برگزیده های پرشین تولز

مشاوره در زمینه پرورش شترمرغ میخوای بیا داخل

mojtaba995351

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام اقا وحید میشه با شما تماس گرفت لطفا اگر امکان داره از تلگرام یا تلفن 09909606237

mojtaba995351

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستا من میخوام یک مزرعه شتر مرغ بزنم اگر کسی در این کار تجربه داره ممنون مبشم راهنمایی کنه اقا وحید یا هر کس که تجربه داره تلگرام و تلفن 09909606237 محمدی

arrow2014

Registered User
لایک‌ها
736
من هم به شتر مرغ و پرورش علاقه دارم لیکن زمین ندارم...

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
من هم به شتر مرغ و پرورش علاقه دارم لیکن زمین ندارم...
طرف زمینم داشت دنبال سرمایه گذار بود آخرش از زیر زبونش بیرون کشیدیم که نهایت سالی 40درصد کل سرمایه گذاری سود داره وقتی بانک 24درصد میده عقلانی نیست برای سود حداکثر 40درصد پولتو به خطر بندازی غیر از اینکه علاقه داشته باشی و صبر

Nima_Azx

Registered User
لایک‌ها
379
طرف زمینم داشت دنبال سرمایه گذار بود آخرش از زیر زبونش بیرون کشیدیم که نهایت سالی 40درصد کل سرمایه گذاری سود داره وقتی بانک 24درصد میده عقلانی نیست برای سود حداکثر 40درصد پولتو به خطر بندازی غیر از اینکه علاقه داشته باشی و صبر

سود حدودا 40 درصد به نظر من برای وضعیت اقتصادی الان کشور حداقل بد نیست. وضع کنونی در تمام اصناف همین طوره. خیلی کار ها رو که اصلا نمیشه واردش شد با توجه با سرمایه اولیه خیلی زیاد و یک سری هم سود انچنانی نداره مگر با یکی کار کنی که تجربه اش رو داره و یک سری هم میشه فقط گذران زندگی. اگر این جوری بخوایم فکر کنیم که کلا هیچ کاری نمیشه انجام داد در حیطه پرورش و کار آفرینی. تازه من فکر میکنم مرغداری و گاوداری خیلی ریسکش بیشتره و سرمایه بالاتری میخواد.
به هر حال بقیه کار های این طوریم افرادی که واردش شدن قبلا حتما غیر از توجیح مالی و درامد باید علاقه و وقت و جوانیشون رو صرفش کرده باشن تا به جایی برسوننش. شمام از من بهتر میدونین پول تو بانک گذاشتن ارزش پول رو کم میکنه . از حرف من نتیجه گیری نکنید که صرفا بی گدار به آب زدن خوبه. ولی اگر حساب شده کار بشه و تو 1 2 دوره اول بازدهی و سود کم باشه و کار پروار کردن افزایش پیدا کنه تو دوره بعدی با افزایش سرمایه ، 40 درصد سود یا 30 درصد سود هم از سرمایه افزایش یافته زیاد تر میشه.

به نظر من مهمترین مورد برای کار اینجوری داشتن مزرعه هستش. چون مزرعه برای خود طرف باشه دردسر اجاره و ضرر رو نداره. از تعداد کم هم شروع کنه اگر کارش به هر دلیلی شکست بخوره یا سودش کم باشه حداقل به خودش بدهکار میشه.
اگرم مزرعه موقعیت خوبی داشته باشه از نظر نزدیکی و رفت و امد که عالی هم هست.

البته یه چیز کلی وجود داره در مورد وضعیت الان کشور برای یه ادم معمولی ، چون هیچ چشم انداز مطمئنی نیست کمتر کسی ریسک کار این جوری رو میکنه. چند تا مسئله هم هست .یکی روابط ایران با کشور های دیگه . دوم امریکا که هر کدومش رو اقصاد و دلار تاثیر مستقیم داره و صد درصد رو کار اینجوریم تاثیر داره.

