برگزیده های پرشین تولز

### مشاوره در مورد خرید تلویزیون تا 4 میلیون ###

Enter-NeT

Registered User
لایک‌ها
26
سلام
دوستان یه تلویزیون تا حدود 4 تومن (3-4 تومن) میخوام که این چند ویژگی رو داشته باشه ماشالله اینقد تنوع زیاد شده آدم گیج میشه
1. سری جدید باشه (2015/2016)
2. هوشمند
3. سه بعدی
4. کیفیت تصویرش فوق العاده باشه :D
5. عمر هم بکنه دیگه و ترجیحا مارک معروف باشه
6. سایزش هم بین 42 تا 48 باشه ترجیحا وسطایه اینا باشه بهتره مثل 46/47
هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم ... :دی

skyeagle

کاربر فعال سخت افزار و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
611
با سلام
دوست عزیز مشخص کنید Full HD با شه یا 4K
'گارانتی براتون مهمه یا نه

Enter-NeT

Registered User
لایک‌ها
26
4k باشه گارانتی اگه خیلی به کار میاد که آره اگه جنبه بیخودی داره که هیچی

skyeagle

کاربر فعال
لایک‌ها
611
تا 4 تومن با گارانتی میتونید ال جی 49UB8300 بگیرید که برای سال گذشته میلادی هست
و اگر بدون گارانتی رسمی بخواهید و از بانه با گارانتی شرکتی بخواهید میتونید 49UF850بگیرید که برای سال جدید هست و تغییرات خوبی داشته و انتخاب خوبی هست
ویرایش : با قیمت 3500 براتون در میاد
تنها نقطه ضعفش رفرش ریت 100 هرتز هست که در این رنج قیمتی نمیشه کاریش کرد
و همچینین پاناسونیک مدل 49CX700 با قیمت 4200 از بانه که رفرش ریت 200 هرتزی داره و انتخاب بهتری هست

Last edited:

Enter-NeT

Registered User
لایک‌ها
26
تا 4 تومن با گارانتی میتونید ال جی 49UB8300 بگیرید که برای سال گذشته میلادی هست
و اگر بدون گارانتی رسمی بخواهید و از بانه با گارانتی شرکتی بخواهید میتونید 49UF850بگیرید که برای سال جدید هست و تغییرات خوبی داشته و انتخاب خوبی هست
ویرایش : با قیمت 3500 براتون در میاد
تنها نقطه ضعفش رفرش ریت 100 هرتز هست که در این رنج قیمتی نمیشه کاریش کرد
و همچینین پاناسونیک مدل 49CX700 با قیمت 4200 از بانه که رفرش ریت 200 هرتزی داره و انتخاب بهتری هست

ممنون داداش
الان چند تا مدل دیدم حداقل از نظر کیفیت تصویر بین سونی و الجی و سامسونگ که سامسونگ اوله برا همین تمایلم سامسونگ شده الان
از سامسونگ هم مدل خاصی تو اون رنج مشخصاتی که گفتم هست؟

skyeagle

کاربر فعال
لایک‌ها
611
با سلام
دوست عزیز چون خودمم زیاد دنبال سامسونگ نبودم بخاطر اکتیو بودن 3D اش
اما در کل اگر خواستید سامسونگ بگیرید حتما سری 7 به بالا رو بهش فکر کنید
اگر 3 بعدی براتون مهم نیست میتونید سامسنگ 50 اینج مدل 7980بگیرید حدود 4 تومن با گارانتی از سایتهای فروش مثل دیجی یا زنبیل
کیفیتش عالیه چون نسلS UHD هست

Enter-NeT

Registered User
لایک‌ها
26
ممنون داداش بابت راهنمایی
اول رو 3 تومن بود الان هی میره بالا تا 4.5 رسیده پولشو از کجا بیاریم آخه وگرنه عالین همه :general208::general711:

Enter-NeT

Registered User
لایک‌ها
26
درود
توی رنج 4 تومن بهترنی تی وی
LG 49UB83000
هست

اره تو دیجی الان دیدم مشخصات خوبی که داره شما خودتون دارین از اینا ؟
آخه دو تا نکته هم هست یکی اینکه من که خودم مقایسه کردم با سامسونگ کیفیت کمتری داری (فقط از نظر کیفیت تصویر البته دقیقا همین مدل شاید نبوده) و دیگه اینکه فروشنده ها میگن 3D بخوای بالا 6 تومن باید هزینه کنی تا درست حسابی باشه وگرنه زیر اینا سه بعدی به درد نخوره !

skyeagle

کاربر فعال
لایک‌ها
611
آخه دو تا نکته هم هست یکی اینکه من که خودم مقایسه کردم با سامسونگ کیفیت کمتری داری (فقط از نظر کیفیت تصویر البته دقیقا همین مدل شاید نبوده) و دیگه اینکه فروشنده ها میگن 3D بخوای بالا 6 تومن باید هزینه کنی تا درست حسابی باشه وگرنه زیر اینا سه بعدی به درد نخوره !
با سلام
دوست عزیز خواهشا روی سواد و اطلاعات فروشنده ها هیچ حسابی باز نکن چون اونها فقط فروشنده هستن امروز تی وی فردا شاید لوازم یدکی شما خودت 2ساعت توی نت بگردی کمی هم انگلیسی بلد باشی مطمئن باش خیلی بیشتر از خیلی ها بلدی
مدلی که دوستمون گفتن 83000 دیگه قدیمی شده برای 2014 بوده بجاش UF 85000اومده
توصیه من اینه که از بانه خرید کنید و پول برای جنس بدون گارانتی اما ساخت کره بدید بجای گارانتی ساخت ایران و صرفا سود بیشتر به شرکت مادایران
میتونید از بانه 3200 همین مدلی که گفتم رو بگیرید

