برگزیده های پرشین تولز

مشاوره و درخواست اطلاعات درباره رشته بیوشیمی دانشگاه آزاد ( سنندج )

Rip

همکار بازنشسته
لایک‌ها
1,104
اول از همه از مدیران و همکاران این بخش تقاضا دارم که تاپیک رو منتقل یا حذف نکنند :wub:

سلام دوستان گلم

امروز نتایج کنکور سراسری اومد و من متاسفانه رشته ای قبول نشدم . ولی تو کنکور آزاد بیوشیمی رو آوردم . بنا بر سرچ هایی که تو گوگل کردم مثل اینکه این رشته مهندسی هست و رشته

بدی نیست . فقط دوستانی که اطلاعاتی دارن که به دردم بخوره دریغ نکنن ! و اینکه هزینه دانشگاه آراد چقدره تقریبا ؟ چجوری میشه مرخصی گرفت ؟

بازار کارش چطوره ؟ تو چه زمینه هایی اشتغال داره ؟ مهندسی هست ؟

پیشاپیش از همکاری دوستانه شما سپاسگززارم

اسمی قله

Registered User
لایک‌ها
39
این تاپیک هم مثه بقیه تاپیک های مرتبط انتقال داده میشه

nima_0098916

Registered User
لایک‌ها
22
آقا ما نفهمیدیم اینجا گفتگوی آزاده؟!! مشاوره روانشناسیه؟!! مشاوره خانوادست؟!! مشاوره خرید خودرو هه؟؟ مشاوره زید بازیه؟!! مشاوره ترک اعتیاده؟!!
مشاوره کنکور و دانشگاهه؟ محل درد و دله؟! کجاست اینجا؟!!

:lol:

nima_0098916

Registered User
لایک‌ها
22
اول از همه از مدیران و همکاران این بخش تقاضا دارم که تاپیک رو منتقل یا حذف نکنند :wub:

سلام دوستان گلم

امروز نتایج کنکور سراسری اومد و من متاسفانه رشته ای قبول نشدم . ولی تو کنکور آزاد بیوشیمی رو آوردم . بنا بر سرچ هایی که تو گوگل کردم مثل اینکه این رشته مهندسی هست و رشته

بدی نیست . فقط دوستانی که اطلاعاتی دارن که به دردم بخوره دریغ نکنن ! و اینکه هزینه دانشگاه آراد چقدره تقریبا ؟ چجوری میشه مرخصی گرفت ؟

بازار کارش چطوره ؟ تو چه زمینه هایی اشتغال داره ؟ مهندسی هست ؟

پیشاپیش از همکاری دوستانه شما سپاسگززارم

عرض کنم خدمت جناب عالی.. که جیبت مونده خالی ...
شما تا دو ترم فرصت داری بری دانشگاه ثبت نام کنی.. یعنی میتونی الان بری.. میتونی ترم بهمن ماه بری.. و نهایتا میتونی ترم مهر سال دیگه بری.. تا مهر سال دیگه صندلیت محفوظه..
ثبتنام در دانشگاه یه 50 تومن زبرجد داره.. (باید بریزی به حساب ر ف س ن جا ن ی).. و شهریه ثابت ترم اولت ..
شهریه ثابتت حدودا 450 تومن باید باشه.. و واحد های درسی ای که میگیری تقریبا به این شکله :
درس های 3 واحدی >> تقریبا 50 تومن
درس های 2 واحدی >> تقریبا 30 تومن
درس های تک واحتی>>20 تومن

به احتمال 99% بین 20-17 واحد بهت میدن... که پولشون تقریبا 300 تومن میشه.. پس شهریه ثابت+ پول واحد گیری حدودا 750 تومن

اما اگه شما فعلا نخوای دانشگاه بری.. اگر ترم بعدی .. یا ترم مهر سال دیگه رفتی ثبتنام بکنی.. باید شهریه ثابت ترم هایی که نیومده بودی رو هم بپردازی..

سوالی بود در خدمتم.. :blush:

t.sunami

Registered User
لایک‌ها
478
تاریخ ثبت نام دانشگاه ازاد از کی تا کی هست؟؟

parand.pdrm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بیوشیمی کارشناسی رو فقط دانشگاه ازاد داره و سراسری همچین رشته ای نیست
من 5 واحد بیوشیمی پاس کردم
بچه های دکترا که فارغل شدن مینالیدن...
ولی نهایتا کارت و زمینه کاریت تو داروسازی و برا کارخونه ها و خیلی جاهای دیگه میتونه باشه

بالا