برگزیده های پرشین تولز

مشكلات من با ام تي

farrokh01

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه شما مي خواستم بدونم كسي هست اين آموزش فتوبلاگ زهير رو يكمي ابتدايي تر آموزش بده؟!
يكم اينكه اگه بخوام از تگ هاي ام تي تو خارج فولدرش استفاده كنم چيكار بايد بكنم؟!
ممنون منتظر جوابم...

farrokh01

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا يكي نيست به سوال ما جواب بده؟!

farrokh01

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
يعني مثلا اگه static folder من باشه: w/site/.. بيام تو فولدر w تگ هاي ام تي استفاده كنم...

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
آخه اصلا استفاده از تگهاي مووبل تايپ خارج از فولدر يعني چي؟ يه كم سوالت گنگه! يعني ميخواي وبلاگت توي يه آدرس ديگه اي غير از روت باشه!؟

farrokh01

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
agha shomaha chera masalaro pichide mikonin migam agha static files man too ye foldere maslanan be esme .../site/w khob?! hala man mikham taghaye mt ro maslan archive yekishe too ye safe ke too foldere site e ke khareje static filese estefade konam
hala shomaha migin man chikar bayad bekonam .
soal be in asooni mishe?!:D

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
ببین والا نمی فهمم چی می گی !
ولی اگه منظورت اینه که تگ mt رو بیرون از صفحات mt توی یک صفحه استاتیک استفاده کنی باید بگم که نمیشه.
هر تگ mt رو که می خوای استفاده کنی باید توی template بگذاریش و فایلش رو هرجا که دوست داری می تونی بدی build کنه. ولی موقع build کردن همه تگها تبدیل به html می شه و در واقع فقط توی template است که تگها کار می کنند.

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
اولا كه فارسي بنويس. پينگليش كه ميشه آدم بيشتر گيج ميشه!
در ضمن اون دايركتوري استاتيك مربوط به فايلهاي گرافيكي محيط مديريت مووبل تايپ است و آدرسش رو بايد توي فايل تنظيمات مووبل تايپ mt.cfg وارد کنی.
و اینکه آرشیوت کجا ساخته بشه هیچ ربطی به این دایرکتوری استاتیک نداره. ایون توی تنظیمات وبلاگ جداگونه وارد میکنی و ازش توی تمپلیت استفاده میکنی.

farrokh01

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بابا نمي دونم من با چه زبوني حرف مي زنم كه شماها نمي فهمين ولي بزارين بيشتر توضيح بدم:
اولا اينكه من فقط از entry ام تي استفاده مي كنم يعني من فقط ازش به عنوان news manegering استفاده مي كنم به گونه اي كه صفحه index من يه جايي مثل همون كه بالا گفتم هستش و تو اون با iframe لينك دادم به index فولدر static ام تي كه فايل هاي اجراييم اونجاست تا اينجاش درست؟!
حالا من ميخوام يه صفحه درست كنم كه آرشيو رو اونجا نشون بدم تو index اصلي خودم فهميدين چي ميگم؟! حالا لطفا اگه مي تونين بگين من برياي اينكه آرشيو رو جداگانه بزارم چيكار بايد بكنم؟!
فتوبلاگ چي شد نبود؟!

بالا