برگزیده های پرشین تولز

مشاوره خرید کارت گرافیک تا سقف 200 هزار تومان

al.zohari2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
avalan ro lcd 1080.1920 nadarim un male led hast .sanian ba 20t begard donbale 460gtx daste 2 dar hade tamiz peyda shodanesh kami sakhte vali peyda mishe unaie ro ham ke baghie goftan bikhial hamashun freqancy low hastand.rahnamaie az over clock

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
avalan ro lcd 1080.1920 nadarim un male led hast .sanian ba 20t begard donbale 460gtx daste 2 dar hade tamiz peyda shodanesh kami sakhte vali peyda mishe unaie ro ham ke baghie goftan bikhial hamashun freqancy low hastand.rahnamaie az over clock

پس 2261V LG چیه ؟:دی

mr-iman

Registered User
لایک‌ها
13
دوست عزیز قصد بی احترامی نیست اما فارسی به این قشنگی حیف نیست اینگلیسی مینویسی؟
بعد شما یکمی فکر کنم از قافله تکنولوژی عقبی من LCD AOC FULL HD DOR 60000:1 دارم که 23.5 هست و کاملا از رزولیشن خودش خبر دارم چون همیشه باید بعد از تعویض ویندوز بزارم رو این رزولیشن
و من این 6850 رو برداشتم حدودا 3-4 روز هست تو این گرونی ها دنبال پاور کالر نتونستم برم چون قیمت بالا بود اما مارک ATI برداشتم!!راضی راضی هستم NFS RUN رو با اخرین گرافیک که همون باشه 1920*1080 و Batman Arkham City
که این دو بازی به تازگی منتشر و تقریبا با گرافیک های خیلی خوبی به بازار امدن رو ریختم و بازی کردم بدون هیچ مشکلی
اقای HWT ببخشید اسم کوچیکتون رو نمیدونستم ممنون از راهنمایی هاتون و تشکر از بقیه دوستان گلم که نظر دادن ایشالله برای همشون جبران کنم فعلا پاور داره کار میکنه+اینکه یک رم دیگه به سیستم اضافه کردم که مجموعا بشه 6 گیگ
و پرچم هنوز بالاست با تمام قدرت:blush::party::medieval:
راستی یک هارد 2 ترا هم میخوام به این سیستم اضافه کنم اما خوب این دفعه از پاور واقعا میترسم!!!
هنوز یک سری کار داره این هارد که دارم انجام میدم اما خوب تا ببینیم خدا چی میخواد

بالا