• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

مشاوره در مورد خرید سایت!

montazeryy

Registered User
لایک‌ها
869
سلام دوستان یک 5-6 تومن پول دارم میخوام یک سایت بخرم باهاش که در امد داشته باشه برام
سایتی که 500 تومن تو ماه به پول بده!
تو روز 4-5 ساعت هم میتونم روش وقت بزارم!
فقط یک چند تا چیز :D
هیچی در مورد سایت داری نمیدونم یعنی بالکل تعطیل :D
ولی خب میخوام برای بعد عید بگیرم گفتم تو این 2 - 3 ماه یک سری چیز ها رو یاد بگیرم!
کلا باید چی ها یاد گرفت
کلا هر چی در مورد خرید سایت و نگه داریش میدونید بهم بگید
یا کسی که سایتی داره نیاز به کمک داره یک ماه بصورت رایگان براش کار میکنم بشرطی که بهم اصول کارو یاد بده :)
ممنون!

AloneFly

Registered User
لایک‌ها
4,646
از من میشنوی خودت یه سایت بزن
چه کاریه بری سایت یکی دیگه رو بخری با کلی دردسر

mohammad74

Registered User
لایک‌ها
161
از نظر من کار با وردپرس رو یاد بگیری خیلی خوبه هم راحته هم سیستم خیلی خوبی هستش
دوستان بیشتر کمک کنید دیگه
دمت گرم چه پولی داری بزار بانک سودش رو بگیر!!!

new24-5

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
2,697
دادا من دست تنهام،خواستی بیا کمکم :)
httph.ir
اگه خواستی خودت هم سایت بزنی،دامنه wwwdot.ir رو پیشنهاد میکنم(اصن یه چیزیه:دی)

توی زمینه اسکریپت و قالب خودم کار کردم ولی این سایت بیشتر یه نوع سایت پیشنهادیه(پیشنهاد فیلم و سریال-برنامه-اخبار مرتبط)چون همچین سایتی رو پیدا نکردم تا الآن

سایت 25pp.ir هم هست(مخصوص ios)که اونم خوب میگیره ولی طراح قالب هنوز قالب رو تحویلم نداده :(

montazeryy

Registered User
لایک‌ها
869
الان دوستان فکر کنم منظورمو بد گفتم
برای مثال فروش شارژ بزنم
5 رو 4700 بخرم
مثلا 4900 بدم
یا مستقتیم
رو 4700 بدم!
اینطوری ولی میخوام یک سایت باشه که برای مثال بازدیدش تو روز زیاد باشه حالا خودم بسازم خوبه یا یکی که قبلا ساخته بهتره!
میخام حداقل روزی 10 تا شارژ فروش بره!
یا فروش چیز هاید گیه :)
کلا راهنمایی کنید با 6 تومن چیکار کنم؟
یا همین لوازم ارایشی خورده فروش رو ادامه بدم؟

sajjadtiger

Registered User
لایک‌ها
106
توی یکی از این پاساژها ی نه چندان شلوغ یه دفتر کار بگیر (1میلیون پیش 100 اجاره ) این دفتر کار برای فروش اجناست نیست واسه اینه که مشتری بدونه یه جای ثابت داری یه شماره ثابت داری
یه شرکت ثبت کن ( زیاد مهم نیست دقیقا به همون کاری که می کنی ربط داشته باشه ! مهم داشتن شماره ثبته واسه اطمینان مشتری )
یه سری اجناس که خودت الان برای فروش داری بیفت به جون این پی تی و جاهای دیگه و قیمت عمده بگیر واسه یه سری اجناس خلاصه یه لیست خوب تهیه کن
آگهی استخدام 3 تا بازاریاب را بده با حقوق ثابت 200 تومان و بقیش هم که هر چی می فروشن می شه پورسانتشون
پولی که در می آوری از بازار بیرون چند برابر نت خواهد بود
از فکر فروش شارژ بیا بیرون دیگه کمتر کسی از نت شارژ می خره وقتی #733* و ... هست دیگه کمتر کسی از نت شارژ می گیره بگیره هم سرچ می کنه گوگل را و از همون صفحه اول گوگل سایتای معروف می خره در کل از فکر فروش شارژ بیا بیرون وقتی اینهمه فکر و ایده خوب هست
اگه اصرار داری توی نت کار کنی اول اجناست را مشخص کن در چه زمینه ای هستن بعد در زمینه اجناست سایت بخر ( خریدن به صرفه تره چون 6 ماه طول می کشه سایت خودت که بخوای راه بندازی بیاد بالا و یه سایت درست و درمون بشه )
2 تا سایت با آی پی بالای 1000 بخری کافیه هر سایت 500 هزار
کار با سی پنل را باید یاد بگیری و سیستمی که هم که می خری هم وقت می زاری یاد می گیری
بعدش هم به روز بودن سایت و تبلیغات می تونی درآمد داشته باشی
اگه جای تو بودم کار بالا توی بازار را با کار نت (خریدن سایت و فروش ) را با هم راه می انداختم
موفق باشی

