برگزیده های پرشین تولز

مشاوره ضروري براي خريد هنديكم

salman14000

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
منی میخام هندیکم بخرم ولی موندم چی بخرم
برای خودم هم میخام بخرم و پول هم کم دارم
حالا اولویتهای من ایناست
اول از همه قیمتش بین 300 تا 400 هزار تومن باشه (بابا مایه دار)
اولویت اول خیلی خیلی برام مهم هست
دوم رابط کامپیوتر داشته باشه یعنی هر چی فیلم بگیرم بشه فوری زیخت توی pc
کیفیت تصویرش هم توپ باشه
این الویت ها بعد از اولی خیلی خیلی مهم هستن واسم
دیگه هیچ چیز دیگه نمیخام
عکاسی هم نمیخام بکنه حالا اگرم کرد کرد یعنی نمیخام بخاطر عکس گرفتن قیمتش بالا بره
و دیگر هیچ
خودم خیلی خیلی سونی رو قبولش دارم (اتفاقا سونی هم تورو قبول داره)
برای همین غیر از سونی دنبال چیز دیگه ای نرفتم
توی سونی مدلهای سری hi8 و digital 8 را پسندیدم
ولی تنها مشکل اینا اینه که به کامپیوتر وصل نمیشن
فقط یک مدل DCR-TRV460E به کامپیوتر وصل میشه که اولا به صرفه نیست چون اولا قیمتش گرونه 470 هزار تومن تازه فیلمش هم 8 هزار تومن قیمتش هست اصلا به صرفه نیست
البته توی panasonic هم مدلهای gs15 gs33 gs55 رو پسندیدم و نیازهام رو برطرف می کنند ولی مشکل اینجاست که من زیاد panasonic رو قبول ندارم
خب حالا موندم چیکار کنم
لطفا یک راهنمایی کنید که آیا توی سونی مدلهایی هست که قیمتش اونجوری که من میخام باشه و به کامپیوتر هم وصل بشه
خلاصه بگید هر چی میدونید
در ضمن به سایت خود سونی هم خیلی سر زدم http://www.sony.co.ir
فرق بين DCR-TRV265E با DCR-TRV460Eسوني چيه و تفاوت قيمتش چقدره
كدوم از اينارو بخرم
چاکر همتون
سلمان...

