برگزیده های پرشین تولز

@@@@@@@@!@مشاوره درباره ی بهترین مولتی ویتامین برای ریزش مو@@@@@@

Haideranoos

Registered User
لایک‌ها
3,769
درود دوستان
سال نو مبارک
بسیار مهمه برام
میخاستم بدونم مولتی ویتامین ها برای ریزش مو خوبن؟؟
نظرتون درباره فارماتون چیه؟؟
با سپاس

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
درود دوستان
سال نو مبارک
بسیار مهمه برام
میخاستم بدونم مولتی ویتامین ها برای ریزش مو خوبن؟؟
نظرتون درباره فارماتون چیه؟؟
با سپاس
باید دید ریزش مو چه نوع هست؛ریزش موی وابسته به هورمون مردانه که شایع ترین ریزش مو در مردان جوان هست به این مکمل ها پاسخ نمیده،چون علت ریزش کمبود ویتامین ها نیست؛
حتی مولتی ویتامین در بسیاری دیگر از ریزش مو هم تاثیر ندارد،چون علت اونها چیز دیگری هست
شاید برای تقویت مو و کم پشتی مصرفش بتونه کمک کنه اما در کل مکمل ها دارو نیستند و اثر درمانی ندارند و تا مشکل ایجاد شده کمبود ویتامین ها نباشد اثر مناسبی در بهبودی نخواهند داشت

Haideranoos

Registered User
لایک‌ها
3,769
باید دید ریزش مو چه نوع هست؛ریزش موی وابسته به هورمون مردانه که شایع ترین ریزش مو در مردان جوان هست به این مکمل ها پاسخ نمیده،چون علت ریزش کمبود ویتامین ها نیست؛
حتی مولتی ویتامین در بسیاری دیگر از ریزش مو هم تاثیر ندارد،چون علت اونها چیز دیگری هست
شاید برای تقویت مو و کم پشتی مصرفش بتونه کمک کنه اما در کل مکمل ها دارو نیستند و اثر درمانی ندارند و تا مشکل ایجاد شده کمبود ویتامین ها نباشد اثر مناسبی در بهبودی نخواهند داشت
دوست گرامی سپاس
من ریزش موم الان قطع شده و فقط میرم حموم یه چندتا میریزه که نسبت به چند روز پیش خیلی کمتر شده و دو روزه الان ریزش ندارم
من تو خودم کمبود روی و ویتامین رو احساس میکنم و علائمش بیشترش تو من هست به نظرتون کمبود روی و ویتامین باعث ریزشده؟
و در آخر شما چیزی به نام قرص نانو کپس شنیدید؟

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
کمبود ویتامین ها در یک فرد بدون بیماری زمینه ای و تغذیه معمولی بعید هست
و با اینکه کمبود روی در کشور ما شایع هست اما علایمش بیشتر از یک ریزش مو هست و علایم غیراختصاصی و وسیعی دارد
مگر علایمی که شما حس میکنید چیست؟

Haideranoos

Registered User
لایک‌ها
3,769
کمبود ویتامین ها در یک فرد بدون بیماری زمینه ای و تغذیه معمولی بعید هست
و با اینکه کمبود روی در کشور ما شایع هست اما علایمش بیشتر از یک ریزش مو هست و علایم غیراختصاصی و وسیعی دارد
مگر علایمی که شما حس میکنید چیست؟
بعدازظهرها احساس خستگی دارم
اعصابم و خلق و خوی م بد شده نمیتونم کنترل کنم
ببخشید مصرف خودسرانه مولتی ویتامین ها باعث ریزش مو میشه اگه زیاد مصرف شه؟

Last edited:

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
بعدازظهرها احساس خستگی دارم
اعصابم و خلق و خوی م بد شده نمیتونم کنترل کنم
ببخشید مصرف خودسرانه مولتی ویتامین ها باعث ریزش مو میشه اگه زیاد مصرف شه؟
اینهایی که میگین ربطی به کمبود روی و ویتامین نداره و اکر هم باشه در آخر لیست تشخیص هاست

خیر،باعث ریزش مو نمیشه،

ali0z

Registered User
لایک‌ها
70
معمولا ریزش مو امری ژنتیکیه...
برای جلوگیری از ریزش مو استرس رو از خودتون دور کنید، زمان خاصی رو برای استراحت تعیین کنید (کامل استراحت کنید) و ویتامین های لازم برای حفظ کیفیت مو (مخصوصا وقتی تحت استرس هستید) مصرف کنید
تخم مرغ محلی برای تحکیم و افزایش رشد مو خوبه، به این صورت که زردی تخم مرغ رو جدا کنید برای 1 تا 2 ساعت روی موهاتون نگهدارید بعد شستشو دهید

