خرید بک لینکخرید بک لینک,خرید رپورتاژ آگهی
zula

مشتری از ما ، ارسال از شما

شروع موضوع توسط pme ‏3 فوریه 2010 در انجمن خرید و فروش نرم افزار ، سرویس و محصولات اینترنتی

 1. pme

  pme کاربر تازه وارد

  تاریخ عضویت:
  ‏14 آگوست 2009
  نوشته ها:
  31
  تشکر شده:
  4
  ما چند فروشگاه اینترنتی داریم و در حال حاضر که با محصولات متعارف بازار تازه شروع به سفارش گیری کردیم حدود 30 سفارش در روز داریم که قطعا به بالای 80 سفارش در روز خواهد رسید .
  ما پنل سفارش گیری را خودمان طرحی کردیم و سفارش ها در پنل سایت خودمان ثبت می شود . قصدمان بستن قرار داد مستقیم با پست است که هنوز موفق نشدیم .
  با توجه به اینکه میخوایم وقتمان را روی افزایش آمار و بالا بردن تعداد سفارش ها بگذاریم و تهیه و ارسال محصولات نیاز به یک تیم قوی و این کاره دارد دیدگاه ما این بوده که هر دو کار با هم از ما بر نمی آید و پرداختن به هر دو کار موجب ضعیف عملکردن ما در هر دو بخش می شود بنابراین تصمیم ما این است با یک یا حداکثر دو فروشگاه که هم بانک محصولاتشان کامل است هم توانایی به روز کردن بانک بر اساس سفارشاتی که ما می گیریم را دارند ، شروع به همکاری کنیم به این صورت که ما وقتمان را روی افزایش بیننده های سایت بگذاریم و سفارش ها را افزایش دهیم و تیم همکار سفارش ها را هر روز از پنل ما برداشته و توسط هر سیستمی که خودش صلاح می داند ( ایران مارکت یا پرداخت یا پیک یا هرچی) به دست مشتری برساند .
  پس تا جایی که مشتری می آید به عهده ما است . از تهیه محصول مشتری و رساندن به دست مشتری بر عهده تیم همکار .
  .
  در حال حاضر یک صفحه آماده کردیم که با سفارش محصولات بعضی سایتهای ما مرتب به روز می شود و همگان می توانند آن صفحه را ببینند . یعنی اگر همین الان یه مشتری سفارش جدید داد شما می توانید ببینید .( آدرس و تلفن مشتری پنهان شده )
  http://www.postkala.com/order/admin/main.php
  البته این صفحه شامل سفارشهای دوتا از سایتها و همچنین تعداد زیادی از سفارش های تلفنی نمی شود که آن بعدا اضافه خواهد شد .
  همگان می توانند سفارش ها را در این صفحه ببینند برای اینکه اگر فروشگاهی خواست با ما شروع به همکاری کنه یک برآوردی از سفارش هایی که ما می گیریم و محصولات مورد نظر دستش بیاد .

  ما برای شروع کار حاضریم به صورت 50 درصد ما و 50درصد فروشگاه کار کنیم . ما تضمین خواهیم کرد مقدار فروش از 2 میلیون تومان در ماه بیشتر خواهد بود ( اگر کمتر دو میلیون تومن در ماه بود ما به جای 50 درصد 35 درصد می گیریم ) پیش بینی ما این است که توانایی گرفتن هشت میلیون تومان سفارش سی ی و دی وی دی در ماه را خواهیم داشت .

  روش شروع کار به این صورت است که ما بعد از مذاکره با فروشگاه مورد نظر یک مبلغ بابت اعتبار از او دریافت می کنیم و او می تواند از پنل ما تا 110 درصد اعتبار هر روز سفارش برداشت کند تا روزی که اعتبارش تمام شود . سفارش های کنسلی را میتواند در پنل علامت بزند و مبلغ سفارش های کنسلی از اعتبار فروشنده کم نخواهد شد .

  اگر فروشگاهی بعد از دیدن آخرین سفارشهایی که ما دریافت کردیم معتقد بود شرایط کار کردن با ما را دارد
  آدرس فروشگاه و مشخصاتش را به این ایمیل بفرستد
  [email protected]
  و سپس با این شماره تماس بگیرد
  09163011634
  با این شماره تماس بگیرید .

  توجه کنید که اجباری نیست شما حتما فروشگاه داشته باشید چون سفارش گیری بر عهده ما است چیز ی که لازم است این است که شما محصولات را داشته باشید و بتوانی برای مشتری در سراسر ایران ارسال کنید .
  در در صورتی که با یک فروشگاه به توافق رسیدیم با فروشگاه دیگری کار نخواهیم کرد و هدف کار کردن فقط با یک تیم قوی است و نه چند تیم .
   
  Last edited: ‏3 فوریه 2010
 2. کوتاه کننده لینک
avanak عسل طبیعی و گرده گل ایرانی همکاری در فروش