برگزیده های پرشین تولز

مشكلات اختلاف سن براي ازدواج چيه ميخوام زن بگيرم

MAS✪UD

Registered User
لایک‌ها
245
هوی استارتر کوجایی مگه زن نمیخوای؟ اینجوری که تو از تاپیک خودت استقبال میکنی معلومه همچین عاشق طرف نیستی
دلیلت واسه ازدواج باهاش یه چی دیگست؟

arashaj74

Registered User
لایک‌ها
1,070
خر 9 سال از سینا بزرگ تره شایدم 9 سانت
73542_eynak.gif
LIKE:cool:

Unforgiv3N

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
627
شما 9 سال بزرگتر باشی مشکلی نداره ولی کوچیکتر یه مقداری حماقت هست .. هرجا بری میگن با مامانت آمدی .. ما هرکی رو داریم میبینیم دنبال زن بزرگتر از خودش هست یا اکثر ازدواج ها اینجوریه D: .. حالا هم سن و یکی دو سال رو میشه یه کاریش کرد D: دوره آخر زموون شده D:

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,721

saeed_021

Registered User
لایک‌ها
11
صاحب تاپیک اومد یه چیزی ول داد این وسط خودش در رفت شماها زیاد بهش فکر نکنین

ALI GAMER

Registered User
لایک‌ها
4
اقایون برادر من میخواد با دختری ازدواج کنه که دو سال و اندی ازش بزرگتره این اختلاف سنی زیاد محسوب میشه ؟ طرف هم اصلا معلوم نیست که ازش بزرگتره
لطفا راهنمایی کنید

mo_toori

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
256
چرا کسی این حقیقت رو نگفت که بعدا به مشکلات جنسی بر میخورن

-Arash-

Registered User
لایک‌ها
2,060
شما 9 سال بزرگتر باشی مشکلی نداره ولی کوچیکتر یه مقداری حماقت هست .. هرجا بری میگن با مامانت آمدی .. ما هرکی رو داریم میبینیم دنبال زن بزرگتر از خودش هست یا اکثر ازدواج ها اینجوریه D: .. حالا هم سن و یکی دو سال رو میشه یه کاریش کرد D: دوره آخر زموون شده D:

هر جا و هر کی رو ولش کن

ALI GAMER

Registered User
لایک‌ها
4
جواب ما رو هم بدید بی زحمت

hojatshabani

Registered User
لایک‌ها
146

farzad.sadeshi

Registered User
لایک‌ها
898
دوست عزیز ازدواج سنی در ازدواج چنانچه از لحاظ عاطفی مسایل مالی با هم مشکلی داشته باشید 9-10 سال هم اوشون بزرگتر باشن موردی نداره
با توجه به اینکه اکثر دخترای اینروزا کمی لوس تر از نسل قبل هستند حتی خوب هم هست

مهم بیشتر مدیریت زندگی هست و مدیریت و کنار اومدن با توقعات و سلایق اون خانمتون ایشالا

خوشبخت بشید

omid0018

Registered User
لایک‌ها
39
مرد مومن فتوشاپ بلد نیستی مگه زوره اخه چرا ریدی به عکس؟

yasertan

Registered User
لایک‌ها
61
سلام آقا ما يه سوال فني داريم ميخوايم زنبگيريم مشكل اينه كه نه سال فاصله سني داريم اونايي كه تجربه دارن مشكلاتي كه هست يا ممكنه پيش بياد رو ممنون ميم بگن
فک کن بجای زن میخوای پیر زن بگیری. اونوقت مشکل سن و سال خود بخود حل میشه.

lildude

Registered User
لایک‌ها
1,449
ميخوام زن بگيرم

:blink:

درود،

یعنی ما بهت بگیم نگیر، نمیگیری؟ سر و کلمون سفید شد هنوز نگرفتیم. شما هم هر جور دوس داری. یکی از دوستام، (مونث) میگفت، داداش ملت میدونن وضع خرابه. میدونن بی پولن، میدونن گرونیه، اما خب بزار یِ حالی بکنیم بابا. منظورش این بود کِ وضعِ اقتصادی همه خرابه. خب طرف میگه ی حالی بکنیم لااقل توی این وضع.

من خودم هنوز مجردم و مشکلات داره دیوونم میکنه. کم و کسر ندارم اما نمیتونم پا ب پای بعضی ها راه برم و ماشینِ اس 500 یا لکسوز سوار بشم. اما مینالم. همه مینالیم. اما تا حالا بخودم اجازه ندادم یِ نفری رو بیارم توی زندگیم تا اونم بناله.

شما هم کِ دیگه باید 20 جلسه برای ازدواج برین مشاوره. تنهایی. تا معلوم بشه آیا دلیلِ مناسبی برای ازدواج دارین یا نه، فقط جنبه ی جنسیِ ماجراست کِ روی شما داره فشار میاره و میخواین برین سمتِ ازدواج.

بهر حال حتما مشاوره برین. حتما 20 جلسه. 300 تومن خرجِ خودتون بکنین توی این راه، تا یِ عمر پشیمونی نیاد سراغتون.

امید کِ مفید بوده باشه.
:)

ALI GAMER

Registered User
لایک‌ها
4
دو سال و اندی هم شد اختلاف سن ؟

ولش کن

میبخشی دوست عزیز منظورت رو واضح بگو : یعنی کمه یا زیاده ؟> یا اصلا به چش نمیاد
ولش کن رو هم نمیدونم براچی گفتی یه توضیح بده
ممنون
چون موضوع مهمیه دارم بازش میکنم

kiiiiiid

Registered User
لایک‌ها
0
:blink:

درود،

یعنی ما بهت بگیم نگیر، نمیگیری؟ سر و کلمون سفید شد هنوز نگرفتیم. شما هم هر جور دوس داری. یکی از دوستام، (مونث) میگفت، داداش ملت میدونن وضع خرابه. میدونن بی پولن، میدونن گرونیه، اما خب بزار یِ حالی بکنیم بابا. منظورش این بود کِ وضعِ اقتصادی همه خرابه. خب طرف میگه ی حالی بکنیم لااقل توی این وضع.

من خودم هنوز مجردم و مشکلات داره دیوونم میکنه. کم و کسر ندارم اما نمیتونم پا ب پای بعضی ها راه برم و ماشینِ اس 500 یا لکسوز سوار بشم. اما مینالم. همه مینالیم. اما تا حالا بخودم اجازه ندادم یِ نفری رو بیارم توی زندگیم تا اونم بناله.

شما هم کِ دیگه باید 20 جلسه برای ازدواج برین مشاوره. تنهایی. تا معلوم بشه آیا دلیلِ مناسبی برای ازدواج دارین یا نه، فقط جنبه ی جنسیِ ماجراست کِ روی شما داره فشار میاره و میخواین برین سمتِ ازدواج.

بهر حال حتما مشاوره برین. حتما 20 جلسه. 300 تومن خرجِ خودتون بکنین توی این راه، تا یِ عمر پشیمونی نیاد سراغتون.

امید کِ مفید بوده باشه.
:)
کاملا موافقم و اصولا در چنین شرایطی هم بدترین چیز ممکن عجله هست. یعنی اگه سرسری هم بگیری میبینی افتادی وسط عروسی و شاید هزار اتفاق دیگه. به هر حال شرایط ازدواج کاملا حساس هست و بحث تنها سر زندگی خودت هم نیست و چندین خانواده رو تحت الشعاع قرار میده.

Katy.Perry

Registered User
لایک‌ها
210
با این وضع و اوضاع من زن نمیخام:D

بالا