برگزیده های پرشین تولز

مشترکین سپنتا و شهراد راهنمایی کنند

j.j

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
باسلام خدمت دوستان .

من برای دریافت سرویس adsl سپنتا اقدام کردم و به دلیل طولانی شدن زمان انتظار برای خالی شدن پرت به سراغ شرکت شهراد رفتم تا از اونها سرویس بگیرم . از اینطرف زمانی که برای اتصال سرویس از شهراد تماس گرفته اند پرت سپنتا هم خالی شده .

میخوام از دوستانی که از این دو شرکت سرویس می گیرند سوال کنم که با توجه به اینکه من سرویس 64 بیشتر لازم ندارم و کیفیت سرویس بیشتر مورد نظرم هست بدون در نظر گرفتن قیمت ، کدامیک از این دو گزینه بهتری هستند ؟

منطقه مخابراتیم هم آیت الله کاشانی هست . متشکرم​

sepideh german

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سپنتا تو ارائه سرویس های نامحدود بهترینه.

Sam3003

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تنها مزیت سپتا اینه که هر چی سرعت بخوای بهت میده . اما اینا از داتک و پارس آنلاین واقعا دزدترند.

این ماه 80 تومن تو حسابم بود رفتم 384 شارژ کنم دیدم میگه فلان قدر باید بدی ، زنگ زدم کلاهبردارا میگن تا سقف 80 تومن میتونی خرید کنی که بعدا پولشو بدی . وقتی قطع کردم به حال خودم افسوس خوردم که ایرانیم و این عوضیها مثلا هموطن منن ، ایندفعه تصمیم جدی گرفتم که هر چه زودتر از این دزد خونه برم بارها تصمیم گرفته بودم برم اما ایندفعه میرم و دیگه پشت سرم هم نگاه نکنم ، بله من دیگه ایرانی نیستم چون ندارم به به مشت دزد بگم هموطن

LinuxBox

Registered User
لایک‌ها
126
تنها مزیت سپتا اینه که هر چی سرعت بخوای بهت میده . اما اینا از داتک و پارس آنلاین واقعا دزدترند.

این ماه 80 تومن تو حسابم بود رفتم 384 شارژ کنم دیدم میگه فلان قدر باید بدی ، زنگ زدم کلاهبردارا میگن تا سقف 80 تومن میتونی خرید کنی که بعدا پولشو بدی . وقتی قطع کردم به حال خودم افسوس خوردم که ایرانیم و این عوضیها مثلا هموطن منن ، ایندفعه تصمیم جدی گرفتم که هر چه زودتر از این دزد خونه برم بارها تصمیم گرفته بودم برم اما ایندفعه میرم و دیگه پشت سرم هم نگاه نکنم ، بله من دیگه ایرانی نیستم چون ندارم به به مشت دزد بگم هموطن

مشکل شما به پشتیبانی برمیگرده نه به کیفیت خدمات سپنتا!
البته این رو هم باید بگم که تو سپنتا امیدی به پشتیبانی مناسب نیست و خودت باید همیشه مشکل خودتو حل کنی.
در مورد شارژ بدون پرداخت پول هم من ADSL رو سالیانه پرداخت می کنم اما چند دفعه اون قدیما پیش اومده که DialUP خریده بودم و از همین اعتبار داخل ساخت استفاده می کردم و بعضا تا 50 60 هزار تومان هم به سایت بدهکار شدم اما مشکلی نبوده است.
البته مطمئنا شما هم بی دلیل حرف نمی زنید و 100 مشکلی بوده که از دست سپنتا ناراحت هستید و کسی که قصد گرفتن سرویس از سپنتا رو داره صحبت های شما رو هم باید مد نظر داشته باشه.

Ashimoto

Registered User
لایک‌ها
1
من سپنتا دارم از نظر کیفیت خیلی راضی هستم قطعی هم ندارم

dany_3p4u

Registered User
لایک‌ها
7
من 512 از شهراد دارم
4 روزه وصل کردن:p
تویه این 3 ماهه هیچ مشکلی باهاشون نداشتم و راضی ام:)

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74

musyo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من شهراد 512 دارم افتضاحه هی قطع میشه.پشتیبانی به درد بخوری هم نداره.:f34r:

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
دوست عزیز من هم از سپنتا و هم از شهراد سرویس نامحدود دارم
شهراد که 3 ساله مشتریشم
حرف نداره کارش
و البته سپنتا هم همینطور کارش خیلی درسته
یه مزیتی که سپنتا نسبت به شهراد داره اینه که شهراد یه مقدار نوسان سرعت داره
البته سرعت دانلود همونه ها ولی مثلا وقتی داره با 20 دانلود میکنم هی میشه 18 هی میشه 22
وگرنه از نظر دریافتی با سپنتا فرقی نداره
تو این 3 سال قطعی جدی هم اصلا نداشتم
خورده هم به تعداد انگشتای یه دست
خودم باشم بخوام انتخاب کنم واقعا گیر میکنم چون جفتشون کارشون خوبه
و شاید حتی شهرادو انتخاب کنم

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
اوه ببخشید ندیدم تاپیک واسه قدیمه

e h s a n

Registered User
لایک‌ها
702
تاپیک زیر خاکیه
فقط اینو بگم سپنتا الان آشغال شده
به هیچ وجه سراغش نرین پشیمون میشین
ساپورت در حد افتضاح
512 بهتون سرعا 12-21 میده نه 64!!

Mr.Pooya

Registered User
لایک‌ها
5
من یک سال پیش شهراد داشتم سرعت خیلی خوب بود الان هم شهراد دارم بازم خوبه ولی اون موقع که تو بک منطقه دیگه بودم بهتر بود . البته بگم منطقه جاری ما جز مناطق پرترافیک است .

بالا