کارت صداش هم مشکل داره. اما مهم نیست کارت صداش چون کارت صدای اکسترنال دارم و مال خود لپتاپ رو Disable میکنم. حالا هم قیمت حدودی دستگاه خودم و هم این سونی مال دوستمو میخوام بدونم چقدر ارزش داره...؟؟؟!!!!

SONY fw590fbp USA
500GB
6GB RAM

DELL Studio 1558 Core i7 Q720 1.6
4GB
500GB
9cell
ATI Radeon HD5470

ممنون

severusss

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام ب تمامی دوستان و کارشناسان محترم..
قصد خرید لپ تاپ گیم ام اس آی دارم...و گزینمو انتخاب کردم و تمام کارا آمادس برای انجام...ب صورت سفارشی ... GT60 dominator 424
تنها مشکل اینه ک یکی دونفر ک فروشنده بودن،اصلا برا خرید پیش اینا قرار نیس برم و مشاوره دادن،بهم گفتن ک ام اس آی خرابیش زیاده و هرکی برده ناراضی بوده.
توروخدا دوستان کسی تجربه کار داره بیاد بهم بگه...
واقعا موندم بین دوراهی...

mr-mostafa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
بین لپ تاپ های اپل کدوم بهتر و قوی تر هستن؟؟؟
مک بویر ایر که سبک هستش قوی هم هستن؟؟؟؟
آیا نیازی به کول پد ندارن مخصوصا برای مصارف طولانی ؟؟؟ چون میگن آلمینیومی هستن و خنک نیازی نیست چون حوصله کول پد ندارم.
کیبوردش میگن فرق داره باعث تداخل در تایپ نمیشه؟؟؟/ اینطوری باید بریم یه کیبورد و موس وایرلس هم بخریم؟؟؟؟؟
ایسوس زن بوک بخرم یا مگ بویر ایر؟؟؟؟ اگر ایسوس در حد مک بوک ایر هست این همه پول ندم ولی یه لپ تاپ خوب و قوی و عمری و سبک میخوام.
ممنون میشم راهنمایی کنید.

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
به نام خدا
سلام عزیز. اینکه آمار خرابی Sony Vaio رفته بالا صرفا شایعه ای است که توسط نمایندگان سایر برندها برای خراب کردن بازار سونی بکار میره. لپ تاپهای تاچ خیلی هم خوبن. مخصوصا اگر ویندوز 8 روشون نصب کنید. طبیعیه که تاچ یه امکانات اضافیه که دسترسی رو در بسیاری از موارد نسبت به ماوس سریعتر میکنه و تقریبا شما انگار یک تبلت هم دارید. اما لپتاپهای تاچ اگر قیمتی زیر 2 میلیون داشته باشند معمولا بدرد بازی نمی خورن. شما چه مدلی تاچی دیدین که 7 میلیون قیمتش بوده!؟ اگر برای بازی می خواین بنده لپ تاپ تاچی سراغ ندارم که کارت گرافیک قوی داشته باشه. اگر دنبال لپ تاپ با کارت گرافیکی خفن هستید که هر بازی رو تقریبا با بهترین کیفیت براتون اجرا کنه و این معیار اصلیتونه پیشنهاد بنده:
http://www.digikala.com/Product/DKP-34684/MSI-GT60-2OC-3K-IPS-Edition-B/لپ-تاپ-ام-اس-آی-GT60-مدل-2OC-3K-IPS-Edition
این دیگه آخرشه. دیگه از این کانفیگ خفن تر میخواین! خوراک بازیه.با گارانتی ماتریکس بخرید و با خیال راحت باهاش حال کنید. البته آمار خرابی ام اس آی بالاست. ولی با گارانتی ماتریکس خیالتون تا پایان گارانتی راحت باشه. اما اگر وسواس دارید و پول زیاد همن نمی خواین بدین و جنس نسبتا خوب میخواین:
http://www.digikala.com/Product/DKP-34227/ASUS-N550JK/لپ-تاپ-ايسوس-N550JK/keyword-n550