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از salman14000 :
سلام
منی میخام هندیکم بخرم ولی موندم چی بخرم
برای خودم هم میخام بخرم و پول هم کم دارم
حالا اولویتهای من ایناست
اول از همه قیمتش بین 300 تا 400 هزار تومن باشه (بابا مایه دار)
اولویت اول خیلی خیلی برام مهم هست
دوم رابط کامپیوتر داشته باشه یعنی هر چی فیلم بگیرم بشه فوری زیخت توی pc
کیفیت تصویرش هم توپ باشه
این الویت ها بعد از اولی خیلی خیلی مهم هستن واسم
دیگه هیچ چیز دیگه نمیخام
عکاسی هم نمیخام بکنه حالا اگرم کرد کرد یعنی نمیخام بخاطر عکس گرفتن قیمتش بالا بره
و دیگر هیچ
خودم خیلی خیلی سونی رو قبولش دارم (اتفاقا سونی هم تورو قبول داره)
برای همین غیر از سونی دنبال چیز دیگه ای نرفتم
توی سونی مدلهای سری hi8 و digital 8 را پسندیدم
ولی تنها مشکل اینا اینه که به کامپیوتر وصل نمیشن
فقط یک مدل DCR-TRV460E به کامپیوتر وصل میشه که اولا به صرفه نیست چون اولا قیمتش گرونه 470 هزار تومن تازه فیلمش هم 8 هزار تومن قیمتش هست اصلا به صرفه نیست
البته توی panasonic هم مدلهای gs15 gs33 gs55 رو پسندیدم و نیازهام رو برطرف می کنند ولی مشکل اینجاست که من زیاد panasonic رو قبول ندارم
خب حالا موندم چیکار کنم
لطفا یک راهنمایی کنید که آیا توی سونی مدلهایی هست که قیمتش اونجوری که من میخام باشه و به کامپیوتر هم وصل بشه
خلاصه بگید هر چی میدونید
در ضمن به سایت خود سونی هم خیلی سر زدم http://www.sony.co.ir
فرق بين DCR-TRV265E با DCR-TRV460Eسوني چيه و تفاوت قيمتش چقدره
كدوم از اينارو بخرم
چاکر همتون
سلمان...
:blink: :blink: :blink:
شما ميگي من مي خوام هنديكم بخرم بعد ميگي چند مدل پاناسونيك مد نظر منه :blink: :blink: دوست من هندي كم نام مدلهاي سونيست فقط
با اين پولي هم كه شما داري هيچ دوربين بدردبخوري پيدا نمي كني بنظر من يك 100 تومن ديگه هم جمع كن بعد
همه دوربنيهاي ديجيتال رابط USB و DV دارن كه به اين دو طريق به كامپيوتر وصل ميشن
معمولا الان كيفيت ها خيلي خوب شده و قيمتها ارزونند و سوني هم كه تو زمينه ي دوربين فيلمبرداري از همه سر تره
بعد هم الان شما هيچ دوربين ديجيتال يا حتي آنالوگي رو نمي تونين پيدا كنين كه عكس نگيره
Hi8 اگه بخري كه اصلا به كامپيوتر اون طوري كه تو مي خواي وصل نميشه ( سريع و ساده ) و اصلا خريد يك آنالوگ در حال
حاضر يكم دور از عقل و خرده . Digital 8 هم مدلهاي خوبي داره ولي پيشنهاد من به شما miniDV يه . و حالا هم اين مدلها رو
با قيمتشون براتون مي ذارم :
Sony trv - 480 : حدود 450 هزار تومان
Sony HC40 : حدود 550 هزار تومان
اولي ديجيتال 8 و دومي مي ني دي ويه .
راستي در مورد قيمت نوار :
100.gif
100.gif
100.gif
100.gif
100.gif
100.gif
100.gif

كي اين قيمتها رو بهت داده ؟ يارو احيانا قاطي نداشت ؟
قيمت ديجيتال 8 = 2500
قيمت ميني دو وي = 3500
8000 تومان ؟ :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:
سايت سوني هم اون نيست اينه = www.sony.com ;)

rmb_ali

Registered User
لایک‌ها
21
با اين پولت ميتوني يه hc32 بخري كه هم با usb و هم با i-link به كامپيوتر وصل ميشه در ضمن نوشته هاي تن تن هم دربست تاييد ميشه البته من اون مدل رو دو ماه پيش خريدم براي يكي به نظرم براي شما هم خوب باشه اگرم خواستي بيشتر پول خرج كني مثلا بالاي 500 ميتوني از اين megapixle هاي سوني بگيري كه سنسورهاش 1.7 مگاپيكسل هست و كيفيت تصويرش خيلي خوبه ولي به هرحال هم قيمتش ميره بالا هم قيمت نوارش حتي با 500 تومن و حدودش ميتوني يدونه از اين minidv ها هم بگيري

phoyo_live

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
12
هرگز با اين پول يه دوربين فيلم برداري نخر .اينو گوش کن از من به عنوان يه دوست .دوربينهاي فيلم برداري تو اين مايه ها اصلا نميشه توقع ازشون داشت حداقل بايد 600 هزارتومان داشته باشي اين توصيه منه و مطمئنم اگه با اين پول چيزي بخري بعدا" پشيمون ميشي که چرا پولت رو حدر دادي.
درضمن اين دوره ديگه کسي دوربين فيلم برداري نميخره همه دور دوربين عکاسي ديجيتال هستن چون کار باهاشون پيشرفته تر و با کيفيت تره .همينطور کارايي بيشتري دارن نسبت به قيمتشون .دوربين فيلم برداري خريدي بايد بذاري يه عروسي يه جشن تولدي و يا سالي يه بار باش تو مسافرت فيلم تهيه کني که البته خوبه ولي از نظر من نميتونه نشون دهنده هنرت باشه . ولي عکاسي ديجيتال رو هر کاري ميشه باش کرد من بهت توصيه ميکنم دنبال يه ديجتال بگردي . خيلي اومدن تو اين انجمن براي دوربين فيلم برداري و بعدش رفتن ديجيتال خريدن و الان خيلي راضي هستن يکم بيشتر فکر کن.

