برگزیده های پرشین تولز

مشكلي در send , recieve در يك ISP

shadowman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من به يه مشكل برخورد كردم كه به اين صورت هستش كه بعضي از يوزرهاي اي اس پي بمحض برقراري ارتباط سند رو بطور ناخواسته بالا مي برند ( نمي دونم همينجوري اطلاعات رو سند مي كنه ) و اين باعث ميشه كه هم سرعت خودش و هم سرعت كل اي اس پي رو كاهش بده .
حالا من مي خواستم بدونم آيا راهي هست كه بشه سند اينجور يوزرهارو كنترل كرد كه زياد بالا نره ؟
و اين مشكل بيشتر مي تونه از چه طريقي پيش بياد . ؟
با تشكر

kima

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
150
روی ویندوز اونطور که باید بشه نه
اما روی لینوکس هچ مشکلی نخواهید داشت و خیلی راحت می تونید سند و رسیو تمامی یمزر ها رو کنترل کنید
البته روی ویندوز هم برنامه های ایناره هست اما به پای لینوکس بار نمی رسن

kima

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
150
روی ویندوز اونطور که باید بشه نه
اما روی لینوکس هچ مشکلی نخواهید داشت و خیلی راحت می تونید سند و رسیو تمامی یمزر ها رو کنترل کنید
البته روی ویندوز هم برنامه های ایناره هست اما به پای لینوکس بار نمی رسن

star2000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا ما هم مشكل شما رو داريم. اگه تونستي كاري بكني به ما هم بگو. ممنون

vahsha1

Registered User
لایک‌ها
1
دوست من شما میتونی تو روتر با استفاده از دستوارات limit bandwithds تو interface که داری به user هات اینترنت می دی هم سند و هم رسیو را کنترل کنی.
خارج از این در ویندوز می تونی با نرم افزرا bandwithds controller یا در لینوکس cacti این کار رو به نحو احسن انجام بدی.
cacti البته چون phpاست روی ویندوز هم نصب میشه.
در کل هم سند رو واسه هر ip , mac addres میتونی کنترل کنی و هم دریافت رو
:lol:
مشکل داشتی با من تماس بگیر
09111710233

NetworkMan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
مشكلي كه فرموديد معمولا توسط كاربراني كه سيستمشون ويروسي هست و ويروس اقدام به ارسال پكتهاي اضافي در حد بالا ميكنه بوجود مياد يا اينكه كاربر از نرم افزارهايي كه فايل به اشتراك ميگذارند داره استفاده ميكنه .
راهكارها را هم كه دوستان عزيز براي كنترل ارائه كردند . شما هم تا زمان اقدام محدود سازي ميتونيد دسترسي كاربران ويروسي را قطع كنيد و در صورت تماسشون راهنمائيشون كنيد كه سيستمشون را پاكسازي كنند.

star2000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مشكل حل شد!!!
سرويس ماهواره ايت رو عوض كن. تا يه مدت كار ميده . بعدش دوباره همين آش و همين كاسه !
انگار سرويسها بيرون از يخچال فاسد مي شن بعد از يكي دو ماه :D

بالا