Pr0m3en

Registered User
لایک‌ها
324
اصلا برای 3 بعدی هزینه نکن چون همیشه فیلماشو نداری همه ی فیلما هم این قابلیت رو ندارن و شرکت ها هم کلا دیگه تولید نمیکنن(یعنی در آینده فیلماشو جز توی سینما نمیبینی)
بهتره تلویزیون رو از نمایندگی های شهر خودتون تهیه بفرمائید من اگه براتون بفرستم براتون نمیصرفه و به لحاظ گارانتی هم داستان دارید و بهتره که همونجا خریداری کنید که مشکلی پیش اومد(خدائی نکرده) فردا ببرید تحویل بدید جدیدشو بگیرید و پول پست هم دوتائی ندید.
من هیچ وقت پیشنهاد کالای قاچاق نمیدم ولی اگه به نظرت به ریسکش می ارزه مدلش رو پیدا کن و با بانه تماس بگیری میان برات نصب میکنن 300 تومنم کرایه و نصبش برات آب میخوره.
موفق باشید.

Enter-NeT

Registered User
لایک‌ها
26
با سلام
دوست عزیز خواهشا روی سواد و اطلاعات فروشنده ها هیچ حسابی باز نکن چون اونها فقط فروشنده هستن امروز تی وی فردا شاید لوازم یدکی شما خودت 2ساعت توی..

اون مدل 85000 تو نظرات دیجی کالا چند نفر گفتن تو تصاویر سریع مثل فوتبال مشکل داره ، درست میگن ؟

Enter-NeT

Registered User
لایک‌ها
26
دوستان از بانه بخوام چجوری تهیه کنم که خاطرجمع هم باشه با گارانتی البته
مشهدم دوره بخوام تا بانه برم خودم !!

Pr0m3en

Registered User
لایک‌ها
324
درود
والله یه سری مغازه ها هستن که باهاشون تماس میگیری و 300 میگیرن و میان نصب میکنن و تست میکنن و میرن.
میتونید موقع تست یه دوستتون که بارشه هم بیارید تا کمکتون کنه توی سالمی تلویزیون.
موفق باشید.

skyeagle

کاربر فعال
لایک‌ها
611
اون مدل 85000 تو نظرات دیجی کالا چند نفر گفتن تو تصاویر سریع مثل فوتبال مشکل داره ، درست میگن ؟
با سلام
دوست عزیز من هم اون نظرات رو خوندم اما گویا سامسونگی ها برای ال جی مینویسن و شاید بالعکس
من از تجربه دوستانم که این مدل رو دارن استفاده میکنم که راضی هستن و مشکلی نداشتن تا بحال
خودم هم تصمیم گرفتم در چند روز آینده 55 اینچ بگیرم از همین مدل

skyeagle

کاربر فعال
لایک‌ها
611
با سلام
دوست عزیز یه سرچ کنی تو گوگل " خرید از بانه " چندین سایت معتبر میاره که دارای نماد اعتماد تجارت الکترونیک هستن یعنی تا 1 هفته یا 10 روز ملزم به تعویض هستن و تازه گارانتی هم عرضه میکنن میتونید از اونها خرید کنید با خیال راحت

Enter-NeT

Registered User
لایک‌ها
26
با سلام
دوست عزیز یه سرچ کنی تو گوگل " خرید از بانه " چندین سایت معتبر میاره که دارای نماد اعتماد تجارت الکترونیک هستن یعنی تا 1 هفته یا 10 روز ملزم به تعویض هستن و تازه گارانتی هم عرضه میکنن میتونید از اونها خرید کنید با خیال راحت

آستارا هم داره مثل بانه ؟ چون یه سفر استارا میرم این هفته

skyeagle

کاربر فعال
لایک‌ها
611
با سلام
راستش اطلاعی ندارم
ولی اینطور که میدونم شهرهای هم مرز با عراق از این دست کالاها دارن

skyeagle

کاربر فعال
لایک‌ها
611
با سلام
دوست عزیز رفرش ریتش 100 هرتز هست نمیشه ازش انتظار زیادی داشت حقیقتا دارم بر اساس نظر یکی از دوستانم که داره خرید میکنم خودم هنوز تصویر تی وی ایران رو ندیدم
ولی خودم الان ال سی دی دارم قدیمی که در بهترین حالت میتونه 60 هرتز باشه اما با فوتبال مشکلی نداره
ولی کلا رفرش ریت بالاتر از 100 بسیار مقبول و مطمئن تر هست که رنج قیمتی رو بالا میبره حداقل 1 میلیون

Pr0m3en

Registered User
لایک‌ها
324
با سلام
دوست عزیز رفرش ریتش 100 هرتز هست نمیشه ازش انتظار زیادی داشت حقیقتا دارم بر اساس نظر یکی از دوستانم که داره خرید میکنم خودم هنوز تصویر تی وی ایران رو ندیدم
ولی خودم الان ال سی دی دارم قدیمی که در بهترین حالت میتونه 60 هرتز باشه اما با فوتبال مشکلی نداره
ولی کلا رفرش ریت بالاتر از 100 بسیار مقبول و مطمئن تر هست که رنج قیمتی رو بالا میبره حداقل 1 میلیون
یعنی 120 خوبه؟یا خیلی باید اختلاف داشته باشه؟

بالا