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از phoyo_live :
هرگز با اين پول يه دوربين فيلم برداري نخر .اينو گوش کن از من به عنوان يه دوست .دوربينهاي فيلم برداري تو اين مايه ها اصلا نميشه توقع ازشون داشت حداقل بايد 600 هزارتومان داشته باشي اين توصيه منه و مطمئنم اگه با اين پول چيزي بخري بعدا" پشيمون ميشي که چرا پولت رو حدر دادي.
درضمن اين دوره ديگه کسي دوربين فيلم برداري نميخره همه دور دوربين عکاسي ديجيتال هستن چون کار باهاشون پيشرفته تر و با کيفيت تره .همينطور کارايي بيشتري دارن نسبت به قيمتشون .دوربين فيلم برداري خريدي بايد بذاري يه عروسي يه جشن تولدي و يا سالي يه بار باش تو مسافرت فيلم تهيه کني که البته خوبه ولي از نظر من نميتونه نشون دهنده هنرت باشه . ولي عکاسي ديجيتال رو هر کاري ميشه باش کرد من بهت توصيه ميکنم دنبال يه ديجتال بگردي . خيلي اومدن تو اين انجمن براي دوربين فيلم برداري و بعدش رفتن ديجيتال خريدن و الان خيلي راضي هستن يکم بيشتر فکر کن.
:blink: :blink: :blink: فوتو لايو اين آقا دوربين فيلمبرداري مي خواد . تازه اصلا اين دو رو نميشه در مقابل هم قرار داد بلكه اينها در كنار هم هستند ;)

salman14000

Registered User
لایک‌ها
0
واقعا از همه بچه ها تشکر میکنم
بابت راهنمایی هاتون
من از چیزایی که شما گفتید و گشت گزارهایی که تو انجمنا زدم تصمیم گرفتم سونی دیجیتال 8 یا 265 یا 480 بخرم ببینم پولم به کجا می رسه
ولی یک مشکل اینجاست که من هنوز نفهمیدم واقعا فرق بين DCR-TRV265E با DCR-TRV460Eسوني چیه
یعنی من امکانات هر دو را تا حدودی می دونم ولی هنوز دقیق و کامل نفهمیدم که DCR-TRV265E از DCR-TRV460Eچی کم داره
لطفا همینو به من بگید
در ضمن من نمیخام کار هنری باهاش بکنم که بابا یک عروسی ای مسافرتی چیزی هست فیلم برداری کنم
phoyo_live واقعا از راهنماییت متشکرم راست میگی حق با تو هست برای همین هم من یک دوربین عکاسی 6.6 مگا پیکسلی دارم کیفیت توپ عکس میگیرم باقلوا اون مسالش جداست ولی من میخام برای موارد عادی و خصوصی دوربین هم داشته باشم
بازم تشکر
سلمان...

amin-moein

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از salman14000 :
واقعا از همه بچه ها تشکر میکنم
بابت راهنمایی هاتون
من از چیزایی که شما گفتید و گشت گزارهایی که تو انجمنا زدم تصمیم گرفتم سونی دیجیتال 8 یا 265 یا 480 بخرم ببینم پولم به کجا می رسه
ولی یک مشکل اینجاست که من هنوز نفهمیدم واقعا فرق بين DCR-TRV265E با DCR-TRV460Eسوني چیه
یعنی من امکانات هر دو را تا حدودی می دونم ولی هنوز دقیق و کامل نفهمیدم که DCR-TRV265E از DCR-TRV460Eچی کم داره
لطفا همینو به من بگید
در ضمن من نمیخام کار هنری باهاش بکنم که بابا یک عروسی ای مسافرتی چیزی هست فیلم برداری کنم
phoyo_live واقعا از راهنماییت متشکرم راست میگی حق با تو هست برای همین هم من یک دوربین عکاسی 6.6 مگا پیکسلی دارم کیفیت توپ عکس میگیرم باقلوا اون مسالش جداست ولی من میخام برای موارد عادی و خصوصی دوربین هم داشته باشم
بازم تشکر
سلمان...

