برگزیده های پرشین تولز

مشاوره درباره ی خرید گوشی های طرح اصل اندروید(کمکم کنین)

adsinfo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بنده برای خرید گوشی طرح اصل سایت موبایل21 رو توصیه میکنم http://www.mobile21.ir قیمت مناسب + کیفیت خوب
یه تعدادی از گوشی هاش ساخت کره هستند و بنده از سامسونگ گلگسی S4 ورژن1 چهار هسته ای راضی هستم

p30msb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
اره کلا گوشی های خوبی داره برای کسایی که کلاس کار براشون مهمه مثل من خیلی خوبن چون اصلا با اصل قابل تشخیص نیستند mobile21.ir

amir_eir

Registered User
لایک‌ها
333
سلام

چیزی که میخواستم به دوستان توصیه کنم اینکه مدنظر داشته باشن گوشی طرح خریداری نکنن چونکه این مدل گوشیها رو از شرکتهای بسیار معتبر چین گرفته مثلHDC-clone و... تولید میکنن تا کارگاه های زیرزمینی که فوق العاده بی کیفیت هستن و متاسفانه همیشه وارد کننده ها بخاطر سود بیشتر اون بی کیفیت ها رو وارد میکنن و فاقد خدمات و قطعات و زود هم خراب میشن توصیه من خرید گوشی های چینی برند است مثل لنوو که اخیرا" ما داریم قرارداد میبندیم میاریم با ضمانت یکساله و 5 سال خدمات پس از فروش هم میفروشیم. گوشی های لنوو دو برابر قیمتش ارزش خرید داره بعنوان مثال یک چهار هسته ای که همیشه کیفیت دوربین منحصر به فردی هم این برند داره رو میشه با 600 هزار خرید معادل یک گوشیه 900 هزاری تا 1200 برند های دیگه برابری و حتی برتری هم داره.

MyLGcookie

Registered User
لایک‌ها
446
LG L70 بگیر

بالا