سلام ب تمامی دوستان و کارشناسان محترم..
قصد خرید لپ تاپ گیم ام اس آی دارم...و گزینمو انتخاب کردم و تمام کارا آمادس برای انجام...ب صورت سفارشی ... GT60 dominator 424
تنها مشکل اینه ک یکی دونفر ک فروشنده بودن،اصلا برا خرید پیش اینا قرار نیس برم و مشاوره دادن،بهم گفتن ک ام اس آی خرابیش زیاده و هرکی برده ناراضی بوده.
توروخدا دوستان کسی تجربه کار داره بیاد بهم بگه...
واقعا موندم بین دوراهی...
سلام عزیز. بله آمار خرابی MSI بالاست. اما با گارانتی ماتریکس یه کم خیال آدم راحت میشه. اما متاسفانه توی بازار ایران فعلا بنده اثری از سری Gaming لپ تاپ دل یا ایسوس , اچ پی و سونی ندیدم. اما اگر میخواین بازیهای خفن رو با کیفیت نسبتا عالی ببینید فعلا همین بهترین انتخابه. در غیر اینصورت یه لپ تاپ سونی با بهترین کارت گرافیکی که موجود باشه انتخاب یا ایسوس
http://www.digikala.com/Product/DKP-34227/ASUS-N550JK/لپ-تاپ-ايسوس-N550JK/keyword-n550
انتخاب کنید که مطمئنا از نظر کارت گرافیک به نصف لپ تاپ MSI معرفی شده نمیرسن که چاره ای نیست. دیگه سبک و سنگین کردن این مساله و انتخاب نهایی با خودتونه. چون کلا کارت گرافیکهای بالا دمای بالایی تولید می کنند که مهارش سخته و تغذیه زیادی هم لازم دارن که کلا در حجم یه لپ تاپ طراحی بسیار مشکلی داره و خرید MSI یه نوع ریسک حداقل بعد از اتمام موعد گارانتی محسوب میشه.

با سلام
بین لپ تاپ های اپل کدوم بهتر و قوی تر هستن؟؟؟
مک بویر ایر که سبک هستش قوی هم هستن؟؟؟؟
آیا نیازی به کول پد ندارن مخصوصا برای مصارف طولانی ؟؟؟ چون میگن آلمینیومی هستن و خنک نیازی نیست چون حوصله کول پد ندارم.
کیبوردش میگن فرق داره باعث تداخل در تایپ نمیشه؟؟؟/ اینطوری باید بریم یه کیبورد و موس وایرلس هم بخریم؟؟؟؟؟
ایسوس زن بوک بخرم یا مگ بویر ایر؟؟؟؟ اگر ایسوس در حد مک بوک ایر هست این همه پول ندم ولی یه لپ تاپ خوب و قوی و عمری و سبک میخوام.
ممنون میشم راهنمایی کنید.
سلام عزیز. مک بوک پرو همونطور که از اسمش برمیاد قوی تر از مک بوک ایر هستش. اصلا شما مک بوک ایر با پردازنده بیش از Core i5 نخواهید یافت. نیاز به کول پد ندارند.کلا برای تایپ در محیط Mac OS با زبان فارسی یه کم مشکلات داریداما حل نشدنی نیست. خیلی راحت می تونید با BootCamp ویندوز هم نصب و هر مشکلی داشتید هم در ویندوز حلش کنید. اگر کیبورد و ماوس وایرلس از برند خوب مثل Logitech یا Razer هم بخرید چه بهتر. کلا لپ تاپهای باریک کانفیگهای پایینی دارند. مگر اینکه بخواین بالای 10 میلیون هزینه کنید و سری Z سونی رو بخرید که یک اعجوبست. وزن کم , داشتن دیسک درایو , باریک , بدنه پلی کربنات مخصوص و بسیار با کیفیت. اگر نمی خواین زیاد به لپ تاپ فشار بیارید و سرعت خیلی زیاد هم توقع ندارید و سیستم عامل مک هم براتون کاربرد نداره با قیمت حدود 1800000 تومان اینو بخرید:
http://www.digikala.com/Product/DKP-6444/ASUS-VivoBook-S200E/لپ-تاپ-ايسوس-ويوو-بوک-S200E/keyword-s20
دقت کنید که برای باریک شدن چه این لپ تاپ و چه مک بوک ایر , دیسک درایو ندارن.
اما لپ تاپی که هم کم وزن باشه , هم پردازندش بالا باشه , هم رزولوشن صفحه و تفکیک بالایی داشته باشه و کلا همه خوبیها رو با هم داشته باشه باید بالای 5 میلیون هزینه کنید.