farshid61

Registered User
لایک‌ها
25
در اینکه بیرون از نت بیشتر می شه درآمد داشت شکی نیست ولی دوستان فراموش نکنید من که شاگرد همتون هستم ولی از نظر خیلی از بزرگانتجارت الکترونیک ، ایران در اول راهه اینترنت هستش
ما اصلا گردش مالیمون در اینترنت در حد معمول هم نیست
شما وضع سایت های ما رو نگاه کنید حتی خیلیاشون که بزرگ هستند باز کلی ایراد دارن و البته از اون طرف هم میزان تعداد افرادی که در ایران به اینترنت دسترسی دارن رو نگاه کنید
به نظر من با تمامی این مشکلات بازم خیلی کارها می شه کرد اتفاقا فراموش نکنید الانه که می شه از اینترنت درآمد های بالا داشت چون هنوز رقیب های سرسخت و بزرگی تو اینترنت ایران وجود ندارن
کافیه فقط یه سرچ ساده بزنید یا به وب سایت های بزرگی که برند هم شدن سر بزنید خیلی از بازدیدکنندگان ناراضی هستند و البته بعضیا که باهوشند دارن از نقاط ضعف اون وب سایت ها استفاده می کنند
نمی خوام امید الکی بدم ولی اینترنت ایران تازه اوله راهه و همین مشکلات هستند که باعث می شن همیشه عده کمی ثروتمند بشن

دوست عزیز من بهت پیشنهاد می کنم قبل از اینکه به فکر وب سایت زدن یا خریدن باشی 1 هفته شده وقتت رو بذاری حسابی توا اینترنت تحقیق کنی وب سایت ها رو ببینی ایراداتشون رو ببینی بهت ایده می ده
یه بار هم تو این انجمن گفتم من دوستی داشتم از یه وب سایت ساده یه پروژه 150 میلیون تومانی گرفت 100 تومنش رو به مجری کار داد 50 تومنش رو خودش گذاشت تو جیبش یه دلالیه بی دردسر

mimmeslemadar

Registered User
لایک‌ها
161
نت برای درامد خوبه ، البته اگر یک پروژه خوب توی ذهنت داشته باشی و اجراش کنی.
اینکه بخواید خودتون از ابتدا سایت راه اندازی کنید نیاز به وقت بسیار یا هزینه بالابرای تبلیغات بسیار دارد که مدتی طول میکشه تا به عموم شناخته بشه ، اما اینکه سایتی شناخته شده را خریداری کنید خیلی از کارهاتون میتونه جلو بیافته .
فروش شارژ هم دیگه فایده ای نداره . چون همه درحال فروش شارژ هستند .
حتی اگر در نت میخواهید فعالیت کنید بهتر ات یک دفتر کار و یک شماره ثبت شرکت داشته باشید و بصورت رسمی کار کنید ، در غیر اینصورت اصلا درامدی نخواهید داشت ، چون الان وبسایت و... در هر زمینه ای زیاد شده و هر کس هر کاری توی نت داشته باشه به شرکت اعتماد میکنه اما به فرد حقیقی خیر.

بالا