Last edited:

mojtaba995351

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام .اگر کسی پرورش دهنده است میشه یک پیام تو تلگرام بده ممنون میشم چون میخوام پرورش بزنم مقداری راهنمائی نیاز دارم 09909606237

vahid223

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به دوستان
چند سوال در مورد پرورش شتر مرغ...
1- اول اینکه لازمه که شتر مرغهای مولد در زمستان در جای گرم و مسقف نگهداری بشن؟
2- برای اینکه تشخیص بدیم غذای خریداری شده مرغوب هستن باید چکار کرد ( مثلا یونجه یا شبدر مرغوب )[
از محبت دوستان متشکرم...

tetra

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام وقت بخير و دروووود فراوان به استارتر بسيار با حوصله جواب دادن ايشون به هر حال مثل ما خراساني هستن ديگه بنده مشهد هستم

ميخواستم سوالاتي كنم از شما اگه امكانش هست شمارتون رو وحيد جان براي من بفرستيد در پيغام خصوصي

من قصد دارم پرورش شتر مرغ بزنم فردا هم دارم ميرم جهاد سوال كنم و ببينم چي ميخواد

ميخوام كه جوجه ٢ ماهه بگيرم و پروار كنم
و بعد از اينا دستگاه جوجه كشي بگيرم و تخم نطفه دار تهيه كنم و جوجه كشي كنم ممنون ميشم راهنمايي كني

sab20

Registered User
لایک‌ها
106
سلام وقت بخير و دروووود فراوان به استارتر بسيار با حوصله جواب دادن ايشون به هر حال مثل ما خراساني هستن ديگه بنده مشهد هستم

ميخواستم سوالاتي كنم از شما اگه امكانش هست شمارتون رو وحيد جان براي من بفرستيد در پيغام خصوصي

من قصد دارم پرورش شتر مرغ بزنم فردا هم دارم ميرم جهاد سوال كنم و ببينم چي ميخواد

ميخوام كه جوجه ٢ ماهه بگيرم و پروار كنم
و بعد از اينا دستگاه جوجه كشي بگيرم و تخم نطفه دار تهيه كنم و جوجه كشي كنم ممنون ميشم راهنمايي كني
سلام.
من می تونم بهت کانال معرفی کنم . اگه لازم دارید.
من خودم شخصا به کارهای کشاورزی علاقه دارم. در مورد مرغ بومی ، بوقلمون محلی و غاز و گاو و .. تا حدی بررسی هم کردم. کلا اگه کانالی جهت اطلاعات نیاز داری در خدمتم .

tetra

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام ممنون ميشم بفرستيد

signul

Registered User
لایک‌ها
938
سلام.
من می تونم بهت کانال معرفی کنم . اگه لازم دارید.
من خودم شخصا به کارهای کشاورزی علاقه دارم. در مورد مرغ بومی ، بوقلمون محلی و غاز و گاو و .. تا حدی بررسی هم کردم. کلا اگه کانالی جهت اطلاعات نیاز داری در خدمتم .
سلام
ممنون می شم برای بنده نیزر بفرستید

Mehdimoosavi.m

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببینید تخم شترمرغ نطفه دار تضمینی حدود 100ومن قیمت میخوره
و همین مورد غیر تضمینیش حدود 60 تومن قیمت میخوره
فرق تضمینی و غیر تضمینی هم اینه که تضمینی 100درصد نطفه داره و بدون تضمین ممکنه نطفه دار باشه و ممکنه نباشه و بیشتر با سیستم فله فروخته میشه
فروش جوجه هم 300 تومنه
حالا اینو بسنجید ببینید میصذفه براتون یا نه ولی خب طبیعتا کمتر سود داره ولی در عوض خیلی هزینه ها رو هم متحمل نمیشید که هزینه عمدش خود خرید مولد هستش
ولی پیشنهاد من اینه اول با یک دوره پرواری شروع کنید تا ببینید کار با روحیتون سازگاره یا نه

Mehdimoosavi.m

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام آقا وحید و ممنون از حسن اخلاق و وقتی ک گذاشتید
اگه ممکنه میخواستم ی شماره تماس ازتون داشته باشم البته اگه امکانش هست
بابت خرید تخم شترمرغ یا جوجه
ممنون میشم ازتون

FX.HOSSEINY

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,430
فعلا اینقدر که مکمل های شترمرغ گرون شده دلار گرون نشده

Sala7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام کسی هست راهنمایی کنه پرورش شتر مرغ هزینه ۵۰ تومن و زمین اماده دارم جوجه چن ماهه باید بخرم یا چه کاری کنم بهتر جواب میده تو منطقه ما اصلا نیس فقط مرغ داری هست چنتایی طرف لار هستم کسی میتونه بهم واتساب بده 00971523937799

behnood-irani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام
این تاپیک خیلی خوب بود و حیف شد ادامه نداره
میشه از دوستانی که واردن خواهش کنم اطلاعات بدن

چون اطلاعات و همه چی برای چند سال پیشه
و الان همه چی فرق کرده
آیا الان مثل همون موقه میشه کار کرد ؟

مريم2411

کاربر تازه وارد