برگزیده های پرشین تولز

مشاوره کار

Dr_King

Registered User
لایک‌ها
13
سلام دوستان .. یه مشاوره کاری می خواستم
در مورد آوردن جنس از عراق ... من یه آشنا دارم از عراق جنس وارد می کنه ...مثلا اختلاف قیمت led سامسونگ 40 اینچ سری 7 با تهران حدود 1 میلیون فرقش هست یا کولر گازی ogeneral که الان دیگه نمایندگیش تموم کرده می تونه 500 تومن زیر قیمت بیاره ... به نظر شما به ریسکش می ارزه جنس وارد تهران کنم ؟؟ ملت می خرن ؟؟ فقط گارانتی نداره ...البته خیلیا ال سی دی از بانه خریدن و به مشکل نخوردن ...اما این از عراق می آره و جنسش اصله ...چون همونی هست که تو تهران سامسونگ با گارانتی می فروشه ....و معمولا ال ای دی به مشکل نمی خوره و جنس آشغال نداره ...حالا نمی دونم چی کار کنم .... بیتشر می ترسم کولر گازی به مشکل بخوره ...از ال ای دی ها مطمئنم که جنسش عالیه

به نظر شما چیکار کنم ؟

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,107
سلام عزیز .
خوب فعلا کولر گازی نیار ، فقط led و lcd بیار . به نظرم ارزون باشه خریدار داره اما دورهای اول زیاد نیار

meisam317

Registered User
لایک‌ها
78
ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴
چطوری میاره ؟ اگه بخای بگم چیزایی بیاره توش چند برابر سود کنی ؟ مواد و خوردنیای خلاف نیست:lol::wacko:

Dr_King

Registered User
لایک‌ها
13
ببیند من می خوام قیمتم با اونجا زیاد فرقی نکنه و برای ملت بصرفه که از من خرید کنند نه اینکه گرون بدم و مشتری جذب کنم وگرنه الان تو تهران دارن می فروشن ...همون led که گفتم 1 میلیون با تهران فرق داره الان اونا دارن با 300 یا 400 تومن ارزونتر می فروشن ...ا توی 55 اینچ 2 میلیون اختلاف قیمت هست یعنی 2 تومن هست ...اونوخت گیر نمی ده دولت ؟؟ آخه خوده دولت اینکارو درست کرده و اجازه می ده ....مشکل اصلی اینه که چه جوری مشتری جذب کنم

بالا