برگزیده های پرشین تولز

مشكلي در خصوص مادربرد كمك كنيد

ben611b

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان من يك مادربرد asus داراي لن انبرد و وي جي اي انبرد دارم امروز كه بازش كردم مونيتور چشمك زن است و اصلا كيس بوق هم نمي زند بنظرتون مشكلش چيه ممنون ميشم راهنماييم كنيد

farhad12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از ben611b :
سلام دوستان من يك مادربرد asus داراي لن انبرد و وي جي اي انبرد دارم امروز كه بازش كردم مونيتور چشمك زن است و اصلا كيس بوق هم نمي زند بنظرتون مشكلش چيه ممنون ميشم راهنماييم كنيد
با يه كارت گرافيك ديگه امتحان كن اگه اسلات اي جي پي داري

ben611b

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
امتحان كردم جواب نداد اصلا بوق مادربرد نمي زنهكه اشكال داري چراغ هارد روشن است كابلشو در اوردم بازم جواب نداد

saeed_violinist

Registered User
لایک‌ها
3
روشن که میشه ؟ فن پردازنده روشن میشه ؟

مشکل میتونه از پاور سیستمت باشه ...
همه دستگاه های جانبی مثل سی دی رام و هارد و اینا رو کابل برقشون رو در بیار دوباره امتحان کن...
اگه دوتا ماژول رم داری یکی یکی امتحانشون کن...
ممکنه پردازنده شادروان شده باشه...

این چند روزه اتفاق خاصی مثل رفتن برق ، پریدن کنتور و همچین موارد مشکوکی اتفاق افتاده یا نه ؟

sia999us

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
منم فكر ميكنم پردازندت به رحمت خدا رفته
البته مشكل ميتونه از مادر بوردتم باشه به هر حال 50-50

cybamin

Registered User
لایک‌ها
138
احتمالا یکی از چیپ های مادربردت سوخته. من 2 بار مشابه این مشکل را داشتم. رو مونیتور هیچی نمیومد. گرافیک رو هم تست کردم سالم بود. خلاصه مادربرد رو بردم افراکامپیوتر (نمایندگی آواژنگ اصفهان) برام عوضش کردن. آرزو میکنم که مادربردت گارانتی داشته باشه! تعویض Power و خرید یه محافظ برق کامپیوتر رو هم بعدا بذار تو برنامه!!

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
به نقل از amin-asemi :
احتمالا یکی از چیپ های مادربردت سوخته. من 2 بار مشابه این مشکل را داشتم. رو مونیتور هیچی نمیومد. گرافیک رو هم تست کردم سالم بود. خلاصه مادربرد رو بردم افراکامپیوتر (نمایندگی آواژنگ اصفهان) برام عوضش کردن. آرزو میکنم که مادربردت گارانتی داشته باشه! تعویض Power و خرید یه محافظ برق کامپیوتر رو هم بعدا بذار تو برنامه!!
يه بار سيستم رو از رو سيني باز كن دوباره ببند ببين چطورياس

بالا