برای ریزش مو ناشی از استرس هم نگران نباشید که بیشتر به خودت استرس وارد بشه!! چرا که ریزش مو بر اثر استرس هم برگشت پذیره، کافیه استرس رو از خودتون دور کنید برای مدتی دوباره موهای شما از نو رشد می کند باید بتونید استرستون رو کنترل کنید نه فقط بخاطر ریزش مو (!) ، بلکه برای رسیدگی بهتر به امور زندگی که خیلی مهمه

Haideranoos

Registered User
لایک‌ها
3,769
معمولا ریزش مو امری ژنتیکیه...
برای جلوگیری از ریزش مو استرس رو از خودتون دور کنید، زمان خاصی رو برای استراحت تعیین کنید (کامل استراحت کنید) و ویتامین های لازم برای حفظ کیفیت مو (مخصوصا وقتی تحت استرس هستید) مصرف کنید
تخم مرغ محلی برای تحکیم و افزایش رشد مو خوبه، به این صورت که زردی تخم مرغ رو جدا کنید برای 1 تا 2 ساعت روی موهاتون نگهدارید بعد شستشو دهید

برای ریزش مو ناشی از استرس هم نگران نباشید که بیشتر به خودت استرس وارد بشه!! چرا که ریزش مو بر اثر استرس هم برگشت پذیره، کافیه استرس رو از خودتون دور کنید برای مدتی دوباره موهای شما از نو رشد می کند باید بتونید استرستون رو کنترل کنید نه فقط بخاطر ریزش مو (!) ، بلکه برای رسیدگی بهتر به امور زندگی که خیلی مهمه
ممنونتم داداش
واقعا ریزش مو به خاطر استرس برگشت پذیره؟؟؟؟؟

ali0z

Registered User
لایک‌ها
70
بله برگشت پدیره کاملا, میتونید سرچ کنید منابع معتبر رو مطالعه کنید. من خودم تجربه ریزش مو بر اثر استرس رو داشتم که میگم. البته حدود 6 ماه طول میکشه تا موهای ریخته شده دوباره رشد کنن، ولی نهایتا به حالت اول برمیگرده و دوباره پرپشت میشه
متن زیر همدرباره ریزش مو و بازگشت مو بعد از استرس هست
bestseller.png

َشما به فکر درمان استرس باشیید که براتون عادت نشه و ادامه پیدا نکنه، ریزش مو حل میشه خودش

Haideranoos

Registered User
لایک‌ها
3,769
بله برگشت پدیره کاملا, میتونید سرچ کنید منابع معتبر رو مطالعه کنید. من خودم تجربه ریزش مو بر اثر استرس رو داشتم که میگم. البته حدود 6 ماه طول میکشه تا موهای ریخته شده دوباره رشد کنن، ولی نهایتا به حالت اول برمیگرده و دوباره پرپشت میشه
متن زیر همدرباره ریزش مو و بازگشت مو بعد از استرس هست
bestseller.png

َشما به فکر درمان استرس باشیید که براتون عادت نشه و ادامه پیدا نکنه، ریزش مو حل میشه خودش
بسیار سپاسگذارم
حالا بیشتر استرسم حدود ۹۰%به خاطر این ریزش مو هست که من خیلی حساسم
شما راهی برای کم کردن و از بین بردنش دارید؟

ali0z

Registered User
لایک‌ها
70
خب همینکه بدونید ریزش مو ناشی از استرس برگشت پذیره، از استرستون کم میشه. استرستون رو کنترل کنید عرض کردم زمان میبره یخورده، 6 ماهی طول میکشه تا دوباره موها مثل قبل پرپشت بشه... (طبق تجربه شخصی) عجله نکنید وسواسیت هم به خرج ندید! :)

Haideranoos

Registered User
لایک‌ها
3,769
خب همینکه بدونید ریزش مو ناشی از استرس برگشت پذیره، از استرستون کم میشه. استرستون رو کنترل کنید عرض کردم زمان میبره یخورده، 6 ماهی طول میکشه تا دوباره موها مثل قبل پرپشت بشه... (طبق تجربه شخصی) عجله نکنید وسواسیت هم به خرج ندید! :)
مرسی

بالا