خرید بک لینک,خرید رپورتاژ آگهی
zula

مشاوره در مورد خرید یک ریسلر یا سرور مجازی مناسب

شروع موضوع توسط aneeshtan ‏13 فوریه 2010 در انجمن میزبانی وب

1. aneeshtan

aneeshtan کاربر تازه وارد

سلام دوستان

چند وقتی است که به شدت به دنبال یک vps یا ریسلرر هستم و واقعا دیگر خسته شدم از دست میهن نیک با سرور ایرانش مخصوصا با کنترل پنل پلسک و تقریبا همه جا رو زیرو رو کردم

خوب از سرویس های hostgator , site5 theplanet 1&1 که همشون یکین و گفتند ایران تحریم است و راهی ندارید

دیگر به سرورهای مالزی و هند هم رو انداختم و آن ها هم گفتند کشور شما در لیست سیاه قرار دارد

دیدم که یکی از دوستان نوشتند از vps.net سرویس دارد

ممنون می شوم راهنمایی کنید تا ما هم یک سرویس مطمئن و مناسب رو تهیه کنیم

تقریبا ماهی 15 تا 20 تومان

برخی جاها در ایران قیمت های خوبی داشتند مثلا اینجا و اینجا

ولی خوب سابقه زیادی ندارند و آدم نمی تواند اعتماد کند

ممنون می شوم اگر اطلاعاتی در این زمینه دارید به این تاپیک پاسخ بدهید

2. کوتاه کننده لینک
  3. 1eng.ir

1eng.ir Registered User

4. ghanari_ghermez

ghanari_ghermez Registered User

5. J2EE-Dev

J2EE-Dev Guest

سلام
    من خودم بعد از چند سال دربه دری دو ساله که با azarsun.com کار می کنم و به دلایل زیر این شرکت و براتون پیشنهاد می کنم:
    مشخصات یک هاست خوب یا vps خوب یا ریسلر خوب :

- برا پشتیبانی به خارجی ها وابسته نباشند یعنی اگه برا سرور مشکلی پیش بیاد تا اینا به خارجی ها التماس بکنن و اونا اجابت کنن و تا خارجی ها مشکل و حل کنن شما تو این چند روز معطلی آبروتون نره...:blush: . شرکت آذرسان و همه تعریف می کنن همه میگن که اینا واقعاً این کاره اند و به کسی وابسته نیستند تازه حتی خودشون کنترل پنل هم دارند!!!
    - باید برا ریسلر شدن پهنای باند نامحدود داشته باشید وگرنه اصلاً صرف نمی کنه چون اگه یکی از مشتریا زیاد استفاده کنه وای به حالتون...
    - سرعت اینترنت سرور حداقل 50Mbps باشه که تو ایران هاست هایی که می فروشند یا رو ADSL هست یا سرورهایی با سرعت لاک پشت. شرکت آذرسان واقعاً 100Mbps واقعی و اختصاصی ارائه میده شما هم مثل ما می تونید تست کنید(تصور کنید 100Mbps محشره نه؟؟!!).
    - باید هاست رو دیتا سنتر باشه نه تو یه اتاق داخل ایران یا حتی آمریکا(اگه سرعت بیش از 50Mbps ارائه بدن و مشخصات IP سرور و بررسی کنید کمی میشه مطمئن شد).
    - امروز اکثراً از php استفاده می کنن، خواهش می کنم که بررسی کنید که php تحت CGI ارائه بشه چون هم سرعتش حداقل 2 برابر میشه و هم امنیتش چند برابر. PHP کارهای حرفه ای می دون که من چی میگم...
    - ایمل ها تحت postfix یا qmail باشه چون هم امن تره هم پایدار تر

برا جزئیات بهتر به سایت www.azarsun.com یه سری بزنید، خودشون بهتر توضیح داده اند...

avanak عسل طبیعی و گرده گل ایرانی همکاری در فروش