برگزیده های پرشین تولز

مشكل اساسي

ramin_njf

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
مشكل اينه كه اگر كسي در مورد دوربيني اطلاعات نداره بجاي اينكه بگه نميدونم تاپيك پاك ميكنه

يا اگه دوست نداره جواب بعضي هارو بده روش نميشه بگه : فلاني از جمع ما برو بيرون

من جمع بظاهر دوستانه شمارو ديدم ولي مثل اينكه دوستي مال چند نفر بيشتر نيست

مثل اينكه مادشمنيم :medieval: :medieval: :medieval:

ramin_njf

کاربر فعال
لایک‌ها
5
به نقل از rmb_ali :
مگر چي شده (ما از جمع اونا يم يا نه؟)

ما كوچيك شماييم

والا چي بگم سوال ميكنيم بيجواب ميمونه يا پاكش ميكنن :(

rmb_ali

Registered User
لایک‌ها
21
چه سوالي (ناقلا سوالاي ناجور نكردي؟)
اگر سوالات از نوع عكاسي و دوربين ديجيتاله ميتوني اينجا هم بپرسي
http://www.akkasee.com/forum/

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
دوست عزيز
با شناختي كه من از نياز دارم بعيد ميدونم اون تاپيكي رو پاك كنه مگه اينكه يا ربطي به اين قسمت نداشته باشه يا اينكه تكراري باشه.
شايد هم اشتباهي صورت گرفته باشه (كه به هر حال ممكنه پيش بياد و تا حالا هم پيش اومده) حالا شما سوالتون چي بود؟ ميشه يه بار ديگه اينجا مطرح كنين؟ :)

Niaz

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
16
رامين خان تاپيكي كه پاك شد و همين الان undelete ميكنم تا دوستان هم قضاوت كنند ربطي به دوربين نداشت .

منظورتون اين تاپيك هست :

جناب نياز عزيز

تاپيك مينولتا رو مجبور بودم ببندم , حتي بدون اظهار نظر من جناب تن تن از دست من شاكي شده , اين چندمين تاپيكي هست بسته شده , اولين نيست و آخرين هم نخواهد بود ... وقتي تاپيكي از بحث اصلي منحرف ميشه و دوستان شروع به جر و بحث كردن و ارسال پست هاي نا مربوط ميكنند من مجبورم تاپيك رو ببندم , در همه بخشها وضع بر همين منوال هست .

مشكل اينه كه اگر كسي در مورد دوربيني اطلاعات نداره بجاي اينكه بگه نميدونم تاپيك پاك ميكنه
رامين خان تنها كسي كه تاپيك رو پاك ميكنه من هستم , اگر اطلاعات نداشته باشم سعي ميكنم بيشتر ياد بگيرم , چشم :) كدوم تاپيك سوال در مورد يك دوربين پاك شده ؟ تاپيكتون رو undelete كردم

جناب نياز عزيز

rmb_ali

Registered User
لایک‌ها
21
hاقا نياز دستت درد نكنه البته من آخرش نفهميدم كه چي به چي بوده اون تاپيك مينولتا كه مورد خاصي نداشت به غير از چنتا شوخي كه همراه با راهنمايي بود به هر حال فكر كنم سوء تفاوت شده

Niaz

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
16
به نقل از rmb_ali :
hاقا نياز دستت درد نكنه البته من آخرش نفهميدم كه چي به چي بوده اون تاپيك مينولتا كه مورد خاصي نداشت به غير از چنتا شوخي كه همراه با راهنمايي بود به هر حال فكر كنم سوء تفاوت شده
پست هاي جنگ و دعوا حذف شدن :happy:

Irang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من با كار نياز بسيار موافقم . توي اين فروم يك عده جمع شدن تا در كنار دوستي از همديگه چيز ياد بگيرن و اطلاعاتشون توي بعضي زمينه ها كامل بشه . و اين درست نيست كه با هم جنگ كنيم . ( من هم از پستايي كه توش تند حرف زدم الان پشيمونم :( ) نياز جان دستت درد نكنه

ramin_njf

کاربر فعال
لایک‌ها
5
به نقل از Niaz :
رامين خان تاپيكي كه پاك شد و همين الان undelete ميكنم تا دوستان هم قضاوت كنند ربطي به دوربين نداشت .

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
من قبل از اينكه تاپيك مينولتا رو ببندين توي اين فكر بودم چرا شما هيچ نظري نميدين و به همين خاطر كمي دلخور بودم

بعد كه بسته شد بيشتر ناراحت شدم مجبور شدم براي اينكه مستقيما نظر شمارا هم بدانم اسم شمارا

در عنوان تايپيك بيارم ودر انجاگفتم كه براي نظر دادن هنوز دير نشده ولي باز شما نظر ندادي و كلا تايپيك رو حذف

كرديد . نظر ندادن ,, بستن تايبيك ,, حذف كردن يه تايپيك ديگه ,, خوب هركس باشه ناراحت ميشه

به هر حال يه اتفاق بوده شايد من اشتباه مي كردم و زيادي انتظار داشتم

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
خوشحالم كه همه چيز به خير و خوشي تموم شده. :)

بالا