برگزیده های پرشین تولز

مشاوره در خرید پرینتر سیاه و سفید

depp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام

دوستان باید خدمتون عرض کنم بنده میخواستم یک پرینتر سیاه و سفید چند کاره بگیرم.در واقع فقط 2 کار میخوام داشته باشه اول پرینت انجام بده و دوم اینکه فکس هم باشه.من جستجوی زیادی رو انجام دادم اما فقط 2 مدل پیدا کردم که زیاد خوب نبودن و اینکه برند سامسونگ بودن.
اگر از دوستان کسی پرینتر اینچنینی رو میشناسه حالا برندش سامسونگ نباشه بهتره (اگر هم بود دلیل خوب بودنش رو بگه) بی زحمت معرفی کنه.خیلی ممنون

حالا اولویت اول خرید این 2 کاره ای است که گفتم ولی اگر پیدا نشد یک چند کاره ای که فکس و پرینت رو هم حتما داشته باشه بسیار خوبه.اگه معرفی کنید ممنون میشم.
اما نکته ای که مدنظرم هست اینکه جم و جور باشه که زیاد جا نگیره چون برای محل کار میخوام و جا هم زیاد ندارم.کیفیت چاپ هم مهم هست.رنج قیمت هم بین 300 تا 400 باشه.

اگه بنده رو در این زمینه کمک کنید فوق العاده ممنونتون میشم.بازم تشکر
flower.gif

depp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
کسی نبود راهنمایی کنه؟

vahid_itc

Registered User
لایک‌ها
127
کسی نبود راهنمایی کنه؟

HP LaserJet M1522nf

Samsung SCX-4623F

شما میتونی اینا رو در نظر بگیری کمی بالاتر در میاد ولی کیفیت و امکانات خوبی دارن از نظر فضا هم معمولا تو پرینترهای چند کاره اگه فکس هم به مجموعه اضافه بشه کلا کمی از نظر سایز بزرگ میشه در کل فک میکنم اینا خوب باشن
دستگاهی که بخوای فکس هم باشه اجبارا باید یه دستگاه 4 کاره ی فکس+کپی+ اسکن+پرینت باشه، پرینت+فکس خالی نداریم

Last edited:

depp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
HP LaserJet M1522nf

Samsung SCX-4623F

شما میتونی اینا رو در نظر بگیری کمی بالاتر در میاد ولی کیفیت و امکانات خوبی دارن از نظر فضا هم معمولا تو پرینترهای چند کاره اگه فکس هم به مجموعه اضافه بشه کلا کمی از نظر سایز بزرگ میشه در کل فک میکنم اینا خوب باشن
دستگاهی که بخوای فکس هم باشه اجبارا باید یه دستگاه 4 کاره ی فکس+کپی+ اسکن+پرینت باشه، پرینت+فکس خالی نداریم

خیلی ممنون.ولی من 2 تا دیدم که پرینت + فکس بودن ولی خیلی بدرد نمیخوردن.حالا شما از بین 2 مدلی که معرفی کردی کدوم رو بیشتر پیشنهاد میدی؟ من نظرم رو سامسونگ هست ولی از یه طرف میگن سامسونگ خرج بر میداره.درسته؟

vahid_itc

Registered User
لایک‌ها
127
خیلی ممنون.ولی من 2 تا دیدم که پرینت + فکس بودن ولی خیلی بدرد نمیخوردن.حالا شما از بین 2 مدلی که معرفی کردی کدوم رو بیشتر پیشنهاد میدی؟ من نظرم رو سامسونگ هست ولی از یه طرف میگن سامسونگ خرج بر میداره.درسته؟

تو این دو مدل پیشنهادی سامسونگ بهتره ولی به خاطر نوسانات ارز قیمتش رفت بالا

بالا