دوست عزيز فرق اين دو مدل در اين است كه TRV460 كارت حافضه ميخوره كه ميتونه فيلم (نه با كيفيت خيلي خوب) وعكس روي كارت بگيره و lcd تاچ پانل داره
فرق ديگه اي فكر نكنم داشته باشه

تو اين رنج قيمت به نظر من dcr-HC15 ميتونه انتخاب خوبي باشه
اين دوربين يكم قديمي شده اما كيفيتش از دوربينهاي جديد مثل HC21 HC32 HC42 خيلي بهتره دليلش ام اينه كه اين دوربن از لنز carl-ziees v sonar استفاده ميكند اما دوربينهاي جديد از carl-ziees v tesoar

دوم اين دوريين از ccd بزرگتري نسبت به اين مدلهاي جديد استفاده ميكنه درنتيجه نويز كم تري در محيطهاي كم نور حتي بهتر از پاناسونيك gs-150 باقيمت حدود 650 تومان داره

salman14000

Registered User
لایک‌ها
0
amin-moein جان ممنون
من خودم هم وقتی گفتی رفتم دیدم یک جورایی چشمم رو گرفته خوشم اومد از DCR-HC15E حالا این حدودا قیمتش تو بازار چند هست قیمت فیلمش چند هست

amin-moein

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از salman14000 :
amin-moein جان ممنون
من خودم هم وقتی گفتی رفتم دیدم یک جورایی چشمم رو گرفته خوشم اومد از DCR-HC15E حالا این حدودا قیمتش تو بازار چند هست قیمت فیلمش چند هست
دوست عزيز من چند وقتي كه از قيمتها بي خبر ام اما حدود 3ماه پيش 440 بود ولي اين روزها خبري از قيمتها ندارم

دوربين خوبي من باهاش كار كردم فقط يك عيب كوچك داره اون هم اينه دامنه رنگش يكم پايين است اون هم به راحتي قابل حل است مثلا موقع كپچر كردن با كامپيوتر ميتوني رنگش ببري بالا يا موقعي كه مستقيم از تلويزيون نگاه ميكني رنگ تلويزيون ميتوني ببري بالا

فيلمش از نوع dv است قيمتش هم حدود 3000 تومان

astm1834

Registered User
لایک‌ها
16
اوني كه من گفتم رو اگه الان پيدا كني...اگه.....چون تو پاناسونيكها بهترين كيفيت رو داره.....ممكنه با 400 هم بتوني بخري

2-3 ساله پيش 450 بود...

Honarvar60

Registered User
لایک‌ها
148
سلام
من خودم همين چند وقته پيش از همين جا بچه هاش سول كردم قبل از خريد هدني كم كه خيلي هم بدردم خورد.
من بعدش rtv 480 soni گرفتم حدود 430 شد فكر كنم
خيلي چيزه كاردرستيه بدردم خورد العان بنده خدا ببخشيد مثل خر داره كار ميكنه.
من اينو بهت پيشنهاد ميدم

amirhoman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
تنها چيزي كه توصيه ميكنم جی وی سی هستش. جهت اطلاعات بیشتر به یکی از نمایندگیهاش مراجعه کنین.

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از amirhoman :
تنها چيزي كه توصيه ميكنم جی وی سی هستش. جهت اطلاعات بیشتر به یکی از نمایندگیهاش مراجعه کنین.
خداییش دیگه توصیه نکن :wacko:

بالا