برگزیده های پرشین تولز

مشكلي در word 2003؟؟!!

amir@

Registered User
لایک‌ها
2
سلام بر و بچ خوبين؟ خسته نباشيد... :)
آقا يه مشكلي در word 2003 و xp هست...اونم اينكه اگه بخوايم در تايپ فارسي اعداد رو وارد كنيم، به فارسي تايپ نميشن بلكه به انگليسي...و اين جالب نيست :wacko: كسي از شما راه حل اين مشكل رو ميدونه؟؟
فعلا باي
امير :cool:

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
اين مربوط به تنظيمات word است.
برای حلش :
توی برنامه word برو توی tools و بعد options و بعد در قسمت Complex Scripts تنظیم مربوط به Numeral رو بگذار system.

مشکلت حل می شه.

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
يه كار ديگه هم مي توني انجام بدي كه در تنظيمات مربوط به زبانها بايد دستكاري كني:
برو به كنترل پنل روي ايكن Regional & Language Option كليك كرده و سپس در بخش Standards & Format روي دكمه Customize كليك كرده تا پنجره Cutomize Regional Option باز بشه، در اونجا به بخش Standard Digit رفته و اعداد به صورت فارسي انتخاب كنيد البته توجه داشته باشيد كه اين در كل اعداد رو به صورت فارسي نشون ميده تا جايي كه من اطلاع دارم

amir@

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از Mashaheer :
يه كار ديگه هم مي توني انجام بدي كه در تنظيمات مربوط به زبانها بايد دستكاري كني:
برو به كنترل پنل روي ايكن Regional & Language Option كليك كرده و سپس در بخش Standards & Format روي دكمه Customize كليك كرده تا پنجره Cutomize Regional Option باز بشه، در اونجا به بخش Standard Digit رفته و اعداد به صورت فارسي انتخاب كنيد البته توجه داشته باشيد كه اين در كل اعداد رو به صورت فارسي نشون ميده تا جايي كه من اطلاع دارم
بابا ايولا... كارتون خيلي درسته...ممنونم مشكلم حل شد :blush: :D

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
به نقل از amir@ :
بابا ايولا... كارتون خيلي درسته...ممنونم مشكلم حل شد :blush: :D
شكر خدا كه مشكلتون حل شده :)

بالا