Last edited:

resident

Registered User
لایک‌ها
2
سلام. وقت بخیر
من 2 تا لپ تاپ میخوام برای بخش فروش . کارشون پرزنت نرم افزار تحت وب است. میخوام روشون sql server 2008 r2 نصب کنم و iis.
به نظرتون چه مدلی از لپ تاپ های لنوو رو بگیرم؟

قیمتش هم نهایتا تا 1.5 باشه. هر چی قیمتش کمتر باشه بهتر. البته به شرطی که سخت افزارش هم خوب باشه

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
سلام. وقت بخیر
من 2 تا لپ تاپ میخوام برای بخش فروش . کارشون پرزنت نرم افزار تحت وب است. میخوام روشون sql server 2008 r2 نصب کنم و iis.
به نظرتون چه مدلی از لپ تاپ های لنوو رو بگیرم؟

قیمتش هم نهایتا تا 1.5 باشه. هر چی قیمتش کمتر باشه بهتر. البته به شرطی که سخت افزارش هم خوب باشه
سلام. من اگه جاي شما باشم به جاي لنوو ، سوني مدل زير رو باقيمت حدود 1450000 تهيه ميكنم:
http://www.sony-asia.com/product/svf1521byg
پردازنده Core i3 و HDD 320GB و ... يه سرچ بزنيد همه چيزش معلوم ميشه.

resident

Registered User
لایک‌ها
2
سلام. من اگه جاي شما باشم به جاي لنوو ، سوني مدل زير رو باقيمت حدود 1450000 تهيه ميكنم:
http://www.sony-asia.com/product/svf1521byg
پردازنده Core i3 و HDD 320GB و ... يه سرچ بزنيد همه چيزش معلوم ميشه.

لنوو که به لحاظ سخت افزاری از این مدل قویتره.
به خاطر چه مزیتهایی این مدل رو بگیرم؟
با 70 تومن بالاتر یه core i5 4200M لنوو می تونم بگیرم. ا

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
لنوو که به لحاظ سخت افزاری از این مدل قویتره.
به خاطر چه مزیتهایی این مدل رو بگیرم؟
با 70 تومن بالاتر یه core i5 4200M لنوو می تونم بگیرم. ا
به سبب کیفیت قطعات بکاررفته , طراحی , ساخت و دوام لپ تاپ سونی و کیفیت بدنه و طراحی پایین لنووهای ارزان قیمت. اگه دنبال صرفا کانفیگ هستید لنوو کم رقیبه به نسبت قیمت. ولی اگه دنبال دوام و خرکاری و قطعات مرغوب هستید لنوو رو پیشنهاد نمی کنم.

farzad128

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اساتید محترم سلام

دنبال یک مینی لپتاپ مثل surface pro با ویندوز 8 میگردم واسم مهمه که بتونم از کارت شبکه استفاده کنم و کارهایی مثل جیلبریک گوشی و دیدن فیلم با زیرنویس را انجام بدم
سوالم اینه که این تبلت ها با کارت شبکه یو اس بی سازگار هستند؟
دوم اینکه بهترین پیشنهاد تا سقف 5 میلیون چیست
ضمنا ایا امکان استفاده از سی دی رام اکسترنال توسط این مدل ها وجود دارد؟
ممنون

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
اساتید محترم سلام

دنبال یک مینی لپتاپ مثل surface pro با ویندوز 8 میگردم واسم مهمه که بتونم از کارت شبکه استفاده کنم و کارهایی مثل جیلبریک گوشی و دیدن فیلم با زیرنویس را انجام بدم
سوالم اینه که این تبلت ها با کارت شبکه یو اس بی سازگار هستند؟
دوم اینکه بهترین پیشنهاد تا سقف 5 میلیون چیست
ضمنا ایا امکان استفاده از سی دی رام اکسترنال توسط این مدل ها وجود دارد؟
ممنون
سلام. آره عزیز چرا که نه.
اونم آره. البته شاید مدلی مجبور بشید بگیرید که منبع تغذیش جداست. Microsoft Surface Pro 3 عالیه.
اینم عکسش:
ethernet.jpg

اینم لینکش:
http://www.microsoft.com/surface/en-ie/support/hardware-and-drivers/usb-to-ethernet-adapter

بالا