برگزیده های پرشین تولز

مشكل اكتيو ايكس در اينترنت اكسپلورر

pasargadteam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان

من يه مشكلي كه جديداً باهاش مشكل پيدا كردم وارد اينترنت ميشم و ميرم توي يه سايتي كه طراحي كردم و وارد تالار گفتمانش ميشم نمي دونم چرا سيستمم ارور ميده و ميگه اكتيو ايكس نمي دونم چي !
و صفحه سايت ها رو سفيد ميكنه و سايت هايي كه فلش يا انيميشن دارند رو نمايش نميده و وقتي تمام آدرس ها و كوكي ها رو از آدرس زير :
tools menu-->internet options---> delet cookie
و هرچي توي شاخه تمپ و غيره هست و به طور كلي ميشه گفت اينترنت اكسپلور رو كاملاً رفرش ميكنم دوباره سايت رو نشونم ميده . فكر ميكنم مربوط به نرم افزار ACTIVE X ميشه . كسي ميتونه كمك من كه؟

ممنون ميشم

hypermatrix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
این مشکل صرفا از اکتیو ایکس نیست ، اما اون بخشی هم که مربوط به اکتیو ایکس میشه، منحصر به ایکس پی سرویس پک 2 هست! ... شما با تغییراتی توی کدهای سایتتون میتونید این مورد رو از بین ببرید . اول از همه حذف اکتیو ایکس های غیر ضروری و حتی اگه امکان داره ، همه ی اونا! ( البته با مشخصاتی که گفتید،احتمالا نیاز دارید! .. کوکی ها نیازتون رو تامین نمی کنند ؟ )

سلام دوستان

من يه مشكلي كه جديداً باهاش مشكل پيدا كردم وارد اينترنت ميشم و ميرم توي يه سايتي كه طراحي كردم و وارد تالار گفتمانش ميشم نمي دونم چرا سيستمم ارور ميده و ميگه اكتيو ايكس نمي دونم چي !
و صفحه سايت ها رو سفيد ميكنه و سايت هايي كه فلش يا انيميشن دارند رو نمايش نميده و وقتي تمام آدرس ها و كوكي ها رو از آدرس زير :
tools menu-->internet options---> delet cookie
و هرچي توي شاخه تمپ و غيره هست و به طور كلي ميشه گفت اينترنت اكسپلور رو كاملاً رفرش ميكنم دوباره سايت رو نشونم ميده . فكر ميكنم مربوط به نرم افزار ACTIVE X ميشه . كسي ميتونه كمك من كه؟

ممنون ميشم

pirmard

Registered User
لایک‌ها
5
تا جایی که می تونین از اکتیوکس ها استفاده نکنید تو سایتتون
به اکتیوکس سایتهای دیگه هم پرمیشن ندین .
یعنی کلا بهتره اکتیوکس رو disable کنین .
محیطهای جدید و بروزرهای جدید به صورت دیفالت اینا رو disable دارن . چون یه عنصر safe به حساب نمی یان . مگر اینکه سرتیفیکیت داشته باشن .

بالا