برگزیده های پرشین تولز

مشاوره و راهنمایی برای خرید لب تاپ Sony Vaio Pro 13

FarnamSanat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان عزیز
لب تاپ Sony Vaio Pro 13 برای خرید در نظر گرفتم.
http://www.digikala.com/Product/DKP-21135/VAIO-Pro-13-SVP13215PX/لپ-تاپ-سونی-وایو-پرو-13
دلیل انتخابم سبک بودن ، شارژ دهی مناسب و کیفیت ساخت این برند هست.
گزینه سبک بودن بخاطر اینکه زیاد در حال رفت و آمد هستم.
شارژ دهی هم چون باطری ورقه ای می خوره خیلی راحته...!
لب تاپ فعلیم Sony Vaio سری FW هست ، 5 سال شاید هم بیشتر که دارمش جز باطریش هیچ مشکلی نداره! البته 16 اینچ هست و وزنش حدود 3.5 کیلو !!
بگذریم...

حالا چند تا سوال دارم که ممنون میشم راهنماییم کنید.
برای برنامه نویسی با نرم افزار Visual Studio و کارهای گرافیکی با Photoshop ، Corel و illustrator آیا این لب تاپ جوابگو هست !؟
با توجه به اینکه کارت گرافیکش HD 4400 هست ، برای فیلم دیدن با کیفیت 1080 مشکلی پیش نمیاد ؟ مثلا لگ بزنه
شاید پیش بیاد یه فیلم کوتاه بخوام با برنامه Video Studio خیلی ساده ادیت کنم ، توانایی این عملیات رو داره !؟

البته PC جداگانه دارم برای انجام کار های سنگین ولی می خوام بدونم با این سخت افزار هم می تونم بعضی اوقات روی اینجور کارها حساب باز کنم ؟
تردیدم برای خرید بیشتر به خاطر کارن گرافیک Unboard و CPU سری U هست.

امکان افزایش رم یا افزایش هارد وجود داره !؟

ممنون می شم راهنماییم کنید.

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
سلام دوستان عزیز
لب تاپ Sony Vaio Pro 13 برای خرید در نظر گرفتم.
http://www.digikala.com/Product/DKP-21135/VAIO-Pro-13-SVP13215PX/لپ-تاپ-سونی-وایو-پرو-13
دلیل انتخابم سبک بودن ، شارژ دهی مناسب و کیفیت ساخت این برند هست.
گزینه سبک بودن بخاطر اینکه زیاد در حال رفت و آمد هستم.
شارژ دهی هم چون باطری ورقه ای می خوره خیلی راحته...!
لب تاپ فعلیم Sony Vaio سری FW هست ، 5 سال شاید هم بیشتر که دارمش جز باطریش هیچ مشکلی نداره! البته 16 اینچ هست و وزنش حدود 3.5 کیلو !!
بگذریم...

حالا چند تا سوال دارم که ممنون میشم راهنماییم کنید.
برای برنامه نویسی با نرم افزار Visual Studio و کارهای گرافیکی با Photoshop ، Corel و illustrator آیا این لب تاپ جوابگو هست !؟
با توجه به اینکه کارت گرافیکش HD 4400 هست ، برای فیلم دیدن با کیفیت 1080 مشکلی پیش نمیاد ؟ مثلا لگ بزنه
شاید پیش بیاد یه فیلم کوتاه بخوام با برنامه Video Studio خیلی ساده ادیت کنم ، توانایی این عملیات رو داره !؟

البته PC جداگانه دارم برای انجام کار های سنگین ولی می خوام بدونم با این سخت افزار هم می تونم بعضی اوقات روی اینجور کارها حساب باز کنم ؟
تردیدم برای خرید بیشتر به خاطر کارن گرافیک Unboard و CPU سری U هست.

امکان افزایش رم یا افزایش هارد وجود داره !؟

ممنون می شم راهنماییم کنید.

سلام عزيز. خوشحالم كه شما به كيفيت ساخت و قطعات لپ تاپهاي سوني عملا پي برديد. آره واقعا بعد از اپل نسبت به ساير برندها يه چيز ديگست. براي مواردي كه ذكر كرديد كاملا جوابگوست اونم با سرعت بسيار خوب(يكي از دلايل سرعت بالاش تعبيه هاردديسك SSD هستش). خيالتون راحت باشه. رمش كه الان 8 گيگه و خودش خيليه. امكان افزايشش رو فكر كنم داشته باشه اما مطمئن نيستم. هاردديسكش SSD هستش و صرفا با SSD هاي ظرفيت بالاتر قابل تعويضه اما با هاردهاي معمولي نه قابل تعويضه و نه به صلاحه. خلاصه جنس معركه اي هستش.

FarnamSanat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام عزيز. خوشحالم كه شما به كيفيت ساخت و قطعات لپ تاپهاي سوني عملا پي برديد. آره واقعا بعد از اپل نسبت به ساير برندها يه چيز ديگست. براي مواردي كه ذكر كرديد كاملا جوابگوست اونم با سرعت بسيار خوب(يكي از دلايل سرعت بالاش تعبيه هاردديسك SSD هستش). خيالتون راحت باشه. رمش كه الان 8 گيگه و خودش خيليه. امكان افزايشش رو فكر كنم داشته باشه اما مطمئن نيستم. هاردديسكش SSD هستش و صرفا با SSD هاي ظرفيت بالاتر قابل تعويضه اما با هاردهاي معمولي نه قابل تعويضه و نه به صلاحه. خلاصه جنس معركه اي هستش.
دوست عزیز مرسی از راهنمایی.
آره واقعا کیفیت ساخت و قطعات سونی فوق العاده اس.
پس من با خیال راحت خرید کنم ؟ این سخت افزار برای کارهایی که قراراه انجام بدم جوابگو هست !؟

با تشکر.

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
دوست عزیز مرسی از راهنمایی.
آره واقعا کیفیت ساخت و قطعات سونی فوق العاده اس.
پس من با خیال راحت خرید کنم ؟ این سخت افزار برای کارهایی که قراراه انجام بدم جوابگو هست !؟

با تشکر.
آره عزیز.

بالا