برگزیده های پرشین تولز

مشاوره خرید

73mohamadsaadi

Registered User
لایک‌ها
221
سلام بادر بستگی به نوع پرنده داره ولی معمولا یا از سرلاک مخصوص پرنده گان استفاده میشه یا این که تخم مرغ اب پز ومقداری شکرو مولتی ویتامین وپودر سوخاری رو با هم خوب قاطی میکنین تا بصورت خمیر شل دربیاد وبا یه تیکه چوب با سرنگ انسولین یا چوب کبریت (بسته به اندازه ونوع پرنده ) به پرنده خورانده میشه اگه دهنشو باز نکرد که طبیعیه چند بار چوبو جلو عقب ببرین پیش نوکش خودش دهنشو باز میکنه هرچی پرنده بزرگ تر بشه دفعات غذا دادن هم کم میشه
سوالی بود درخدمتم

AM$IR

Registered User
لایک‌ها
80
سلام بادر بستگی به نوع پرنده داره ولی معمولا یا از سرلاک مخصوص پرنده گان استفاده میشه یا این که تخم مرغ اب پز ومقداری شکرو مولتی ویتامین وپودر سوخاری رو با هم خوب قاطی میکنین تا بصورت خمیر شل دربیاد وبا یه تیکه چوب با سرنگ انسولین یا چوب کبریت (بسته به اندازه ونوع پرنده ) به پرنده خورانده میشه اگه دهنشو باز نکرد که طبیعیه چند بار چوبو جلو عقب ببرین پیش نوکش خودش دهنشو باز میکنه هرچی پرنده بزرگ تر بشه دفعات غذا دادن هم کم میشه
سوالی بود درخدمتم

پودر سوخاری ؟؟ !!

ندید اقا پرنده میمیره .

تخم مرغ هم سنگینه اصلا

بهترینش همون سرلاک مخصوص پرنده هاست

73mohamadsaadi

Registered User
لایک‌ها
221
دوست عزیز پودر سوخاری بدون شیر منظور از پودر سوخاری گوشت نیست اون نون سوخاری ک خشکه پودرشو میزنن تو سرلاک
تخم مرغم بهترین ماده غذایی برای هر جوجه ای هست
من از قناری تا سهره ومینا و... سرلاکشون همه تخم مرغ اب پز داره ولی زرده تخم مرغ با توجه به گرم بودنش تو این فصل خیلی هم تو سرلاک بکار میره،منم سرلاک پرنده رو پیشنهاد کردم ولی ممکنه کسی نخواد خرج کنه خودش درست کنه:)

AM$IR

Registered User
لایک‌ها
80
دوست عزیز پودر سوخاری بدون شیر منظور از پودر سوخاری گوشت نیست اون نون سوخاری ک خشکه پودرشو میزنن تو سرلاک
تخم مرغم بهترین ماده غذایی برای هر جوجه ای هست
من از قناری تا سهره ومینا و... سرلاکشون همه تخم مرغ اب پز داره ولی زرده تخم مرغ با توجه به گرم بودنش تو این فصل خیلی هم تو سرلاک بکار میره،منم سرلاک پرنده رو پیشنهاد کردم ولی ممکنه کسی نخواد خرج کنه خودش درست کنه:)

بهترین سرلاک دست ساز اینه تخم مرغ خوبه اما سنگینه برا جوجه سرلاکی

فایل های ضمیمه

• پرنده.png
    پرنده.png
    20.6 KB · نمایش ها: 7

73mohamadsaadi

Registered User
لایک‌ها
221
هرکسی یک جور سرلاکی درست میکنه دوست عزیز من تا حالا با این سرلاک مشکلی نداشتم ،باز هم میگم درست کردن وترکیب سرلاک بسته به نوع پرنده داره ونمیشه هر سرلاکی رو به همه نوع پرنده داد
تو این سرلاکی ک شما عکس گذاشتین من منبع خوبی برای پروتیین نمیبینم بجز مغز افتاب گردان که انرژی چندانی نداره

peyman5534

Registered User
لایک‌ها
2,404
دوستان من چند تا ادم کوچولو پیدا کردم کسی خریداره پیام بده

karim1989

Registered User
لایک‌ها
46
دوستان من چند تا ادم کوچولو پیدا کردم کسی خریداره پیام بده
وااااااااااااااااااااا؟
از کجا پیدا کردی ؟:general611::general611::general611::general611::general611::general611::general611:

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
برای خرید همستر کجا پیشنهاد میدید؟
فرق همستر سوری با همستر تایلندی و چینی چیه؟

لوازم مثل قفس و ..... همستر رو از کجا میشه با قیمت ارزون خرید؟

hadi2626

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان من یک فروشگاه تو زمینه خرید گل و گیاه پیدا کردم که کارشون خیلی خوبه و مشاوره بسیار عالی هم بهتون قبل از خرید میده آدرس سایتش میزارم حتما بهش سر بزنید
www.e-gol.ir

بالا